Pradėdama pabaigtų produktų įrašus aš visada jaučiuosi truputį keistai. Keliu nuotraukas su šiukšlėmis, nors įrašo esmė gi yra pasakyti galutinę nuomonę apie produktą. Na nieko, keistai aš jaučiuosi dažnokai. Neseniai tvarkydama senus archyvus buvau radusi dokumentą, kuriame atsakinėjau į kažkokios studentės moksliniam darbui skirtus klausimus apie sąmoningą nenorą turėti vaikų. Tada pagalvojau, kad gal todėl jauni žmonės su kuriais bendrauju, taip nustemba sužinoję mano amžių, nes iš išvaizdos aš neatrodau nė diena jaunesnė nei esu, bet matyt iš gyvenimo būdo nusprendžiama pajaunint.

Žodžiu, po savaitgalio grįžau pasikrovusi labai įdomių nuotaikų ir įspūdžių, tad gal net nebereikia čia sukti galvos dėl tų šiukšlių, nes keisčiau jau nebus ir tiesiog dėstyti įspūdžius.

Tiems, kurie tokio tipo mano įrašą įsijungė pirmą kartą, primenu, kad nesistebėtumėte labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. To betrūko, kad iš šiukšlių natiurmortus dėlioti. Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi. Pvz., “Kerastase” šampūną nufotografavau viešbutyje ir net nepažiūrėjusi ar gavosi foto – išmečiau. Ir tik namie atsidariusi “dropbox” žiūriu, kad fokuso nerasta.

Ir tikrai ne viską sunaudojau per mėnesį. Tačiau būtent laikotarpyje tarp ankstesnio ir šio įrašo aš pabaigiau tą produktą.

Tai va, teoriją pasikartojome, žiūrime ką pabaigiau.

1. “Kerastase Resistance Bain Thérapiste” – vonelė-balzamas plaukų skaiduloms atkurti. Apžvalgos nėra. Priemonė neblogai pamatė pasaulio, nes buvau ją pasiėmusi į vasaros keliones, o po to damušiau per trumpesnes vietines išvykas. Produktas su SLS, bet plovė plaukus švelniai. Apskritai kažkoks minkštas, riebus ir mano manymu tinkantis tik sausiems plaukams, nes juos šiek tiek apsunkina. Man tiko.

 

2. “Estel” plaukų dažai. Apžvalgos nėra.  Nusipirkti galima “Elevitoje”, kainuoja labai nedaug, gal kokius 2 eurus. Man patinka tuo, kad graži spalva, dažai gerai laikosi ir gana ilgai nenusiplauna. Taip pat oksidantas padalintas į dvi dalis, todėl patogu pasilikti kitam kartui. Aš dažau tik šaknis, tad kažkokio ypatingo kenkimo plaukams nepastebėjau.

 

3. “The Ordinary” veido serumas “Niacinamide 10% + Zinc 1%”. Apžvalga čia. Baigiau vieną, pirkau antrą, sunaudojau ir jį. Tiesiog vasarą niacinamidu keičiau rūgštines priemones. Man patinka, kad serumas truputį šviesiną odą ir padeda greičiau gyti spuogeliams. Per naktį stebuklo nepadaro, bet nuosekliai naudojamas tikrai prisideda prie probleminės odos gražinimo.

 

4. “Rene Furterer” švelni drėkinamoji-maitinamoji plaukų kaukė “Carthame”. Apžvalga čia. Viskas išdėstyta apžvalgoje. Parašiau atsiliepimą jau baiginėdama produktą, tad nuomonė nepasikeitė. Aš ją gal labiau laikyčiau kondicionieriui, nors priemonė ir patiko, bet kaip drėkinamoji plaukams pasirodė truputį silpnoka. Ją rekomenduočiau visiems, kurių plaukai nėra itin sausi.

 

5. Dažanti kaukė plaukams “Ice Cream KroMask Professional”. Apžvalga čia. Man labai patinka dažomosios kaukės. Ypač tokios, kurios nusiplauna ne po pirmo karto, o spalva pasilaiko bent kelis šampūnavimus. Ši gera ir skalsi. Karts nuo karto stengdavausi paretinti šaknų dažymą ir naudojau kaukę. Ketinu ir toliau praktikuoti tokį būdą, tad jei galite parekomenduoti dažomųjų priemonių, būsiu labai dėkinga. Dabar įsigyjau “Cutrin”, bet nepasakyčiau, kad ji atitinka mano poreikius.

 

6. “Shea Moisture” garbanų kremas “Coconut & Hibiscus Curl Enhancing Smoothie”. Apžvalga čia. Vienas tų retų atvejų, kai aš norėčiau šiek tiek pamažinti apžvalgos įvertinimą. Daug ir dažnai aš šios priemonės naudojau, patiko ji man pradžioje, bet vėliau šiek tiek ėmė erzinti kvapas. O ir dar vienas minusas, kad lengva apsunkinti plaukus. Žodžiu, nebuvo taip, kad norėčiau kažkam perleisti, bet stengiausi ir greičiau sunaudoti. Rekomenduočiau garbanėms, kurios ieško natūralesnės priežiūros priemonės.

 

7. “Natura Amica” dezodorantas. Apžvalgos nėra. Na, apie dezikus galima kalbėti itin trumpai. Veikia, arba ne. Šis veikia :D. Aš stengiuosi pirkti natūralesnius ir lengvesnio kvapo, arba visai be jo.

 

8. “Naturtint” šampūnas dažytiems plaukams. Apžvalga čia. Antras sunaudotas. Vieną buvau gavusi iš kompanijos, kitą dovanų. Na… tiesiog geras šampūnas, kurio negaliu labai kritikuoti, bet nelabai yra ir dėl ko krykštauti. Šampūnas, kurio sudėtis iš švelnesnių ir dar plauna, na ko dar norėt iš jo.

 

9. “Collistar” stangrinamasis kūno šveitiklis su jūros druskomis ir vyšnių ekstraktu. Apžvalga čia. Atsiliepimas labai šviežias ir dar rašytas po vienintelio panaudojimo karto, tad mano liaupsinančią nuomonę paskaitykite nuorodoje :).

 

10. “Cece Med” ampulės nuo plaukų slinkimo. Apžvalgos nėra. Apie pačias ampules ir jų sudėtį galite paskaityti “Elevitos”el. parduotuvėje. Turėjau pabandymui gavusi 6 tokias ampules. Nors po plovimo rekomenduojama sutepti visą kiekį, man būdavo per daug, tad aš dalinau per pusę. Tepdavau kas antrą plovimą, taip tie dvylika kartų užtruko apie 3 savaites. Nors neseniai viena blogerė rašė, kad jai pasijuto poveikis (nustojo slinkti plaukai ir pradėjo greičiau augti) panaudojus “Cece Med” kelioninio dydžio šampūniuką, aš visgi turiu pasakyti, kad man taip nepasisekė, tegul ampulė ir yra stipresnio poveikio priemonė. Labai akivaizdaus poveikio po tokio trumpo naudojimo nepajutau, o ir gamintojas sako, kad kursas yra trys mėnesiai, bet tikiuosi mano šaknims patiko.

 

11. “Dr. Konopka’s” giliai valantis karštas šveitiklis veidui. Apžvalga čia. Kažkokiu labai jau ten giliai valančiu šveitiklio aš nepavadinčiau, bet man visai patiko. Itin smulkus, truputį šiurkštokas, tad jei turite jautrią odą – nemėginkite, na o aš visai maloniai sušveičiau. Kam rekomendavau, tai irgi patiko.

 

12. EPILXPRESS kremas stabdantis veido plaukų augimą. Apžvalgos nėra. Total bullshit, pasakysiu jums. Kai jau turi tokią bėdą, tai kartais ir šiaudo griebiesi. Tačiau tas šiaudas šūdinos sudėties, labai kimšo poras, skatino spuogavimąsį ir nė 0,xxx% nesumažino plaukų augimo ir neįtakojo to proceso greičio. Džiugu, kad už jį nemokėjau (gavau iš kompanijos), bet turbūt mokėčiau nežmoniškus pinigus, jei atsirastų tokio tipo priemonė, kuri veikia. Kol kas kažkokio sujudimo ta tema pasaulinėje rinkoje dar negirdėjom, ane? Tai vis pasimaunam ant nesąmonių.

 

13. “Eve Lom” veido valiklis. Apžvalgos nėra. Nepatiko. Nors visi aliejiniai valikliai darbą dirba gerai (šis sukurtas mineralinio aliejaus pagrindu), bet vieni yra malonesni už kitus. “Eve Lom” kvapas man pasirodė labai nemalonus. Ne mano produktas.

 

14. Kakavos sviestas. Šiek tiek apie patį sviestą ir šį produktą rašiau čia. Patinka man. Ypač žiemą. Jį myli nagų odelės ir lūpos. Dėl konkrečiai šios pakuotės, tai norėčiau, kad būtų išsukamas, o ne išstumiamas.

 

15. “Bell” žalia makiažo bazė maskuojati raudonį. Apžvalgos nėra. Nors tūbelė nedidelė, bet sunaudojau ne visą, paseno. Tiesiog nepatiko man ji. Žalia spalva per intensyvi, per daug persišviečia iš po pudros. Kas nori būti Šrekas? Nepasiteisinęs eksperimentas.

 

16. “Holika Holika Petit BB Clearing” BB kremas. Apžvalga čia. Man asmeniškai čia yra geriausias visų laikų bb kremas/krempudra. Jūs žinote, kad nemėgstu kartoti produktų, net jei jie man patiko, tai ši priemonė, ko gero, yra absoliutus rekordininkas mano gyvenime. Gal 4 ar 5 esu sunaudojusi.

 

17. “Avene” atkuriamasis kremas jautriai, sudirgusiai odai “Skin Recovery”. Apžvalga čia. Naudojom abu su vyru, aš mielai ėmiau į išvykas ir tepdavau ne tik veidą, bet ir kitas sausas vietas pagal poreikį. Labai malonus ir universalus kremas, kuris gal problemų nesprendžia, kažkaip labai ypatingai prie puoselėjimo neprisideda, bet ir nekenkia, nedirgina, gelbėja įvairiais atvejais.

 

18. “Rica” greitai pažeistus ir sausus plaukus atstatantis purškiklis. Apžvalga čia. Naudodama šią priemonę pastebėjau tik tiek, kad plaukai tampa čiut minkštesni ir labiau blizga. Viskas. Gal norėjau kažkokio stebuklo? Tiesiog toks produktas apie nieką.

 

19. “Essence” netepantis, vandeniui atsparus tušas “Instant volume boost”. Apžvalga čia. Na, dažo jis gražiai, bet tepa paakius ir sunkiai nusivalo. Tai viskas ką galiu pasakyti. Uždžiuvo gana greit.

 

20. “Bioderma” veido kremas nuo saulės su spalva “Photoderm NUDE Touch SPF 50+ Natural tint”. Apžvalga čia.  Ko gero prieštaringiausiai sutiktas mano atsiliepimas. Nesutikau nei vieno, kuriam priemonė būtų nepatikusi. Bet man nepatiko. Kodėl? Sužinosite nuorodoje. Visgi sunaudojau, nes gana greitai ėjo, o ir geresnės sudėties patikimos saulės apsaugos ne taip ir dažnai pasitaiko.

 

21. “Fito” druska voniai. Apžvalgos nėra. Dar vienas “Elevitos” lobis. Patiko. Kvapas buvo malonus, esu vonios gerbėja, tad man visada tokie dalykėliai patinka.

 

22. Nagų laikai. Labai ir nedetalizuosiu. Paseno arba nepatiko. Nelabai čia kas verto pagyrimų nuotraukoje. “Cien” lakai iš “Nude” serijos dengėsi netolygiai. “Essence Color Boost” visai nelaikė.

 

23. Intymios higienos prausiklis. Apžvalgos nėra. Priemonė kaip priemonė, sunaudojau iki galo ir neturiu kuo skųstis. Norėčiau nusipirkti “Margarita” eko serijos prausiklį, bet visur kaip iššluota, gal juos išima iš prekybos?

 

24. “Avene” veido šveitiklis. Apžvalga čia. Tinkamas jautriai odai, malonus, nerekomenduoju tik dėl sudėties, bet šis šveitiklis jau pakeistas į atitinkantį gamtosaugos reikalavimus. Daugiau nuorodoje. Nuomonė nuo tada nepasikeitė.

Štai ir viskas.

Tai buvo žodis apie dvidešimt keturias (plius) pabaigtas priemones.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Pirmas paveikslėlis yra Vintage vector created by Balasoiu – Freepik.com.