Apžvalga: "Missha" blakstienų tušas 3D

Estimated read time 3 min read

Regis ką tik nuiminėjau kalėdines puošmenas, o jau prabėgo visas sausis. Po truputį mintyse dėlioju mėnesio įrašą. Paprastai rašydavau apie mėnesio geriausius, bet ilgainiui pastebėjau, kad tie mano mėnesiniai įrašai apima ne tiek top produktus, kiek visokius atradimus (kaip ir priklauso pagal blogo pavadinimą). Pasipasakoju, kokias knygas skaičiau, rekomenduoju kitus tinklaraščius, o praeitą kartą gi sakiau, kad dalinsiuosi mintimis bei pasiekimais svorio metimo srityje. Tad nauji metai, naujas mėnesio įrašų formatas. Ne tiek daug kitoks, bet platesnis. Jau greitai!

O kol kas, paprasta ir tradicinė apžvalga apie “Missha” akių tušą. “Missha” vardą žino visi, kurie bent truputį domėjosi korėjietiška kosmetika. Išpopuliarėjo jis su savo BB kremais, tačiau dabar ši kompanija gamina kone viską, ne tik priežiūros ar dekoratyvinę kosmetiką, bet net gelinius lakus. 3D akių tušą aš jau esu kadaise bandžiusi. Dar pačioje susidomėjimo korėjietiškais produktais pradžioje. Tuomet mėginau ir 4D, bet nepastebėjau skirtumo, tik šepetėlių forma kiek kitokia. Dabar gi, apsipirkinėdama ieškojau nebrangios prekės, kuria save pradžiuginčiau bei išvengčiau mokamo siuntimo ;). O tušas juk puiki dovanėlė sau!

Pristatomas taip:

Blakstienų tušas užries blakstienas ir suteiks joms glamūrine išvaizdą. Sudėtyje esantys vaškas pasirūpins, kad kiekviena Jūsų blakstiena įgautų didesnės apimties. Greitai džiūsta ir netepa. Puikiai tinka jautrioms ar kontaktinius lešius nešiojančioms akims.

Tušo tūbelė siaura, sunkoka, nors ir plastikinė, bet pirmas įspūdis toks, tarsi būtų metalinė. Dizainas paprastas. Šepetėlis yra siauras, tankus, ilgas.

Tokiais man daug lengviau pasidažyti, nei gigantais.

Efektas nėra kažkoks stulbinantis, dirbtinių blakstienų vaizdo su šiuo tušu tikrai negausite. Labiau kasdieninis natūralaus grožio paryškinimas.

Pagrindinis privalumas (juo pasižymi dauguma mano bandytų azijietiškų tušų), kad dažai nebyra, netepa, savo vietoje laikosi visą dieną, net jei ta diena yra šlapdribinga, o jos viduryje ištinka mankštos treniruotė.

Lengvai nusivalo visais mano naudojamais būdais. Iki superwow trūksta tik superwow efekto, bet eilinei dienai man labai patinka.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje tušą įsigyti galite Topbeauty.lt. Kaina – 6.99 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours