Vis dar krenta lapai auksiniai, o aplink jau pasigirsta kalbų apie Kalėdas. Pati jau pradedu dėliotis dovanų idėjas, nors kaip koks nematomas siūlas kelią kerta lapkričio pirmoji. Tiesiog iki jos man dar ruduo, o po jos – jau Kalėdos. Vienintelis geras dalykas žiemą padedantis išlaukti šilumos. O kad jau kalbu apie dovanas, tai gal pagaliau reikia pasistengti sunaudoti pernykštes. Gana čia taupyt!

Mielas niekutis – šveitiklio mėginukas – manęs laukė laukė užsilaukė. Su tais mažiukais taip jau yra. Pasiimsiu į kelionę, galvoju. O kai važiuoju kur nors, tai stengiuosi optimizuotis, tai kur ten jau šveitiklis įsipaišys? Gi tai perteklinis, o nebūtinas produktas. Gana atidėlioti! Ėmiau vieną rytą ir nusišveičiau. Beje, tai kone brangiausias mano naudotas šveitiklis.

Nepakartojamą Talasso šveitiklių šeimą papildo naujovė – Talasso stangrinamasis kūno šveitiklis su jūros druskomis ir vyšnių ekstraktu. Inovatyvus šveitiklis su skirtingo dydžio jūrinės druskos granulėmis (Thalassotherapy)  ir rinktiniais eteriniais aliejais gaivina, atnaujina, gerina odą. Taip pat  maitina ir stimuliuoja.

Šaukštelio pagalba išmaišyti ir įmasažuoti į odą. Norint švelnesnio efekto, odą sudrėkinti, stipresnio- tepti ant sausos odos. Ypatingą dėmesį atkreipti į alkūnes ir kelius.

Sudėtis:

Kvapas saldžiai vaisinis, bet lengvas ir neįkyrus. Šveitiklis labai drėgnas, druskytė šveičia puikiai, gana aštriai, visiškai taip kaip man patinka. Išskirtinė savybė – produktas labai aliejingas, riebus. Aš daug aliejaus pagrindo šveitiklių esu naudojusi, bet šis itin riebiai padengia kūną. Kažkam tai būtų minusas, bet man labai patiko. Aš net nusiskutau kojas nenaudodama jokio papildomo produkto ir net nenugremžiau skustuku to slidumo. Nėra ką ir kalbėti, kad po dušo nebereikia jokio kūno kremo. Riebumas nusausinus odą tiesiog įsigeria ir lieka tik švelnus ir malonus poveikis.

Jei šveitiklis nekainuotų tokio kosmoso, tai tikrai pirkčiau, nes akivaizdus pastarojo meto favoritas. Bet 55 EUR? Gal geriau kokybiškas veido serumas? Ir visgi, jei galite sau leisti, ar rasite mėginėlių – būtinai pabandykite, nes labai fainas produktas.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Douglas”. Kaina – 55.95 EUR už 700ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.