Bloge vėl tylu ramu, ištikimieji komentuotojai turbūt mėgaujasi saule, internetus palikę rankinukuose, ane? Vakar renginyje susipažinau su viena jutūbere, kuri sakė, kad vos tik susiruošia pirkti kažkokį produktą ir eina jo pagūglinti, visada randa mano blogą ir pasipasakojo, kad pati rašyti visai nemoka, tad žavisi tą darančiais. Na, o aš savo ruoštu žaviuosi tais, kurie eina vaizdais :). Dar iš kelių pokalbių supratau, kad aš esu kone vienintelė iš senbuvių, kuri negyvena iš tinklaraščio rašymo. Čia deja, jau koja kiša pardavėjo savybių trūkumas, nes rašyt ir kurt galiu, parduot (save) jau man sunku :D. Užtat galiu pabandyti pasėti mintį, kad jums tikrai tikrai reikia saulės kremo, bent jau veidui. Aš susiduriu su daugybe klausimų apie pigmentinių dėmių mažinimą, rūgštinius produktus, vitaminą c, skaistumą, ne į visus juos galiu atsakyti, nes ne su viskuo susiduriu. Tačiau, faktas yra tas, kad visas įdirbis siekiant skaisčios, tolygaus atspalvio odos, nueis šuniui ant uodegos, jei nesisaugosite saulės. Man pakanka vieną kartą užsimiršti ir tampu margučiu: ir taip jau išsiplėtusios poros yra išmarginamos kažkuo panašiu į strazdanas, nušviesintos dėmelės vėl paryškėja. Apie sendinimą jau net nekalbu, čia jau kaip su rūkymu, visi žino, kad kenkia, bet daug kam dzin. 

Taigi, apsikraunu ne vienu saulės produktu, kažkas su dekoratyvinėmis savybėmis, kažkas atstoja praimerį, kažkas yra tiesiog kremas, kaip ši korėjietiška “Thank You Farmer” priemonė. 

Mane suviliojo tai, kad aprašymas žadėjo nelipnią, lengvą konsistenciją. Būtent dėl sunkumo, lipnumo gi dauguma nemėgsta saulės produktų. 

Sudėtis: Water, ethylhexyl methoxycinnamate, homosalate, ethylhexyl salicylate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, octocrylene, c12-15 alkyl benzoate, butylene glycol, cyclomethicone, alcohol, titanium dioxide, glyceryl stearate, 1, 2-hexanediol, viscum album (mistletoe) leaf extract, portulaca oleracea extract, centella asiatica extract, bambusa vulgaris water, echium plantagineum seed oil, glycine soja (soybean) lipids, aloe barbadensis leaf extract, althaea rosea flower extract, cardiospermum halicacabum flower/leaf/vine extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil, plukenetia volubilis seed oil, methyl methacrylate crosspolymer, behenyl alcohol, peg-100 stearate, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 80, aluminum stearate, polyhydroxystearic acid, octyldodecanol, xanthan gum, alumina, sodium hyaluronic, fragrance, phenoxyethanol.

Kaip visada, korėjietiškų priemonių sudėtys primena penkiaaukštį namą. Na, bet jie bent pasistengia, kad priemonės būtų malonios naudoti. 

Kremas iš tiesų lengvas ir maloniai dengiasi. Kvapas vaisinis, man sunkiai identifikavosi, sakyčiau primena žalius obuolius ar kažką į tą pusę. 

Nemeluosiu, šiek tiek blizgumo lieka, nėra tas kremas toks, kad žaibiškai susigeria ir nesijaučia. Tačiau nors ir kiek blizga, bet nelimpa. No makeup dienomis aš tiesiog dideliu šepetėliu prasieinu per veidą su mineraline pudra (ne tas įtrynimas, kuomet ji atstoja makiažo pagrindą, bet lengvas blizgumo nuėmimas) ir man blizgesys nelenda kelias valandas. 

Šiaip kremas neblogai gula po visomis mano kreminėmis pudromis. Žinoma, kad fiksuoju, juk esu riebios odos savininkė. Didesnio odos kimšimosi, nei man įprastas, aš nepastebėjau, o nuo saulės tikrai saugo. Visą savaitgalį skaičiau saulėkaitoje pasitepdama veidą kas 4 valandas. Tad nenudegiau, nors matosi, kad šiek tiek saulėje buvau. Taip vos vos. Bet tai 3 dienos nuolatinio sėdėjimo joje!

Beje, dabar tam kremui yra taikoma gera kaina, aš pirkau už 20+ EUR


Naudinga: Įsigyti galima Iherb.com. 30ml šiuo matu kainuoja apie 12 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.