Trečia dalis apie metų geriausius produktus. Pirma dalis apie plaukų priežiūrą bei visų rinkimų įžanga yra čia. Antra dalis apie dekoratyvinę kosmetiką – čia. Šis įrašas bus paskutinis iš serijos, aptarsiu geriausias veido bei kūno priežiūros priemones!

Veido priežiūra

Veido tonikai

2017-tieji metai buvo pirmieji, kuomet aš reguliariai ėmiau naudoti veido tonikus. Lyg tol man toks dalykas egzistavo tik periferiniuose sąmonės kampučiuose. Pastarieji produktai baigiasi gana greitai, tad išbandžiau ne tiek ir mažai, dėl šios priežasties į geriausių sąrašą įtrauksiu net kelias priemones. Pačiausiu tampa “Alaffia” kokosų vandens tonikas veidui iš “Everyday Coconut” serijos.

Čia laimi kokybės, kiekio, kainos ir naudojimo patogumo santykis. Daugiau, žinoma, perskaitysite apžvalgoje.

 

Pirma vieta dalinasi ir kiek kitokio pobūdžio tonikas – “Benton Aloe BHA Skin Toner”.

Jis tirštesnis ir man kartais atstoja net ir kremą. Labai skalsus, nes dar tik įpusėjau buteliuką, o naudoju tikrai beveik kiekvieną vakarą. Padeda kovoti su spuogeliais, drėkina.

 

Noriu paminėti ir lengvai prieinamą, nebrangų produktą iš “EO Lab”.

Labai gaivina, gerai atstato drėgmės balansą, kvepia ir visapusiškai yra puikus.

 

Vasaros atradimas buvo “First Aid Beauty” veidą skaistinantys ir tonizuojantys padeliai.

Nenoriu labai kartotis, nes viską jau esu aprašiusi, tiesiog primenu sau ir jums, kad šis produktas yra gėris! Jis ir šveitiklis, ir drėkiklis, ir gaiviklis viename :). O dar kaip patogu naudoti!

 

Veido kremas

Didelių atradimų šioje srityje nepadariau. Esu labiau linkusi naudoti serumus. Tačiau pagirti galiu “Avene” atkuriamąjį kremą jautriai, sudirgusiai odai “Skin Recovery”.

Vasaros atostogų metu aš labai labai skriaudžiau savo odą. Ji gavo ir saulės, ir vėjo, ir lietaus. Šis kremas buvo tikras gelbėtojas, nuramindavo, drėkindavo ir rekomenduoju visiems, nes universalesnį tiesiog sunku rasti.

 

Paakių kremas

Šioje srityje aš ieškau ir vis dar ieškau. Laukiu ir laukiu stebuklo. Nesulaukiau, nors bandžiau įvairiausių nepigių priemonių. Nustebinsiu laimėtoju išrinkdama “Danielle Laroche” paakių kremą “Restorative Eye Cream”?

Nelabai garsus, nelabai įmantrus, paprastutis kremas, o visgi man patiko labiausiai. Jį naudojant paakiai bent jau atrodydavo mažiau pavargę, nors mano tikslas, žinoma, yra kuo labiau sumažinti paburkimus.

 

Serumai

“The Ordinary” populiarumo banga neapleido ir manęs. Vienas geresnių serumų buvo “The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%”.

Sunaudojau du buteliukus. Vasarą šiuo serumu keičiau rūgštinius produktus. Tikrai šviesina odą, padeda kovoti su spuogais, gerina tekstūrą. O tai visai daug!

 

Kitas favoritas tarp serumų yra “Earth Science” veido kremas-serumas “A/B Hydroxy Acid Night Rejuvenator”.

Apžvalgoje aš jam gerų žodžių negailėjau, tad kviečiu užsukti ir prisiminti, kodėl jis man patiko. Vienas veiksmingesnių serumų apskritai.

 

Prausikliai

Šioje srityje dominuoja rūgštys. Pirmasis favoritas – “Derma E” veido prausiklis “Anti-Wrinkle Vitamin A Glycolic Cleanser with Papaya”.

Labai gerai prausė, atrodė, kad net sutraukia šiek tiek poras, oda mažiau kimšosi.

 

Baigusi “Derma E” šį pakeičiau “Oda” prausikliu, kurį naudoju iki šiol.

Pirmasis man patiko labiau, bet šis produktas taip pat vertas dėmesio. Nuolatos jį naudodama jaučiu, kad odos tekstūra tikrai eina geryn.

Kūno priežiūra

Šioje srityje aš esu gana neišranki, tai favoritus išrinkti sunku. Viskas, ką naudoju dažniausiai patinka, nesvarbu ar tai dušo gelis, ar kūno kremas. Visgi kelis paminėsiu.

Kūno kremai/aliejai/losjonai/sviestai

Geriausias iš geriausių, nuostabiausias iš puikiausių yra “Cosnature” kūno sviestas su sviestmedžių aliejumi ir tonka pupelėmis.

O jau kvapas, o jau malonumas naudoti, o jau poveikis! Kaip jau sakiau, jis yra tobuliausias iš tobuliausių! Plius dar ir nebrangus.

 

Kūno šveitiklis

Netikėtai man labai patiko “Natura Siberica” modeliuojantis kūno šveitiklis “10 Icy Berries” iš Copenhagen serijos.

Gerai šveitė, skaniai kvepėjo, buvo labai smagu naudoti, na tik ne taip jau faina tikras uogas iš dušo traukti.

 

Prietaisas

Garbingą vietą mano gyvenime užima fotoepiliartorius.

2017-tais jis niekur nedingo, naudojau. Ir į klausimą ar rekomenduočiau, aš galiu sakyti, kad taip taip taip! Nors vis dar esu plaukuota :).

 

Tiek geriausių! Baigiu seriją ir tikiuosi, kad jūs pasidalinsite savais atradimais taip pat!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.