Ne kartą aš esu sulaukusi nepritariančių nuomonių dėl savo aistros grožio dėžutėms. Beje, visos išskyrus reguliariąją “Lookfantastic” apmirę. Visgi, mėgstu, myliu, noriu, atrandu! Žinoma, visada už tą sumą galima nusipirkti produktų, kurių tikrai reikia ar norisi, tačiau ta “katė maiše” pažeria atradimų, nes kartais tu net nežinai, kad nori :D. Tačiau tie atradimai dažniausiai būdingi “Lookfantastic”, nes lietuviškos dėžutės neretai atrodo, kaip susikaupusio šlamštuko išpardavimas (tikrai ne visada!). Bet pvz., aną dieną sumaniau aprašyti lūpų blizgį rastą “Grožio Draugo” dėžėje ir šio niekur nebėra pirkti, nekalbu apie LT, kur net ir nebuvo. Tai bent atradimai, ar ne?

Grįžtant prie tų gerųjų, tai “First Aid Beauty” padelius radau paskutinėje LF dėžutėje ir jau sunaudojau, nes taip man jie patiko, kad per dieną prireikdavo mažiausiai dviejų, bet dažnai dar ir daugiau :).

Padeliai, kurių sudėtyje yra šiek tiek AHA rūgščių ir visokių ekstraktų pristatomi, kaip priemonė, kuri mūsų veidą padarys skaistesniu, lygesniu, jaunesniu, porų ir raukšlių išvaizda pagerės ir t.t.

SudėtisWater/Eau, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Water, Lactic Acid, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Chrysanthemum Parthenium (Feverfew) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Phyllanthus Emblica (Indian Gooseberry) Fruit Extract, Polysorbate 20.

Jei kas dar nesuprato, kas tie padeliai, tai yra vatos skrituliukai prisotinti skysčio ir juos reikia naudoti kaip toniką, tai yra valyti veidą po prausimo, prieš drėkinimą.

Padeliai drėgni, bet nevarvantys. Sakyčiau optimalūs. Iš dėžučių mylėtojų kolegių gretų girdėjau, kad buvo kam neįtiko kvapas. Aš nesu jautri ir man aromatas pasirodė lengvas, gaivus, su agurkų užuomazga fone. Manęs tikrai nė trupučio neerzina.

Kaip jau išdaviau pradžioje, tai patiko! Nusivalius veidą jis atrodo gaivesnis, drėgnesnis, nedirgina, negraužia (iš to spėju, kad rūgščių nedaug). Viskas ko aš noriu iš toniko, tik dar ir patogu naudoti!

Kalbant apie patogumą, tai man tokia forma tikrai patiko. Ypač patogu pasiimti su savimi, bent jau man geriau nei vežtis vatą ir skystį atskirai. Todėl aš darau eksperimentą. Nusipirkau tvirtų vatos padelių, suvilgiau juos “Margarita” toniku (tuo kur su glikoliu) ir susidėjau į šią dėžutę. Nes man tikrai taip patogu!

Maksimalaus įvertinimo neskiriu tik už kiekio ir kainos santykį. Padelių gana nedaug, o kaina tikrai nėra maža, plius nenusipirksi labai greitai, kol užsakymas atkeliauja, viena dėžutė ir baigiasi :).


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com. 28 padeliai kainuoja 14.95 EUR. 60 padelių – 20.45 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.