Jau kurį laiką noriu padaryti metų geriausiųjų sąrašą. Ne tai, kad labai jau reikia kažkam, tiesiog aš pati noriu sau turėti prisiminimą. Visada smagu atsiversti po kelių metų. Lyg šiol aš tokius topus išbarstydavau, net gaila. Iš klaidų mokomės.

Taip pat noriu pasakyti, kad mano vertinimai yra subjektyvūs. Gal jūs vieno ar kito produkto gyvenime neįtrauktumėte į topą, nes, pvz., nepatinka sudėtis, aš mielai paskaityčiau jūsų geriausiųjų sąrašus, bet maniškis yra maniškis. Aš jį sudarau remdamasi savo potyriais, lyginamuoju būdu (ar šis tikrai buvo geresnis už aną tos pačios paskirties produktą?), taip pat sąraše bus 2017-tais naudotos priemonės. Gal aš anksčiau bandžiau ir geresnę, bet jei tokios praeitais metais nebeturėjau, tai ir neįtraukiu.

Įrašus suskirstysiu į kelias dalis: plaukų priežiūra, dekoratyvinė kosmetika ir veido bei kūno produktai. Iš pradžių norėjau viską į vieną tekstą surašyti, bet supratau, kad yra daug subkategorijų ir tampa per ilga bei sudėtinga.

Plaukų priežiūra

Šampūnai

Apie šampūnus jau esu rašiusi viename advento kalendoriaus įraše, bet dėl patogumo pakartoju sąrašėlį.

Šampūnai su SLS. Jūs žinote, kad aš tokius naudoju, ne kartą rašiau, kodėl ir nelabai planuoju jų visiškai atsisakyti. Sakyčiau 25% mano galvos plovimų vyksta tokiais šampūnais. Ir metų geriausias yra tas, kurio aš net nesu rimai apžvelgusi. Tik kartą minėjau šiame įraše. Kalbu apie “L’oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium” šampūną.

Kol naudojau produktą, jo net dizainas pasikeitė, galite pažiūrėti parduotuvėje kaip atrodo dabar.

Šis šampūnas mano plaukams labai patinka, nes plauna tobulai (taip puikiai, kad juo išsitrenkusi galvą, per jos būklės tyrimą aš sulaukiau gerų žodžių) ir mano garbanų visai nesausina. Žinoma, kad po jo naudoju kondicionierių ar kaukę, bet be jų aš apskritai neįsivaizduoju gyvenimo.

 

Geriausias produktas be SLS yra “Erboristica” atstatomasis šampūnas sausiems plaukams.

Apžvalga čia. Gal ir neliaupsinau apžvalgoje, tačiau naudoju nuo pat ankstyvo rudens, čia yra mano pagrindinis šampūnas. Ne vienintelis, žinoma, bet dažniausiai naudojamas. Plauna padoriai, nesuvelia plaukų, šie netampa panašūs į šieną. Kondicionierius, kaip minėjau, man visada must.

 

Artimiausia alternatyva – “Davines” glotninantis šampūnas nepaklusniems plaukams “Love”.

Šis buvo vasaros mylimukas kvepiantis pievų medumi. Šampūnas plovė ne taip puikiai, nes po jo plaukai greičiau sukrenta, tačiau nesausino ir net glotnino.

 

Plaukų kondicionieriai

Kaukes aš mėgstu kur kas labiau nei kondicionierius. Dažnai šiomis piktnaudžiauju ir naudoju vietoje balzamo (laikau trumpiau), bet vienas kitas gėris vistiek pasitaikė. Pats pačiausias 2017-tųjų herojus yra “Whamisa” plaukus puoselėjantis balzamas “Organic Seeds Hair Treatment”.

Turtingos sudėties, korėjietiškas produktas labai patiko mano plaukams. Mat paprastai daugelis kondicionierių per lengvi. Šis gi drėkino, maitino ir visapusiškai džiugino.

 

Dar vienas tikrai vertas paminėjimo produktas yra “Naturtint” dažytų plaukų balzamas.

