Nežinau ar nustebinsiu tokiu pareiškimu, tačiau aš nesu didelė įdegio gerbėja. Buvau tokia paauglystėje, nudegiau šimtus kartų, dabar stebėdama sparčiai besidauginančius apgamus save baru už tas jaunystės kvailystes. Saulės saugausi, tačiau visai neliūdžiu dėl to, kad esu balta :). Jei reikia apnuoginti kojas eilinę dieną – brukšteliu kelis kartus bronzatu ir highlighteriu. Problemos kaip nebūta. Tačiau, kažkodėl aš visada turiu savaiminio įdegio kremų. Mėgstu vos vos pasirudinti prieš didesnius išsinuoginimus, pvz., baidarių žygį, poilsį prie vandens. Ten jau pudra lengvai nusiplautų.

Kuo gi aš rudinuosi? Lengvai prieinamu “Dove” losjonu.

Jis randamas beveik visose kosmetiką pardavinėjančiose parduotuvėse ir kainuoja sąlyginai pigiai.

Įdegio kremas kvepia skaniai. Iš pradžių, nes po poros valandų pradeda smirdėti. Man regis visos žino koks tas kvapas. “Dove” losjonas man patinka tuo, kad nesuteikia labai stiprios spalvos ir ji intensyvėja po kiekvieno tepimo, lygiai taip pat palaipsniui nusiplauna nustojus tepti.

Dar vienas losjono privalumas – jis maitina odą ir šiaip yra labai švelnus, greitai susigeria, nepalieka lipnumo.

Sudėtis tipinė “Dove” produktams. Gausu visko – ir neutralių medžiagų, ir nesaugių konservantų.

Kurį laiką aš maniau, kad šis losjonas tiesiog pakeitė senąjį:

Visgi ne, jie abu yra prekyboje. Tiesą sakant aš nelabai supratau koks skirtumas. Veikia panašiai. Sudėtis nėra identiška, bet irgi labai panaši, apie senąjį kremą rašiau čia. Pagal konsistenciją taip pat neatskirčiau nežinodama kur kuris.

Na tik tiek, kad senolis pas mane yra skirtas šviesiai odai, o naujokas – tamsiai. Tai pats vos vos tamsesnis. Kadangi man svarbu visas bendras vaizdas, tai ko gero parduotuvėje rinkčiausi naująjį losjoną. Jo pakuotė man kur kas dailesnė ir netgi patogesnė.

Verdiktas: “Dove” yra puikus įdegio losjonas nedidelių kainų kategorijoje. Dėl palaipsninio įdegio juo lengva naudotis.

Aš pati mielai išbandyčiau ir kitas populiarias įdegio priemones, tačiau su mano naudojimo ypatumais man šios pakuotės užteks metams :D.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Dove” įdegio losjonų lengvai rasite didžiuosiuose prekybos centruose, “Droguose” ir kitose kosmetikos parduotuvėse. 200 ml pakuotė kainuoja apie 5-7eu, priklauso nuo to kokią akciją pagausite.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.