Plaukų dažymas su chna pagrindo dažais “Herbal Time Henna Cream”

Mano plaukai natūralios spalvos nebuvo nuo pat 8 klasės. Ir truputį pasiblaškiusi ar didelę dažytų plaukų gyvenimo dalį buvau raudonplaukė. Kartais ryža, kartais violetinė, bet visada į tą pusę. Dažiau įvariais dažais, buvau pasinešusi į gryną chna. Net rašiau čia tekstą “Patarimai kaip nusidažyti plaukus su chna”, kuris vis dar yra labai skaitomas. Tačiau grynos žolės yra = ilga terlionė. Todėl buvau metusi kelią dėl takelio ir grįžusi prie sintetinių dažų. Tačiau aš nežinau, kaip su nudegintais plaukais gyvena blondinės, negaliu taip. Todėl padažiusi oranžine spalva su L’oreal, nukepinusi plaukus aš prisiminiau kadaise išbandytus nuplaunamus dažus iš Bulgarijos.

Šie dažai yra iš karto paruošti naudoti, tai yra viduje tik viena tubelė. Nieko maišyti nereikia.

Sudėtis:

Tai nėra natūralūs dažai, tačiau jų sudėtyje yra Chna ekstraktų, tai pat ir naudingų aliejų. Kvapas ryškus, kaip sintetinių saldainių. Šiuos dažus, nors labiau norisi sakyti balzamą, reikia tepti ant šlapių plaukų ir laikyti apie 35 minutes. Nuplauti ir mėgautis spalva, kol ji nusiplaus. Paprasta. Esu išbandžiusi ir dabar naudoju 3 numerį, taip pat ir šokoladinę rudą kadaise bandžiau.

Dabar apie rezultatus. Čia gi mano vakarykštė šukuosena prieš dažymą. Visai nublukus 🙂

Čia aš jau šiandien bandau kažką parodyti šioje niūrioje lapkričio šviesioje.

Šauni šukuosena, o kaip gi kitaip. Lyja gi…

Na kaip matote skirtumas yra. Dažai visai nešviesina, jie tik suteikia atspalvį, todėl visai tamsių plaukų nenudažys, o blondinės taps rėksmingai ryškios.

Plaukai po dažymo švelnūs ir tikrai taip nesausėja, kaip po sintetinių dažų.

Mano įvertinimas: 5/5

Naudinga: Šios priemonės kaina yra 4.5-6 eu. Nusipirkti galima Ebay. Aš perku čia. Produkto kiekis – 75ml. Vienos tūbelės mano ilgio plaukams užtenka tik vienam kartui.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).