Atsiliepimas: "Dove" šampūnas, kondicionierius ir aliejus iš "Regenerate Nutrition" serijos

Estimated read time 3 min read

Visai neseniai rašiau apie tai, kaip pirkau pirmą pasitaikiusią Dove kaukę, nes labai norėjau išbandyti tą fenomenaliai visur giriamą stebuklą. Kaukė visai patiko, o tada dar pasipildžiau net dvejomis plaukų priežiūros linijomis ir šiandien rašau atsiliepimą apie “Regenerate Nutrition”. Liniją sudaro šampūnas, kondicionierius, aliejus (juos jau smarkokai apnauodojau) bei kaukė (o šios nepradėjau net, tai ir neminėsiu daugiau).

Štai ką turi daryti priemonės:

Labiausiai mane žavi tai, kad kondicionieriaus nereikia ilgai laikyti ant plaukų. Nereikia net minutės. Užtepi, nuskalauji ir leki :).

Sudėtys:

Šampūnas:

Kondicionierius:

Aliejukas:

Žvelgiant į sudėtis tai pagyrimo rašto kompanijai išrašyti nesinori. DMDM hydantoin – kancerogenas, Butylphenyl Methylpropional – toksiškas ir kenkia endokrininei sistemai, Linalool – pavojingas alergenas ir t.t., tačiau aliejuke taip pat yra ir natūralių aliejų, bei plaukus švelninančių silikonų, šių gausu ir kitose priemonėse.

Būta produktai, kurių sudėtis prasta ir poveikis prastas (o kaina kartais visai nieko sau tokia), būna tokių, kurių sudėtis gera, poveikis prastas, būna ir tokių, kaip ši DOVE serija. Sudėtis neblizganti, bet poveikis puikus. Todėl tais kartais kai norisi minkštų, blizgančių, nepasipūtusių, slidžių plaukų, pvz., per šventes, prieš pasimatymą ar kai tiesiog labai reikia gerai atrodyti, tai šias priemonę tikrai rekomenduoju. Nepiktnaudžiaukite, nes silikonai kaupiasi ant plaukų ir juos apsunkina.

Šampūnas yra tirštas, kelis kartus maniau, kad sumaišiau su kondicionieriumi. Putoja gerai ir jau vien tik jis palieka plaukus gana švelnius. Kondicionierius, gi skirtingai nei šampūnas, yra šiek tiek skystokas, todėl dažnai aš jo išlaistau daugiau nei noriu panaudoti. Tačiau jis žaibiškai sušvelnina plaukus, matyt dėl visų silikonų sudėtyje. Plaukus malonu liesti tik šlapius, tiek išdžiovintus. Na, o aliejukas yra tiesiog aliejukas. Visi man jie labai panašus. Darbą daro – neriebindamas plaukus glotnina ir suteikia blizgesio. Tepu jo daug, bet nė karto nepagalvojau, kad ak, padauginau.

Visa serija pasižymi salstelėjusiu kvapu, kuris labai malonus ir gana ilgai laikosi, bent jau ant mano plaukų.

Turiu pastebėti ir asmeninį privalumą. Paprastai aš plaukus plaunu ne vienu šampūnu. Tai yra rotuoju turimus ir realiai naudoju kokius 4 šampūnus bei tiek pat balzamų ar kaukių. Lygiagrečiai. Aš visada matau kokios spalvos vanduo bėga kai skalauju plaukus. Jie pas mane dažyti black red spalva. Taigi, tvirtinu, kad DOVE man nuplauna mažiausiai plaukų dažų.

Verdiktas: ši dekoratyvinės paskirties linija tikrai negydys plaukų ar galvos problemų, tačiau suteiks puikų laikiną efektą. Kartais jo labai reikia, tad vertinu teigiamai. Norėtųsi, kad kompanija kenksmingus konservantus bei kvapiklius pakeistų saugesniais.

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonių kaina svyruoja tarp 5-8 eu. Jų įsigyti galima Droge, greičiausiai rasite ir didžiuosiuose prekybos centruose.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours