Apžvalga: “Avene” atkuriamasis kremas jautriai, sudirgusiai odai “Skin Recovery”

Estimated read time 4 min read

Pakalbam šiandien apie tai, kaip kartais pasikeičia nuomonė ir padaromi atradimai. Kai mano rankose atsidūrė šis “Avene” kremas, aš pažiūrėjau, kad jis skirtas labai jautriai odai ir pagalvojau, kad na ne man. Nes nei ta oda labai jautri, nei ką. Be to, esu žmogus, kuris nenaudoja reguliariai kremų, tą darau tik pagal poreikį. Nes mano riebiai odai atrodo, kad kremai jau too much.  Gal kažkam tai ir baisiai skamba. Bet tarkime vakare nusipraususi veidą aš tepu toniką, kuris jau atstato drėgmės balansą. Po to naudoju kokį nors serumą ir jaučiu, kad daugiau nieko nebenoriu. Bet kartais, dėl įvairiausių veiksnių, mano oda ima sausėti, šerpetoti, štai tada aš tiesiu ranką link kremo. Naudoju tada kokią savaitę sąžiningai, kol vėl pajuntu, kad per daug, nebereikia. Jei ir sugalvoju ką panaudoti ilgiau, tai tik specializuotas priemones, kaip antai kažką nuo pigmentinių dėmių ir t.t.

Tačiau prieš važiuodama į savo jau apkalbėtą kelionę aš spėjau perskaityti Živilės apžvalgą. Ir kažkaip pagalvojau, kad gal reikia pasiimti šį “Avene” produktą, nes tikrai bus tokios sąlygos, kuriomis oda nesidžiaugs ir pajautrės, taip pat tiks vyrui, o blogiausiu atveju toks nekaltas kremas pasitarnaus rankom, kūnui ir t.t. Taigi, produktas rado vietą kelioninėje kosmetinėje.

Kremas, skirtas jautriai iš prigimties ar dėl įvairių aplinkos dirgiklių (oro sąlygų, agresyvių valomųjų priemonių, netinkamos kosmetikos ir t. t.) odai.

Kremas papildytas raminamuoju, odos dirglumą mažinančiu „Avene“ terminio šaltinio vandeniu. „Parcerine®“ išskirtinis veikliųjų medžiagų junginys mažina odos reakciją į aplinkos dirgiklius. Akimirksniu gali padėti nuraminti sudirgusią odą. Atkuria pažeistą hidrolipidinį barjerą. Užtikrina ilgalaikę apsaugą. Pagamintas iš minimalaus kiekio kruopščiai atrinktų komponentų (mažesnė neigiamos odos reakcijos rizika). Sudėtyje nėra dirginančių odą konservantų, kvapiųjų medžiagų, alkoholio, dažiklių. Kremas gaminamas ir pakuojamas sterilioje aplinkoje. Speciali kremo pakuotė su D.E.F.I. sistema leidžia išsaugoti produktą visiškai sterilų, apsaugotą nuo bakterijų, visą naudojimo laiką.

Sudėtis:

Aprašyme rašoma, kad “speciali kremo pakuotė su D.E.F.I. sistema leidžia išsaugoti produktą visiškai sterilų, apsaugotą nuo bakterijų, visą naudojimo laiką”. Iš tiesų sistema įdomi.

Spustelėjus pakuotę tas viduryje matomas apskirtimas išsikiša, per jį išlenda kremo ir vėl sulenda užsidarydamas bei nepalikdamas įprastos skylutės. Tikrai patogu ir higieniška.

Kremas atrodo tirštas ir sunkokas, tačiau maloniai sklaidosi, turi vos vos juntamą kvapą (tipinį bekvapiams produktams, kurie niekada nebūna visiškai neužuodžiami). Gan netikėtai susigeria labai greitai ir palieka veidą maloniai švelnų bei nuima bet kokį galimą sausumo jausmą. Kelionės metu man buvo išsigelbėjimas po pajūrio vėjų, saulės ir miegojimo šaltyje. Grįžau su visiškai normalia oda, kitu atveju ji būtų pleiskanojantį ir gerokai išsausėjusi.

Dabar gi šio kremo kas dieną nenaudoju, bet visada tepu veidą po sausinančių procedūrų, kaip antai mechaninio valymo (po kurio dezinfekuoju odą), molio kaukių ir panašiai. Toks kremas man atrodo net ne kaip kosmetika, o kažkas ką galima laikyti vaistinėlėje. Žinoma, norėtųsi, kad jis dar ir spręstu daugiau problemų, pvz., jaunintų, skaistintų, bet kurtas jis ne tam ir daro tai ką žada.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Internetu įsigyti galima Eurovaistine.lt (kaina už 50ml yra 18-23 EUR, priklausomai nuo akcijų ir pardavimo vietos).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours