Apžvalga: "Lumene" matizuojanti ir poras mažinanti makiažo bazė "Beauty Base"

Estimated read time 2 min read

Įdomu ar matiškumas išeis iš mados? Matinės lūpos, matinis veidas, matiniai akių šešėliai, matinis nagų lakas! Ką dar pamiršau? O greta visai sėkmingai, kaip kokia atsvara, gyvuoja strobingo produktai. Jei matinis lūpdažis ar nagų lakas yra labiau mados reikalas, tai matinis veidas – daugelio riebiaodžių siekiamybė. Mes natūraliai blizgam. Kartais taip stipriai, lyg būtumėm įkritusios į bulvinių blynų keptuvę. Tačiau nesame paliktos vienos mūšio lauke, kompanijos mums gamina matines makiažo bazes, matines kremines pudras, matiškumo suteikiančias birias pudras, fiksatorius ir taip toliau, ir taip toliau. Įrašo herojus bus produktas kaip tik iš šios kariaunos – “Lumene” matizuojanti ir poras mažinanti makiažo bazė.

Trumpai: Mišriai ir riebiai odai. Vizualiai mažina poras, odos blizgesį, paruošia odą makiažui. Naudojimas: Ant probleminių vietų užtepkite pagrindo (veido T zonoje). Po to naudokite kreminę pudrą.

Sudėtis: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PolymethyllMethacrylate, Dimethicone Crosspolymer,iCyclohexasiloxane, Nylon-12, CetearyliDimethicone Crosspolymer, C30-45lAlkyl Cetearyl DimethiconeiCrosspolymer, Rubus Chamaemorusl Seed Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, SorbiclAcid, HIPPOPHAE RHAMNOIDESlOIL, Helianthus AnnuuslSeed Oil, RosmarinuslOfficinalis Leaf Extract,lLimonene, PARFUM 

Tai tradicinė silikoninė priemonė, panašią aš neseniai aptariau iš NYX. Tiesa, “Lumene” konsistencija šiek tiek skystesnė, NYX net trupa, o ši dengiasi visai lengvai. Užtepta bazė odą padaro švelnia švelnia, norisi glostyti ir glostyti. Jausmo neliečiant nesukelia jokio, tai yra netempia, nesijaučia, kad kažkas būtų ant veido. Kreminė pudra ant jos dengiasi lengviau, nesubėga į poras.

Visgi aš nepastebėjau nei matizavimo, ne ilgesnio makiažo laikymo, tad kartais panaudoju kai renkuosi ne pačią mylimiausią pudrą. Taip pat, tokios silikoninės bazės man yra atradimas kovojant su šerpetojančia nosimi. Paprastai krempudros labai paryškina problemą, o va su pagrindu, tai kaip tik viskas pasislepia.

Ar kartočiau? Abejoju, nes tai toks ketvirto būtinumo produktas. Yra gerai, tik prisiminti reikia, nėra – irgi gerai.

Įvertinimas:

Naudinga: “Lumene” produktų ieškokite parduotuvėse “Drogas”, “Prizma”, Pigu.lt. 20ml kainuoja apie 10 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours