Apžvalga: "Bioten" valomasis ir gaivinamasis tonikas normaliai ir mišriai odai

Estimated read time 3 min read

Aš kosmetiką naudoju nuo pat ankstyvosios paauglystės. Dekoratyvinių priemonių naudojimo pertrauka natūraliai buvo atsiradusi sulaukus 24-25 metų. Tiesiog tingėjau. Juokinga, kad tada mano klasiokė, ta pati, kuri labai smerkė už mėlyną tušą aštuntoje klasėje, sakė, kad tau gerai, tu turi vyrą (tada buvau ką tik ištekėjusi), tai gali ir nebesidažyti. Nežinau, kodėl tai prisimenu :).

Tai vat, per visą tą laiką mano gyvenime nebuvo toniko. Ok, vienas buvo, bet vienas gi nesiskaito per tokį ilgą gyvenimą. Nesupratau aš jo reikalingumo, nejutau poreikio. Tačiau dabar vis dažniau ir dažniau girdžiu mantrą “valyk-tonizuok-drėkink”. Nusipirkusi kažkokį serumą, gi instrukcijoje skaitau: “tepti nuvalius ir tonizavus veidą”. Žinovai sako, kad tonikas atstato prausimo metu prarastą drėgmės balansą.

Pradėjau galvoti, kad toniko man reikia. Tik vat kokio? Iš pradžių puoliau žiūrėti visus azijietiškus, bet 90% mano panagrinėtų priemonių pagrindas yra alkoholis. Šitai nevilioja. Žvalgiausi šen, žvalgiausi ten ir parduotuvėje stabtelėjau prie “Bioten” lentynos. Apie produktus girdėjau įvairių nuomonių. Vieniems patiko, kitiems ne, o prieš keletą metų forumuose buvo kilusi susidomėjimo banga. Ne vieną produktą ir blogeriai apžvelgė, nuomonės taip pat skirtingos. Teks bandyti pačiai. Aš išsirinkau tą, kuris skirtas normaliai-mišriai odai.

Aprašymas:

Sudėtis:

Pirma pusė ingredientų tikrai atrodo ir naudingi, ir saugūs. Vėliau atsiranda kvepalų, druskos, konservanto, tačiau visumoje vertinu, kaip tikrai neblogą variantą.

Ką gi. Toniką nusipirkau. Pradėjau naudoti. Tradiciškai. Nuprausiu veidą visomis priemonėmis. Sakau visomis, nes naudoju mažiausiai dvi. Viena valau makiažą ir tai būna arba aliejus, arba micelinis vanduo, arba servetėlė, o tada kitas žingsnis – prausiklis. Imu vatos padelį, pilu toniką, tapšnoju veidą. “Bioten” saldžiai kvepia svarainių kompotu :). Nesukelia man jokio diskomforto. Ar suteikia naudos, tai yra atstato drėgmės balansą? Sunkoka pasakyti, bet oda nebedžiūna taip stipriai. Ši žiema maniškei kažkokia labai sunki. Paprastai nusiprausus net švelniausiu prausikliu, aš jaučiu lengvą tempimą. Po toniko jis pranyksta, tad gal ir veikia? Būklės tikrai neblogina.

“Bioten” vertinu gana teigiamai, o ir džiugu, kad tai yra lengvai prieinama priemonė. Išbandysiu ir valomąjį pienelį (gal 15 metų tik tokius ir naudojau, tai bus įdomu prisiminti) bei kremą, nes įdomu, ar pigu gali būti gerai, o sudėtis pasirodė pranokstanti kainą.

O jūsų noriu paklausti, ar naudojate tonikus, jei taip, tai kokius?

Įvertinimas:

Naudinga: 200ml toniko kaina yra apie 4 EUR. Rasite “Maxima” ir kituose didžiuosiuose prekybos centruose.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours