Fotoepiliatorius "Philips Lumea SC2009/00". Įspūdžiai po metų

Estimated read time 4 min read

Šį įrašą rašau atsižvelgdama į savo skaitytojų pageidavimus, nes per mėnesį bent porą laiškų ar žinučių sulaukiu su klausimais, kaip gi man sekasi naudoti šį prietaisą. Pavadinimą kiek pagražinau, iš tiesų praėjo ne metai, o vienuolika mėnesių, bet tikiu, kad man atleisite tą netikslumą, nes jau nemanau, kad palaukusi dar 30 dienų aš parašyčiau kažką kitaip.

Aš jau esu rašiusi įspūdžius. Tekstas “Fotoepiliatorius “Philips Lumea SC2009/00″. Pirmi įspūdžiai po dviejų mėnesių” yra labai skaitomas ir populiarus, tad tikiu, kad aš nesu vienišas karys kovoje su nepageidaujamais plaukeliais. Visų pirma, kviečiu perskaityti tą senesnį įrašą, nes jame papasakojau kokios problemos mane kankina, kodėl aš nusprendžiau rinktis fotoepiliaciją, kokį epiliatorių pirkau, kiek blyksčių jis siūlo. Na, visas smulkmenas galite perskaityti ten ir aš nematau prasmės kartotis.

Kadangi jums rūpi kaip man sekasi juo naudotis ir toliau, tai ir išdėstysiu kelias mintis.

Rinkdamasi aparatą aš jau buvau nusprendusi, kad noriu “Philips”. Tam jokių rimtų argumentų neturėjau, tiesiog man šis gamintojas atrodo patikimas ir tiek. Pasirinkau tuo metu brangiausią ir gausiausią siūlytą komplektaciją, kuri turėjo galvutes bikinio sričiai ir veido sričiai. Man aktualiausia buvo veidas.

Dar ir dabar šių aparatų yra pirkti ir jie nė kiek neatpigo. Matau, kad Douglas siūlo už 500 eurų, o Topo Centre akcija ir galima įsigyti už 424 EUR. Aš jau nepamenu, kiek tiksliai mokėjau. Apie 480, bet kadangi pirkau išsimokėtinai, tai, žinoma, jis dar gerokai pabrango.

Tai vat, pirmasis mano pastebėjimas, kad jei pirkčiau prietaisą dabar, tai rinkčiausi smarkiai (kartais ir daugiau nei 100 EUR!) pigesnį variantą be antgalių veidui. Kodėl? Nes pusę metų šaudžiusi veidą su spec. galvute, po to pradėjau tingėti ir abejoti, ar tik tai nėra marketinginis triukas. Atseit ta galvutė turi filtrą, kuris saugo jautresnę odą nuo nudegimų, na ir dar apima mažesnį plotą. Nustojau tas galvas keitalioti, viską darau su pagrindine ir nematau, nei skirtumo, nei jokių šalutinių reiškinių. Tai kam permokėti? Ir dar daug?

Visus metus mano tvarkaraštis buvo toks (ir jis skirėsi nuo rekomenduojamo): pirmą pusmetį veidą šaudžiau kas kokias 5 dienas, blauzdas ir rankas – kas savaitę. Kitų kūno vietų nefotoepiliuoju, nes mane tenkina ir skutimosi peiliukai. Pirmas rezultatas – lėčiau augantys plaukai – pasirodė gana greitai. Po poros mėnesių. Kaip ir rašiau anoje apžvalgoje. Vasarą veido šaudymo grafiką palikau tą patį, o kojų ir rankų apdorojimą paretinau iki kas 2-3 savaičių.

Taigi, mano rezultatas toks, kad plaukų nenusikračiau visiškai niekur :), tačiau ant rankų ir kojų jie auga tikrai lėtai. Jei anksčiau jų tempas buvo toks, kad ryte nuskutau, o vakare jau ir vėl reikia, tai dabar šis periodas iš vienos dienos išsitempė iki savaitės ar net 10 dienų.

Su veidu rezultatai gerokai prastesni. Jei plaukelių tempas buvo toks pats kaip rankų ir kojų, tai dabar laimiu dvi dienas.

Perskaitę tokius įspūdžius, jūs galite pagalvoti, kad et, tai neverta to aparato pirkti. Tačiau drįsčiau paprieštarauti. Aš esu labai netipiškai plaukuota. Labai gali būti, kad ir genai per stiprūs (kad tokių problemų turėsiu, galėjau jau paauglystėje pasakyti pažiūrėjusi į mamą bei močiutę), ir hormonai gal ne visai teisingai siautėja, tačiau prietaisas net man pristabdo tą žaibišką plaukų augimo greitį, todėl manau eilinį plaukuotumą įveiktų daug sklandžiau. Juk internete gausu sėkmės istorijų.

Ir dar, jei šis aparatas man jau dabar užgestų, nes jo veikimo laikas juk nėra amžinas, aš ir vėl pirkčiau kažką panašaus. Tik, kaip jau minėjau, neapsigaučiau su tais visais papildomais antgaliais. Taip pat mačiau, kad jau atsirado namuose naudojamų lazerių už panašią kainą, tad ateityje neatsisakau galimybės pabandyt ir juos.

Jei dar kažkokių klausimų kyla, tai nesidrovėkite ir susitinkam aptarti fotoepiliatoriaus dar po metų?

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

7Comments

Add yours
 1. 1
  Simona

  Labas, na va matau praėjo dar vieni metai, labai įdomu, o kaip dabar?
  aš pati renkuosi kurį fotoepiliatorių pirkti (iš philips) ir neapsigauti kainos atžvilgiu.. aktualiausia bikinis ir veidas, gal patartumei?
  dėkui už postus, labai įdomu perskaityti!

 2. 2
  Salomėja

  Simona, tai koks konkrečiai klausimas?
  Vis dar nesigailiu pirkusi. Vis dar nelabai matau rezultatų veido srityje, labai matau ant rankų ir kojų. Manau dabar pirkčiau paprasčiausią variantą, nes nemanau, kad tie antgaliai kažką keičia. Ale saugiau, tai čia jau asmeninius sprendimus ir atsakomybę reikia prisiimti. Bikinio zonos nešaudau, kažkaip nematau prasmės 🙂

 3. 3
  Juste

  Sveiki, visu pirma, aciu, kad dalinates naudinga patirtimi! Pirmame irase skaiciau, kad negalima naudoti ant tattoo, nes tamsi spalva ir galima nudegti, o kaip tuomet su apgamais? Gal kazka teko girdeti? Turiu ziauriai daug apgamu, tai susimasciau dabar ar nekenksminga…

 4. 4
  Salomėja

  Negalima naudoti ant apgamų, man atrodo, kad taip ir rašo instrukcijoje. Aš pati didelius apgamus apeinu tiesiog ratu. O visus mažesnius užtaškuoju baltu kosmetiniu akių pieštuku, kad jie negautų šviesos impulso.

 5. 6
  DaliaM

  Labas 🙂 Pagaliau ir aš įsigyjau fotoepiliatorių, nes prieš tai tik vaškavausi, bet pasidarė brangu, ir atsirado ilgai gyjančios žaizdelės, spėju, dėl plaukelių įauginėjimo. Tad nusprendžiau kad tikrai reikia keisti taktiką 🙂 Aišku, po vaškavimo dabar ranka nekyla naudoti peiliukų, na bet pagal instrukciją reikia tai reikia, po fotoep. naudojimo tikiuos plaukelių neliks 🙂 Na o gilesniam bikiniui vadinas vis tiek reiks eit vaškuotis, nes peiliukai ne išeitis, na bet nors kojos…:)
  O norėčiau paklausti apie tą nudegimų riziką. Va rašai uždažyti apgamus baltu akių pieštuku? Kas čia toks per pieštukas? čia tai ašarų linijai kur skirtas? Gal turi kokį linką į tokį pieštuką, nes nelabai žinau apie ką kalbi 🙂 Kuo dar galima būtų uždažyti? :/ Gal maskuoklis tiktų? O kaip dėl senų žaizdelių-randelių-likusių pigmentinių dėmių? Kaip dėl mėlynių ant kojų? Venų/kraujagyslių tinklo? Ar ir jas galima nudeginti? :/ Ir šiaip, ar tau kada kas nudegė? Ir ar čia labai pavojinga/neatstatoma? :/ Dėkui 😉

 6. 7
  Salomėja

  Baltą pieštuką manau turi visos kompanijos. Taip, tie kur vandens linijai ar šiaip vokams, pvz turiu NYX jumbo tokį storą. Svarbu būtų gerai pigmentuotas ir užteptų apgamus ar dėmes, ar mėlynes. Šiaip aš į juos ir nešaudau, didelius apeinu, bet nu dėl tikrumo. Galima užklijuot balta juostele ar bet kuo kas yra šviesiau už odą. Aš esu apsideginusi tattoo, kai netyčia į jos kraštelį šoviau. Na tai skaudėjo kaip apsideginus, apsiplikius, lyg puslelė norėjo kilt, bet sugijo kaip eilinis nusideginimas, visgi ant apgamo nenorėčiau to patirt. Apskritai, tai įrenginio aprašyme viskas nupasakota būna, tai nieko baisaus. Antrą trečią kartą nebebus visai baisu 🙂

+ Leave a Comment