Pakankamai sunkus, tirštas ir dar gi priskiriamas prie natūralesnių (kaip beje ir “Whamisa”). Net įdomu, kad šių metų tope “žalesni” kondicionieriai.

 

Plaukų kaukės

O jau kaukių tai išbandžiau tikrą gausybę! Tačiau išrinkti geriausią nėra sunku. Iš karto prieš akis stovi “RENE FURTERER” intensyviai maitinanti kaukė labai sausiems, pažeistiems plaukams “KARITE”.

Ši kaukė labai tiršta, labai riebi ir labai sunki. Todėl tikrai ne kiekvienam reikalinga. Bet turint itin sausus plaukus – tobula!

 

Antrą vietą skiriu “majonezui” – “TonyMoly Hair Mayo Hair Nutrition Pack”.

Na tikrai džiugino mano plaukus. Nuo natūralumo ji labai nutolusi, bet kai reikia greito ir itin efektyvaus rezultato vizualiai atstatant sausus plaukus, tai tikrai rekomenduoju!

 

Nenuplaunami balzamai/kremai

Šioje kategorijoje gana stipri konkurencija, nes puikių produktų išbandžiau gana daug. Pirmą vietą užima “NEUMA” glotninantis plaukus nenuplaunamas kondicionierius “neuSmooth Refine”.

Puikus, puikus kremas! Jis plaukus glotnina, bet neriebina, nelipina ir nesugadina garbanų. Tiesiog pačios sruogos tampa glotnesnės, nuima pasišiaušimą. Taupau :).

 

Labai labai artima alternatyva yra “Rene Furterer” nenuplaunamas glotninamasis plaukų kondicionierius LISSEA.

Sunku net pasakyti, kuris geresnis, tad rekomenduočiau abu, arba tą, kurio buteliukas jums gražesnis :). “Neuma” sudėtis gal turtingesnė.

Dar du verti dėmesio šios kategorijos produktai yra “Botanicals Fresh Care” maitinamasis plaukų kremas “Safflower Rich Infusion” ir “Biovax” aliejinis plaukų kremas “Pearl”. Nebesiplėsiu, viską rasite apžvalgose, tiesiog norėčiau, kad jie nepasimirštų.

Garbanų formavimo priemonės

Dažniausiai mano visą plaukų džiovinimo rutiną lydėjęs produktas buvo “Davines” garbanas formuojantis serumas.

Minkština, tramdo, neleidžia pūstis, šiek tiek formuoja. Labai lengvas ir puikus kasdienis produktas.

 

Gerų žodžių pasakyti noriu ir “Osis+ Curl Honey” priemonei.

Produktas fiksuoja, suteikia spindesio, tinka naudoti ant sausų plaukų. Garbanės, atkreipkite dėmesį!

 

Plaukų aliejai

Čia gi, kaip ir su šampūnais, išsiskiria dvi kategorijos. Aliejų su silikonais favoritu tapo “Hask Macadamia Oil Revitalizing Shine Hair Treatment”.

Aliejus yra tirštokas, skalsus, ypač man patrauklaus saldaus kvapo. Plaukus labai stipriai švelnina. Neriebina (mano plaukų!) net aplikuojamas ant sausų.

 

Na, o besilikonių produktų srityje turiu net du favoritus. Visiška meilė yra “Rene Furterer” sausas aliejus “5 Sens”.

Kvepia nerealiai, plaukus maitina, patogiai purškiasi. Visą odę rasite apžvalgoje. Žinokite, kad šį produktą aš tiesiog taupau :). Gaila baigti.

 

Gerokai pigesnė, deja riboto leidimo, priemonė yra “EO Lab” atstatantis plaukų aliejus “Argana SPA”.

Man jis nesiskiria nuo produktų su silikonais, puikiai tinka besipučiantiems galiukams tramdyti.

Štai tiek 2017-tųjų metų atradimų!

Man būtų labai įdomu sužinoti, kas gi jus plaukų priežiūros srityje labiausiai džiugino. Nepagailėkit komentaro ir pasidalinkit!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.