Eilinė pradžia ne į temą :D. Klausimas: kaip elgiasi jūsų augintiniai, kai išvažiuoja antroji pusė? Aš dar neturėjau progos to sužinoti, nes paprastai išvažiuodavom abu. O lyg šiol vyro nebuvo tik vieną kartą, kai išvyko į komandiruotę ir viena katė vis suklusdavo trinktelėjus laiptinės durims. Tačiau dabar, kai pono jau kelintą parą nėra namie, o aš esu (ne visai tipinė situacija), tai katė, kuri save yra priskyrusi išskirtinai jam (ar jį sau?), truputį siunta. Pas mus ji turi ligą, kurios nemoku lietuviškai pasakyti (feline hyperesthesia), tai jau ir taip yra kiek savotiška. Na, visi ilgimės skirtingai :).

Kalbant apie ilgesį, tai sunaudojau vieną “The Ordinary” niacinamidinio serumo buteliuką ir nelabai žinojau, ką apie jį pasakyti, bet užsisakiau antrą. Ir gana ilgai laukiau, o kol laukiau, supratau, kad labai ilgiuosi, kad visgi patiko man jis ir tą labiausiai supratau neturėdama po ranka. Šiandien pagaliau atkeliavo ir pradėsiu antrą dozę.

Sudėtis:

Šiek tiek apie niacinamido naudą:

niacinamidas neleidžia melaninui pasiekti odos paviršiaus ir taip apsaugo odą nuo UV spindulių žalos: strazdanų, pigmentinių dėmių, hiperpigmentacijos, mažina odos vėžio riziką. 

niacinamidas didina keramidų ir riebiųjų rūgščių kiekį odoje, apsaugo odą nuo drėgmės netekimo, stimuliuoja odos mikrocirkuliaciją.

niacinamidas skatina koenzimų NADH ir NADPH gamybą, kurie reikalingi odos medžiagų apykaitos procesams. – niacinamidas pasižymi raminančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. – niacinamidas gydo aknę

niacinamidas mažina raukšleles, gerina elastingumą ir tekstūrą.

Informacija iš KosmetikosDNR. Daugiau su nuorodomis į šaltinius čia. Pateikta info nesikerta su ta, kuri rašoma ir serumo aprašyme.

Produktas yra skaidrus ir bekvapis.

Rekomenduojama naudoti ryte ir/arba vakare prieš kremą. Nemaišyti kartu su vitamino C turinčiais produktais.

Serumas yra šiek tiek lipnokas. Nors visada yra tikimybė, kad tokia koncentracija suerzins, bet aš nepajutau jokių neigiamų veiksnių. Galiu pasakyti, kad ši priemonė tikrai gerina odos tekstūrą. Ji atrodo tokia putlesnė, sveikesnė, šviesesnė. Iš tiesų tai pradėjau naudoti, nes vasarą atostogų išleidau rūgštines priemones, o čia pasirodė puiki priemonė pigmentinių dėmių prevencijai. Regis ir gana veiksminga. Užtikrintas pastebėjimas – padeda greičiau sugyti spuogeliams, kurių pas mane pastoviai pasitaiko vienas kitas.

Kaip jau sakiau, tai atrodo toks nematomas kareivėlis, bet kai nėra po ranka, pajauti kaip trūksta. Vykęs gaminys. Beje, prie minusų… Jei nesulaukiu kol nudžius tonikas ir tepu ant drėgnos odos, tai man jis iš skaidraus pavirsta baltu, sunkiau įsigeria, tad… tiesiog įsitikinu, kad oda sausa.


Įvertinimas:

Naudinga: 30ml serumo įsigyti galite Deciem.com (5.90 EUR), Victoriahealth.com (5.85 EUR, aš “The Ordinary” produktus perku būtent čia).

Daugiau apžvalgų apie “The Ordinary” produktus.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.