Apžvalga: "Bioten" valomasis ir drėkinamasis pienelis normaliai ir mišriai veido odai

Estimated read time 3 min read

Šiandien bendraminčių blogerių diskusijoje išsivystė pamąstymai apie blogo įrašų dažnumą. Išsakyta mintis, kad keli įrašai per dieną yra paprasčiausias spamas (nieko asmeniško, tik diskusija!), privertė pamąstyti ar nenusibostu jums. Tačiau, galvoju, ką gi mes darome su spamu? Siunčiame į šiukšliadėžę, neskaitome, atsiprenumeruojame ir nesukame sau galvos, tad jei aš labai įkyrėčiau, juk taip ir padarytumėte, ane? Nesikankintumėte, kaip prie kryžiaus prikalti? Tikiuosi!

O įrašo herojus – valomasis pienelis. Šio produkto atsiradimas mano lentynoje yra tiesiog nostalgijos pasekmė. Nuo pat paauglystės iki to meto, kai atsirado miceliniai vandenys (hm, tai čia dar tik kokie 5-6 metai, ar ne?), aš makiažo valymui naudojau pienelius. Ir jų nenuplaudavau. Dabar man tai skamba baisiai, bet tada atrodė normalu, nes gi pienelis nuvalo makiažą, o dar ir pats drėkina, tai veido kremo nereikia. Ir ką? Mano odos būklė nebuvo blogesnė, nei dabar. Dešimtmečius ji vienoda, tik tiek, kad sensta :). Taigi, nostalgija “pramušė” ir kosmetinėje atsirado keli “Bioten” produktai, tarp kurių ir pienelis.

Mano veido valymo rutina nėra nuolatos vienoda, bet iš esmės susideda iš dviejų žingsnių: kažkuo nuvalau makiažą ir prausikliu nuprausiu likučius ar valymo priemonę.

Makiažą valau arba spec. servetėle, arba korėjietišku veido valymo aliejumi, arba miceliniu vandeniu, arba aprašomu pieneliu. Servetėlę renkuosi rečiau, nes pritingiu plauti :). Kitus produktus naudoju pagal nuotaiką ir visus nuplaunu prausikliu.

Taigi, kai jau išsiaiškinome kada ir kaip naudoju pienelį, galime pakalbėti ir apie pojūčius.  Pilu ant vatos padelio ir valau makiažą. Pienelis skaniai kvepia saldžiais vaisiais, konsistencija maloni, nepabėga, bet ir ne sviestas koks. Akių makiažą ištirpdo švelniai ir greitai, nesausina odos. Iš esmės man visu kuo pienelio rutina primena korėjietišką veido valymo aliejais žingsnį: riebiu produktu valom veidą, po to prausiam.

Jokių priekaištų pačiam pieneliui neturiu, bet pažaidžiau ir gana. Tokie produktai man atrodo jau labai old school, griebtis micelinio vandens yra paprasčiau ir pojūčiai gaivesni. Tačiau jei nemėgstate nei vandenų, nei dvifazių valiklių (negaliu pakęst), tai čia yra sena gera alternatyva.

Įvertinimas:

Naudinga: “Bioten” produktų ieškokite didžiuosiuose prekybos centruose. Kaina – apie 4 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours