Mano vonios ritualai ir "Mineral Beauty System" druskos apžvalga

Estimated read time 3 min read

Mano tinklaraštyje yra daugiau nei 800 įrašų, o aš, jei gerai pamenu, dar nė kartą nesu kalbėjusi apie vonios druską. Nes, o ką čia kalbėti? Juk arba naudoji ir patinka, arba nenaudoji. Tai vat, truputėlį dar labiau leisiu pažinti savo pomėgius ir papasakosiu apie maudynių ritualus :). Tokie pasakojimai labai praverčia tada, kai reikia kalėdinės dovanėlės ieškoti, ar ne? Bent jau sužinai, ar žmogus turi vonią :).

Paprastai visi yra susiskirstę į dvi stovyklas: už dušą ir už vonią. Aš ilgą laiką buvau voninė. Man per šalta duše. Be to, aš prausdamasi duše išleidžiu daug daugiau vandens. Skamba keistai? Na, tai kaukę gi ant galvos reikia palaikyti bent 5 minutes. Pašalinti nereikalingus plaukelius, nusišveisti. Ir visą tą laiką iš dušo galvutės bėga vanduo. Nes kitaip man šalta. Ir išleidžiu tikrai daugiau.

Na, bet maudynės vonioje yra lėtas procesas, todėl dabar jau nugalėjo dušas. Jame aš neturiu kažkokių nusistovėjusių ritualų. Prausiuosi, šveičiuosi, plaunu galvą ir tiek.

Su vonia viskas kitaip. Prieš ją prileisdama aš išsiplaunu galvą ir užsidedu kaukę, kurią ant plaukų laikau visą maudynių laiką. Užtepu kaukę ir ant veido. Būtinai naudoju druskas ir aliejus. Žiemą, labai pamėgau arbatmedžio, pušų, kedrų, eukaliptų eterinius aliejus. Stiprina imunitetą, o jais paskaninta vonia man visada padeda atsilaikyti, kai pajuntu pirmuosius peršalimo simptomus.

Druskas perku visokias, visiškai neturiu favoritų. Pagulėti mėgstu taip iš širdies :). Vanduo spėja atvėsti ir aš vėl papildau karštos srovės doze. Po viso tokio gulinėjimo, jau pačioje pabaigoje, nusiplaunu visas kaukes, atlieku depiliacijas ir kt. Prieš išlipdama nusiskalauju dušo srove. Vonios procedūros man yra pačios nuostabiausios. Galėčiau po tris kartus per dieną gulėti :).

Na, o šį savaitgalį praleidau nešildomame garaže. Rankos, kaip pas dorą mechaniką, jau reikalavo gero mirkymo, todėl, žinoma, neatsisakiau vonios malonumo. O dar gi turėjau “Tavo Idilė” grožio dėžutėje rastą druską, tai buvo proga išmėginti.

Vanilinio aromato priemonė buteliuke kvepia labai stipriai, bet subėrus į vonią tas kvapas tampa ne toks intensyvus. Vanduo nusidažo geltona spalva. Ir pažiūrėjus į sudėtį nudžiugino, kad čia naudotas valgomas dažiklis, tad tikėtina, kad gana saugus.

Na ir ką dar galima pasakyti apie tokį produktą? Kvepia maloniai, suteikia džiaugsmo, neperkrauta sudėtis. Liuks! Gal tik kainos ir kiekio santykis nėra labai patrauklus, nes pasidalinom druską su vyru ir sunaudojom vienu ypu :).

O jūs ar mėgstate vonią, o gal tokio daikto jau seniai namuose nebėra?

Įvertinimas:

Naudinga: Druską nusipirkti galite kartu su “Tavo Idilė” grožio dėžute, arba gamintojo svetainėje www.mineralbeautysystem.com. 150ml kainuoja apie 7.20 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours