Apžvalga: “Kilig” burbulinė veido kaukė “BubbLeria”. “Urban” serija

Estimated read time 3 min read

Papasakosiu apie produktą, kurio parduotuvėse dar nėra, bet priemonė pas mane atkeliavo kartu su kvietimu į “Kilig Urban” produktų pristatymą. “Urban” linija skirta veido odai, paveiktai oro taršos ir kitų miesto aplinkos veiksnių. Tarša sukelia tokias odos problemas kaip blyškumas, stangrumo praradimas ir padidėjęs jautrumas.  Na, galvoju, tai tikrai ne vien miestų bėda, blyškūs ir nestangrūs visur galim tapti, bet įdomu :). “Urban” linija turėtų padėti spręsti šias bėdas. Kur ne kur jau pasirodė keli produktai ir spėjau išgirsti gerą atsiliepimą apie valomąjį veido aliejų. Jis, kartu su dulksna, yra mano norų sąraše. O kol kas bandom kaukę!

Apie:

Giliai valanti burbulinė veido kaukė, turinti oro taršos poveikį mažinančių savybių. 
Burbulų vakarėliuose visuomet gausu #kilig akimirkų! o štai mūsų burbulai dar ir padeda tavo odai švytėti ir jaustis ypač švariai! ši giliai valanti veido kaukė atrodo ir kvepia kaip kramtomoji guma, bet iš tiesų efektyviai drėkina ir turi savybių, kurios padeda kovoti su oro taršos sukeltomis odos problemomis. juk skaisti ir sveikai švytinti oda visada madinga! reikia nuorodų, kaip naudoti?
> ant sauso švaraus veido paskleisk kaukę.
>> pajausk burbuliavimą – tai kutenanti #kilig akimirka!
>>> po 10 min. gerai nuplauk šiltu vandeniu.
>>>> naudok 1–3 kartus per savaitę. mėgaukis miesto gyvenimu ir atskleisk savo #kiligbeauty – naudok ir kitus „kilig urban“ produktus, turinčius tokių savybių, kurios padės tavo odai įveikti oro taršos keliamas problemas.

Sudėtis

Šis kaukės lakštas yra trim kartams ir smagu, kad pakuotė patogiai padalinta.

Prieš užsidėdama aš nebuvau perskaičiusi, kad kaukė kvepia kramtoma guma ir yra rožinė, todėl šiek tiek nustebau. Nepasakyčiau, kad galiu įsirašyti į kramtoškės aromato fan klubą, bet gera žinia, kad jis jaučiasi tik tepant kaukę ir per likusias 10 minučių jau nebeužuodžiau. 

Kaukė yra putojanti, bet nenustebkite, kad ji nevirsta drimbančiomis putomis. Mane šiek tiek erzina tos kitos priemonės, kurias užsitepus per arti akių, jos lenda, kutena, erzina. Čia, gi sluoksnis per daug neišsipučia. Apyskraidrė rožinė masė tiesiog virsta balta puta. 

Čia ant vyro veido dar nesuputojusi, o ant mano, jau kakta išburbuliavusi ir susileidusi. 

Burbuliukai kutena! Ypač nosį. Norisi pasikasyt, nuvyt tą kutentoją, bet visai smagu. Potyriais produktas mums patiko. Ir oda atrodė vos vos skaistesnė, tačiau gilaus valymo nepastebėjau. Bet bėda tame, kad aš niekada jo nepastebiu, tad mano žodžiai čia nėra svarūs. Tokia jau ta oda, kad tik kosmetologas gali išvalyti. 

Kadangi man tokios kaukės patinka labiau nei lakštinės, neatmetu galimybės pakartoti dar ne kartą. 


Naudinga: kai kaukė pasirodys, papildysiu informaciją. Kol kas “Urban” produktų galima įsigyti didelėse “Maxima”, “Droguose” ir Pigu.lt.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Kristina

    Na, reikės pabandyti, nes tik savo “kailiu” išbandžius sužinosi, ar tinka patinka. Man sunkiausia išvalyti nosies poras. Kol kas labiausiai patiko Sante juoda kaukė su anglimi, nors ir neputojanti.

+ Leave a Comment