Apžvalga: “Danielle Laroche” paakių kremas “Restorative Eye Cream”

Estimated read time 4 min read

Kaip jūsų savaitgalis? Manasis buvo kupinas streso. Prisipažinsiu, kad aš visada buvau žmogus, kuris bijo nuoširdžiai džiaugtis, nes gyvenimas šaiposi. Būdama paauglė pagalvojau, kad buvo nerealiausias vasaros savaitgalis ir kitą sekundę susipjausčiau koją. Priimamasis, siūlė, lova :). Tik pagalvojau, kad buvo nuostabiausios mokyklinės žiemos atostogos ever ir kaip norėtųsi jas pratęsti – bam, prasitęsė nes reikėjo dalyvauti senelio laidotuvėse. Mintį pagavot? Bet aš natūraliai nesu pesimistė, tik bailė :).

Dabar gi irgi, džiaugiausi, kad nusipirkome automobilį. Ir gražus, ir važiuoja puikiai, jokių įtarimų ir t.t. Planavom atostogas. Bam, šeštadienį sugedo taip, kad namo iš Ukmergės teko grįžti kitais būdas, o dabar yra rūpesčio surasti neplėšikišką tralą, ką jau kalbėti apie servisą. Nieko keisto, kad po 13 valandų savarankiškų gedimo paieškų jau ir ašara nuvarvėjo. Paakiams tai ne džiaugsmas. Ir kadangi aš važiuodama į Ukmergę nepasiėmiau pastaruoju metu naudojamo “Danielle Laroche” paakių kremo (dėl kelionei nepatogaus indelio, o ir dėl to, kad viena naktimi planavome trumpiau svečiuotis), tai labai pajutau, kaip man šio pritrūko. Rimtas rodiklis, kad patiko.

Šį kremą man atsiuntė pamėginti atstovai. Prisipažinsiu, kad pati tikrai nebūčiau sugalvojusi pirkti. “Danielle Laroche” pavadinimas šmėstelėdavo parduotuvėse (pvz., šio prekinio ženklo produktų yra dažnai lankomame “Droge”), bet niekada nesudomindavo. Tačiau radusi jį siuntinuke nudžiugau, nes kaip tik naudojau paskutinius prieš tai turėto kremo lašus.

Produkto pakuotė neįprastai didelė – 30ml. Stiklinė, sunki ir toji, kurią mažiausiai mėgstame dėl nehigieniškumo.

Produkto pristatymas:

Danielle Laroche specialus maitinamasis kremas paakiams, saugo švelnią paakių odą. Kremo sudėtyje yra augalų ekstraktų, skatinančių odos ląstelių deguonies pasisavinimą, kovojančių su atmosferos laisvaisiais radikalais, minkštinančių odą ir stabdančių raukšlių atsiradimą. Kremo sudėtyje esantis vitaminas A – veikia kaip antioksidantas – apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio, maitina ir ramina, pasižymi antibakteriniu ir senėjimą stabdančiu poveikiu. Vitaminas E apsaugo odą nuo degeneracinių ir mitybos sutrikimų procesų ir padeda odos ląstelėms atsistatyti bei atsinaujinti – oda švelnėja ir ilgiau išlieka jauna ir graži.

Sudėtis:

Šioje sudėtyje yra visko. Ir dirginančių medžiagų, ypač susijusių su kvėpikliais, nesaugių konservantų, ir naudingų įvairiausių minkštiklių, drėkiklių. Nėra nieko labai ypatingo, kremas kaip kremas. Itin jautrios odos savininkėms reiktų žiūrėti atidžiau.

Tirštas ir skalsus, man paakiams užtenka vos lašelio. Riebokas, bet kažkaip pakankamai greitai susigeria, tad jo nevengiu naudoti ir ryte.

Mano pagrindinė problema yra paburkimas. Žinoma, turiu raukšlių, bet aš kažkaip nelabai į jas dėmesį kreipiu. Kaip ir į tamsius ratilus. O vat bandos po akimis labai nervina. Ypač kai nusišypsau. Realiai, kažkokio didelio skirtumo iš pradžių nepastebėjau, apart malonaus sudrėkinimo ir komfortiško paakių zonos jausmo. Pasakomis netikiu, man to ir pakanka. Tačiau žiūrinėdama šiam tinklaraščiui ruoštas nuotraukas aš matau, kad ta sritis šiek tiek pagražėjo. Ne koks stebuklas, kad kaišiočiau visiems po nosimi, bet jei tarkime savo paakius vertinčiau 4 dešimtbalėje sistemoje, tai dabar duočiau kokius 6, geresnėmis dienomis ir 7. Beje, dešimtukas nereikštų tobulų paakių be raukšlelės, tiesiog amžių atitinkantį, sveiką, nepavargusį vaizdą.

Tai va, jei ieškote nei per brangaus, nei per pigaus, per daug neįmantraus, bet tikrai neblogo kasdieninio kremo, tai užfiksuokite “Danielle Laroche” į atmintį, gal kada pamėginsit. O tada parašykit, ar patiko. Gal bandėte kitų gamintojo produktų?


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Elevita” fizinėse parduotuvėse ir internete. Taip pat “Droge”. 30ml kainuoja apie 12-13 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 2
  Alma

  Savaitgalis smagus, apsikirpau, nuvykome pas tėvus, automobilis nesugedo 😀 Juokas juokaus, bet visada stresuoju, kai kažkas ima barškėti. Kremukas atrodo patraukliai, bet ta pakuotė labai nedžiugina. Pats gamintojas iš SM forumo girdėtas, ne viena mergina yra gyrus, bet pati taip nieko ir neišbandžiau (tikriausiai dėl pakuočiú :D).

 2. 3
  Salomėja

  Ačiū, bet apie senelį čia buvo sena istorija gi 🙂 Mokykloj aš mokiausi prieš niolika metų. Bet su džiaugsmu ir nusivylimu susijusi emocija užfiksuota.

 3. 4
  Salomėja

  Na, man barškėjimai nebaisūs, žinau, kad vyras pataisytų, arba žinotų ką taisyt. Šiuo atveju ne mechanika miau.
  O dėl indukų, tai ir mane nervina. Nors turiu pripažinti, kad nėra jie nepatogūs. Jei ne visas tas higienos ir oksidavimosi klausimas, tai visai aš juos mėgčiau.

 4. 5
  Alma

  Manęs higieniškumas tiek nejaudina, vis tiek naudočiau tik aš, nesu linkusi kaupti, nuosekliai pabaigčiau. Bet man bėda su dozavimu, nesugebu pasiimti normalaus vienodo kiekio. Ir dar nepatogi forma laikymui, nes turiu tokias atviras dėžutes, kompaktiškai viskas susideda, su tokia plokščia plačia pakuotę jau turėčiau į vyro teritorijà brautis 😀

 5. 6
  Salomėja

  Alma, supratau. Man dėl dozavimo gal kiek tokios ir patogiau. aš piršto galiuku pagaminu nuo kraščiuko kokio ar to apsauginio plastiko, jei ant jo būna, o būna, nes laikau visokius kremukus tiesiog sumestus į uždarą dėžutę. Su dozatoriais patogiau, bet kartais ten sudėtinga išspausti tiksliai tiek kiek reikia. Turi labai geras dozatorius būt.

+ Leave a Comment