Na, tai kokios šiandien aktualijos mados, grožio ir ikonų pasaulyje? Girta vietinė žvaigždutė tiesioginiame eteryje, kuri teisinasi, kad vakarėlyje gerti yra normalu. Galvoju, kada žmonės išdrįs kalbėti apie savo problemas ar bent jau jas pripažinti. Dabar net apie padidėjusį plaukuotumą kalbėti vis dar tabu, ką jau kalbėti apie priklausomybes. Na, bet kas kas, bet aš, tai tikrai neturiu teisės moralizuoti šiomis temomis, tad pakalbėsiu apie kitus būdus atsipalaiduoti :). Vietoje šampano butelio, kartais smagiau yra nusipirkti naują priemonę plaukams 😀 😀 :D.

Kompanija “Angel” jau seniai man kritusi į akį su įdomiais produktais ir ne vieną jau išbandžiau. Priminsiu, ką jau esu apžvelgusi:

Turiu dar du produktus, apie kuriuos nesu papasakojusi, bet tuoj pasitaisysiu ir vieną apžvelgsiu. O tai yra plaukus minkštinantis purškiklis “Angel Hair Soften Spray”.

Priemonė pristatoma taip:

Plaukus minkštinantis purškiklis. Ypatingai lengva purškiklio fomulė sukurta giliavandenių augalų ekstraktų, aminorūgščių ir kolageno pagrindu. Garantuoja lengvą iššukavimą ir plaukų drėkinimą, pilnai susigeria jų neapsunkindamas, suteikia švelnumą ir spindesį. Tinka tiek prieš plaukų puoselėjimo procedūras, tiek po jų. Neapsunkina plaukų.

Naudojimas: puršti ant išplautų drėgnų ar sausų plaukų, iššukuoti. Nenuskalauti.

Sudėtis:

Kaip matote, pagrindą sudaro vanduo, silikonas, glicerinas, lanolinas ir kolagenas. Na ir konservantai. Sudedamosios dalys tikrai panašios į tokios, kurios sukelia minkštesnių ir sveikesnių plaukų iliuziją.

Buteliukas didelis ir iš oranžinio plastiko, kažkodėl man primena kokį nors apelsinų sulčių gėrimą. Kvepia saldžiarūgščiai.

Yra ir purkštukas:

Dėl jo turiu įspėti. Purkštukas dulksną skleidžia labai plačiai, labai daug pro šalį. Ir dalis nugula ant žemės. Nematomai. Tačiau labai pajaučiamai, jei jūsų vonioje yra plytelės, laminatas, ar bet koks lygesnis paviršius. Pasidaro labai labai slidu :).

Na, po purškalo slidžios ne tik grindis, bet ir plaukai. Jis padeda sutramdyt pašiušušias sruogas, minkština (valio! Daro tai ką žada pavadinimas) ir palengvina iššukavimą. Paprastai tokius purškalus rekomenduojama naudoti ant šlapių plaukų po plovimo, bet aš dažnai griebiuosi, kai reikia pasitvarkyti šukuoseną. Pvz., kai grįžtu iš drėgno lauko ir jaučiu, kaip mano plaukai praranda glotnumą ir tampa freezy :). Mano plaukų neriebina, nebent jau labai piktnaudžiaut pradedu.

Išskyrus truputį nepatogų buteliuką ir grėsmę užsimušti, aš kaip ir neturiu priekaištų. Mano gyvenimą palengvina.

Įvertinimas:

Naudinga: “Angel” purškiklį galite įsigyti Kuryba.eu. 250ml kainuoja 9.40 EUR.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.