Paplepėjau apie grožio dėžutę, apsilankymą plaukų rojuje ir jau pasiilgau kokią nors apžvalgą parašyti :). Žiūriu, kad mano įrašai labiau vakariniais tampa, nes dieną atiduodu duoklę darbams, o jei tik yra laisvo laiko, tai jau ne bloginti norisi, o lėkti į lauką. Koks oras! Aš taip pasiilgau saulės! Nors saulė ir produktas, apie kurį pasakosiu, yra visai nesuderinami :).

Pastaruoju metu mano dėmesį patraukia priemonės, kurios savo sudėtyje turi AHA, o dar geriau – BHA, rūgščių. Todėl nieko keisto, kad perskaičiusi “Earth Science” produkto pavadinimą “A/B Hydroxy Acid Night Rejuvenator”, aš juo susidomėjau.

Tiesą sakant net nežinau, kaip priemonę pavadinti. Kremu, serumu, naktiniu atnaujintoju? Pats gamintojas lyg ir losjonu pavadina.

Ši naktinė priemonė su AHA ir BHA bei haliurono rūgštimis žada kovoti su senėjimu, paversti oda lygia ir elastinga. Naudoti rekomenduoja kaip įprastą kremą. Tiesiog tepti po prausimo ir tonizavimo. Vengti akių zonos. Svarbu: jei naudojate priemones su rūgštimis, tai dieną yra būtina apsauga nuo saulės.

Sudėtis:

Aqueous infusion of panax ginseng extract, AHA liposomes (lactic acid, glycolic acid, hydroxylated lecithin, cetrimonium chloride, cholesterol, tocopheryl acetate), Dl-C12-13 alkyl tartrate, vaccinium myrtillus (bilberry) extract, saccharum officinarum (sugar cane) extract, acer saccharum (sugar maple) extract, citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract, citrus medica limonum (lemon) fruit extract, ceteareth-5, cyclomethicone, PPG-12/SMDl copolymer, phenyl trimethicone, glycerin, squalene, carthamus tinctorius (safflower) oil, dimethicone, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, helianthus annuus (sunflower) seed oil, behentrimonium methosulfate, cetearyl alcohol, magnesium aluminum silicate, salicylic acid, saccharomyces cerevisiae (yeast) extract, xanthan gum, camellia oleifera (green tea) leaf extract, tocopherol, chlorella vulgaris (algae) extract, sodium hyaluronate, camellia sinensis (green tea) extract, vegetable oil, beta carotene, macrocystis pyrifera (kelp) extract, ascorbic acid, potassium sorbate, nylon-12, phenoxyethanol.

AHA rūgštys sudėtyje tikrai užima svarbią vietą, nes jų kokteilis yra antras ingredientas po ženšenio ekstrakto. BHA gi rikiuojasi gerokai arčiau pabaigos. Jei kažkas labai baidotės, tai atskirai paminiu, kad sudėtyje yra silikonų.

Buteliukas tvirtas, stiklinis, su dozatoriumi, kuris patogus (pro šalį nešaudo, galima išspausti tik dalį dozės). Konsistencija kaip lengvesnio kremo. Kažkokio ypatingo kvapo nepastebėjau.

Produktą naudoju apie 5 savaites ir man jis labai patinka. Taip labai, kad įtraukiau į sausio mėgstamiausių top3.

Kuo? Gana greitai susigeria. Beje, pirmą savaitę lengvai dirgindavo. Vizualiai nesimatė, tai yra neparausdavo oda ir pan, bet jausdavosi toks kutuliukas. Per naktį apgydo mažus spuogelius. Šviesina, skaistina odą. O svarbiausia, kad gana akivaizdžiai poras paverčia kiek mažiau matomomis. Taip, su maniškėmis neįmanoma jų visai paslėpti, tačiau aš matau, kad ryte poros atrodo švaresnės, mažesnės, pati oda matinė.

Man kartais pritrūksta drėkinimo, todėl aš įgudau į tokį man pasiteisinantį ritualą: valau makiažą, prausiu veidą, tonizuoju, tepu šį produktą. Taip darau 3 dienas iš eilės. Kitas dvi dienas aš po veido tonizavimo tepu “Cosrx” BHA priemonę, o šiai susigėrus dar aplikuoju “Cosrx” drėkinančią naktinę kaukę. Na, o tada vėl trys dienos ir t.t.

Netapau nei jauna, nei graži, nei poros atsikimšo, nei raukšlės išsilygino, bet šis produktas yra tas, kurio veikimą aš akivaizdžiai matau. Situaciją gerina ir net neabejoju, kad vėl kartosiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Produktą nusipirkti galite Iherb.com. 30ml kaina – 19.07 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.