Apžvalga: "Revlon Professional" plaukų šampūnas ir kondicionierius pažeistiems plaukams "Be Fabulous"

Estimated read time 4 min read

Šią savaitę mano tinklaraštis gyvena tarsi atostogų režimu. Yra darbų, reikia jau nusikratyti Kalėdomis, išleisti naujų atvirlaiškių, tad tenka paplušėti ir rašymui laiko lieka mažiau. Tačiau tik laiko, bet ne noro. Dar aną sykį pagalvojau, kad jau pusė kalendorinės žiemos praėjo, o dienų ilgėjimas akivaizdžiai jaučiasi. Vūhū!

Pradėdama įrašą, norėjau sakyti, kad pirmą kartą bandžiau “Revlon” produktus, bet po to prisiminiau, kad tai būtų netiesa. Jau esu mėginusi “Uniq One” priežiūros priemonę, kurią minėjau čia. Beje, ar aš vienintelė pastoviai maišau “Revlon” ir “Redken” pavadinimus? Man net logotipai kažkokie panašūs. Na, bet čia ne esmė. Esmė ta, kad neseniai pasirodė “Be Fabulous” linija, kurioje yra net kelios priemonių serijos: šampūnas, kondicionierius, kaukė ir “anti age” serumas normaliems plaukams; šampūnas, kondicionierius, kaukė ir apimties suteikiantis purškiklis ploniems plaukams; šampūnas, kondicionierius ir plaukų galiukų kremas sausiems ir pažeistiems plaukams. Turbūt nereikia sakyti kas sudomino mane. Žinoma, kad tai, kas skirta sausiems ir pažeistiems plaukams – “Be Fabulous C.R.E.A.M. Keratin Hair Recovery” produktai.

Priemonių pakuotės traukia akį, ta pernai taip išpopuliarėjusia, violetine spalva. Dar gi įmantrumo prideda ir lengvas ombre atspalvių perėjimas.

Nors šampūno ir kondicionieriaus buteliukai talpina 250 ml ir nėra laba dideli, bet dėžutės tai milžiniškos, sudaro iliuziją, kad viduje slėpsis bent 400ml :).

Šampūno ir kondicionieriaus  aprašymai  identiški:

Kam skirta? Labai sausiems ir pažeistiems plaukams.

Koks poveikis? Padeda atkurti plaukus ir apsaugoti juos nuo lūžinėjimo. Išsaugo dažytų plaukų spalvą, atstato, atgaivina, saugo nuo priešlaikinio senėjimo, drėkina.

Šampūno sudėtis:

Taip taip, tai yra profesionalios priemonės, o aš dar nemačiau nė vienos tokios, kurios sudėtį paskaičius galima būtų pakelti nykštį. Yra ir sulfatų, ir druskos, ir parabenų, bet yra ir keratino, panetenolio, glicerindų ir kt. Kaip visada. Šiek tiek blogo, šiek tiek gero ir jokiais būdais netinkama natūralistams.

Kondicionieriaus sudėtis:

Priemonių pavadinime yra žodis C.R.E.A.M. Ir jau jis sufleruoja kokios konsistencijos tikėtis. Abu produktai iš pažiūros atrodo labai panašūs: tarsi tirštas, riebus pienelis. Šampūnas smarkiai putoja, o pažiūrėjus į sudėtį, tai negalime tikėtis kažko kito. Keista, bet visai nesausina. Praktiškai galiu netepti kondicionieriaus. Labai retai taip būna ir tikrai ne tada, kai pirmu smuiku groja SLS. Po kondicionieriaus plaukai labai slidūs, pamaitinti, kiek apsunkę, tad atkuriamasis poveikis jaučiamas. Aš net negaliu priemonių naudoti kiekvieną dieną, nes tikrai stiprios.

Dar labai išsiskiria kvapas. Saldus ir prabangus, man vien dėl jo malonu naudoti priemones, nors puikiai žinau, kad produktai be kvapiklių yra geresni. Protas sako vieną, o pojūčiai kitą 🙂 Taip jau būna. Svarbu, kad ne biografiją iš širdies rašau, o tik atsiliepimą apie plaukų priežiūros priemones :D.

Rekomenduoju žmonėms, kurie yra labai pakenkę savo plaukams šviesinimu, deginimu ar kt. nedraugiškomis procedūromis. Nerekomenduoju žmonėms, kurių plaukai ploni ir greitai linkę riebaluotis ar šiaip gyvenime niekuo nesiskundžia.

Apie priemonę plaukų galams papasakosiu kitą kartą, bet ji man kiek mažiau patiko.

Įvertinimas:

Naudinga: Produktus galite įsigyti Klipshop.lt. 250 ml šampūno kaina yra 20 EUR, kondicionieriaus – 22 EUR. Šiuo metu yra nuolaida visiems “Be Fabuloos” produktams.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours