Vos šiandien pagalvojau, kad gyvenimas yra gražus, reikia džiaugtis tuo ką turim, o ypač dalykais, kurių nebepakeisi, negadinti kitiems nuotaikos ir daugiau šypsotis (siaubas, kokios banalios tiesos!), kitą akimirką – skambutis į duris. O ten laiškininkė su dovanėle. Geras ženklas, ar ne? Tad daugiau pozityvumo. O, kadangi vistiek jums įdomu, kas per dovanėlė, tai pasakysiu, kad “Biok” vėl padarė staigmeną. Jiems pasiseka nustebinti, nes atsiunčia ką nors visiškai neįspėję. O dar jie savo siuntinukus supakuoja taip, kad nelieka abejonių – tai dovana.

Dar viena dienos dovana yra saulė! Būtų tinkama diena fotografuoti, bet kaip tyčia tam neturiu šiandien nei laiko, nei ūpo. Šeštadienį padariau daug nuotraukų, bet vėliau apėmė liūdesys dėl rezultato. Po švenčių būtinai užsisakysiu papildomas šviesas, nes tamsusis metų laikas pas mus tęsiasi ilgai. Padarysiu išvadas ir paskaitysiu apie visokius fotografavimo dirbtiniame apšvietime triukus, bet kol kas, bent 10 apžvalgų bus su nei šiokiomis, nei tokiomis nuotraukomis. Labai laukiu vasaros. Labai!

Po dvigubos įžangos apie gyvenimą, peršoku prie apžvalgos apie šampūną bei kondicionierių. Taip. Ir vėl. Ir tai nėra paskutinės apžvalgos, nes nuotraukų archyvuose tupi dar priemonių, kurių buteliukai jau seniai išmesti, o aš kaip nepapasakoju, taip nepapasakoju. Na, bet neleiskite man vėl nukrypti į plepalus. Kalbam apie “Matrix” plaukų šampūnas bei kondicionierius “Oil Wonders”.

Aš jau ne kartą minėjau, kad man “Matrix” produktai dažniausiai tinka, bei patinka. Iš visos “L’oreal” prof. priemonių trijulės (“L’oreal Professionel”, “Kerastase”, “Matrix”), pastarojo ženklo produktai yra pigiausi, bet man kažkaip prilimpa labiausiai. Nors, žinoma, toli gražu ne viskas tiko. Vienas šampūnas buvo sunaudotas, kaip rankų muilas.

“Matrix Oil Wonders” šampūnas pristatomas taip:

Matrix Oil Wonders Micro-Oil šampūno dėka, Jūsų plaukai taps lengviau valdomi, spindintys ir minkšti. Matrix Oil Wonders Micro-Oil šampūnas yra praturtintas ypatingais argano aliejais, kurie ne tik atgaivina plaukus, bet taip pat giliai juos pamaitina ir glotnina nuo šaknų iki galiukų. Šampūnas švelniai valo plaukus, tuo pačiu suteikdamas jiems spindesio.

Naudojimas: Įtrinkite šampūno į drėgnus plaukus. Masažuokite, kol suputos. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Kondicionieriaus aprašas:

Prabangaus Matrix Oil Wonders kondicionieriaus dėka, Jūsų plaukai taps lengviau valdomi, spindintys ir minkšti. Matrix Oil Wonders kondicionierius yra praturtintas ypatingais argano aliejais, kurie ne tik atgaivina plaukus, bet taip pat giliai juos pamaitina ir glotnina nuo šaknų iki galiukų.

Naudojimas. Įtrinkite Matrix Oil Wonders kondicionieriaus į šampūnu išplautus plaukus. Palaikykite 1-3 minutes. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Kaip ir dažniausiai būna su prof. priemonėmis, produktų sudėtys nėra pavyzdinės, pvz., šampūno pagrindas yra SLES, o kondicionieriuje dominuoja parafinas.

Apie pakuotes negaliu pasakyti nei gero, nei blogo. Naudoti patogios, o išvaizda nėra labai mano skonio Ne itin patraukliai atrodo visokie lenkiški užrašai ir šiaip, nors lyg ir bandyta įpūsti kažkokios prabangos (juoda + lyg ir auksinė spalvos), bet jos realiai nesijaučia.

Na, o pačios priemonės man patiko. Kvapai salstelėję, malonūs, nėra labai stiprūs. Šampūnas gerai putoja (o kaip gi kitaip, juk SLES tam ir skirtas), tačiau matyt sukomponuotas taip, kad plaukų nesausintų. Merginoms, kurių plaukai itin greitai riebaluojasi, aš tikrai nerekomenduočiau. Tokioms kaip aš – amžinoms sausaplaukėms – pats tas.

Kondicionierius tirštas, riebokas, ir kaip žada, plaukus iš tiesų suminkština, neleidžia pūstis, ir padeda tvarkytis. Nes nuo balzamų, kurie mažiau drėkina-maitina, bet suteikia purumo, mano plaukai pradeda siautėti, stovi į visas puses ir galva atrodo kaip Einšteino karikatūrose. Jei glotnumas yra jūsų priešas, tai šios priemonės nesirinkite. O man patiko.

Beje, ant kondicionieriaus pakuotės dar yra užrašytas patarimas: siekiant geresnio rezultato, po balzamo reiktų ant plaukų užtepti kelis lašus vieno iš “Oil Wonders” aliejų, kurių yra trys, (aš dabar labai labai labai noriu “Matrix Oil Wonders Amazonian Murumuru plaukų aliejaus”, bet pasižadėjau sau nieko nepirkti, o parduotuvėje šiandien 20% nuolaida, aaaaa!), palaikyti 3 min ir nuskalauti.

Aš kartais galvoju, kad galvą plaunu dažniau nei reikia, nes turiu labai daug įdomių ir gerų produktų 😀

Įvertinimas: 

Naudinga: Šampūną bei kondicionierių įsigyti galite Inhair.lt (kaina – po 12,50 EUR už 200ml). Taip pat kondicionierių (šampūno šiuo metu nėra) nusipirkti galite Topbeauty.lt (10.30 EUR), na ir žinoma daugelyje kitų vietų.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.