Kiek kartų “Benton” toniką įtraukiau į mėnesio geriausius? Mažiausiai du! O apžvalgos kaip nėra, taip nėra, laikas gi pagaliau papasakoti kas tai ir kuo man patinka. Nes pabaigsiu, o taip ir neprisiruošiu parašyti. Beje, dar prieš Kalėdas aš buvau atsisiuntusi šio produkto miniukų, tad naudoju jau ne pirmą kartą.

Priemonė pristatoma taip:

Efektas: Intensyviai drėkina. Švelniai šveičia. Slopina uždegimus bei odos raudonį. Gerina odos tekstūrą. Mažina poras. Atstato odos apsauginį barjerą. Skatina regeneraciją. Tinka visiems odos tipams, net jautriai ar problematiškai.
Naudojimo būdas: Vatos diskeliu ar pirštais paskirstykite nedidelį kiekį toniko ant švarios veido odos. Švelniai patapšnokite pirštų galiukais, kad priemonė geriau įsigertų į odą.

Sudėtis:

Aloe Barbadensis Leaf Water, Sodium Hyaluronate, Snail Secretion Filtrate, Glycerin, Pentylene Glycol, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Arginine, Salicylic Acid (0.5%), Althaea Rosea Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Beta-Glucan, Polyglutamic Acid, Portulaca Oleracea Extract, Psidium Guajava Fruit Extract, Aspalathus Linearis Extract,  Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Cross Polymer

Prisiminkime, kam reikalingas tonikas. O gi atstatyti drėgmės balansą po prausiklio. Tai nėra kremas, tuo labiau nėra serumas, o tik papildomas žingsnis veido priežiūros rutinoje. Tačiau man šis tonikas labai patiko tuo, kad beveik atstoja kremą. Šio konsistencija nėra visiškai skysta, matyt dėl alavijų sulčių. Ne gelinė, bet čiut tirštensė už vandenuką. Aš dažniausiai pilu jį ne ant vatos, o į delną ir gerai įtapšnoju į veidą. Jei ir buvo koks sausumo jausmas po ploviklio, tai akimirksniu dingsta. Ir šis tonikas man gerai drėkina, net ne visada noriu tepti kremą ar serumą. Taip pat pastebiu, kad jį reguliariai naudojant oda atrodo skaistesnė.

Taip va trumpai. Tiesiog mėgstu.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite visose korėjiečių el. parduotuvėse. Lietuvoje toniką galite įsigyti Mrwoo.lt. Kaina – 16.95 EUR už 200ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).