Visiškai nejaučiu atostogų nuotaikos, o juk jau ryt man prasideda ilgasis savaitgalis :). Šiandien nusprendžiau aprašyti tai, kas nuotraukomis spinduliuoja vasarą. Dariau aš jas birželio pradžioje, kai dar buvo vilties, kad laukia daug šiltų dienų. Na, buvo buvo tokių, tik sunku patikėti, kad rudenį jau įpusėjome ir dalis produktų iš anos fotosesijos jau pabaigti.

Priminsiu, kad jau esu pasakojusi apie labai gerą maitinančią “Rene Furterer” kaukę “Karite”. Ji yra metų favoritė. Taip pat pačią pirmą pradėjau naudoti, jums pristačiau ir seniai jau baigiau dažytų plaukų kaukę “Okara”.

Atėjo “Carthame” eilė. Juk ir ji jau link pabaigos.

Kaukė pristatoma taip:

Sudėtis:

Realiai man “Carthame” ir “Okara” yra panašios tiek poveikiu, tiek konsistencija.

Ši kaukė nėra tokia tiršta kaip “Karite” ir nors ji taip pat maitinamoji-drėkinamoji. Daug lengvesnė. Tarsi sviestą su jogurtu lygintume. Jei “Karite” aš rekomenduoju visoms garbanėms, toms, kurios turi sausus, pažeistus, nualintus, itin besipučiančius džiaugsmelius, tai šią “Carthame” siūlyčiau pabandyti bet kokių plaukų tipo savininkėms, kurioms trūksta šiek tiek drėgmės ir papildomo palepinimo.

Man asmeniškai, kaip kaukė ji per lengva, tačiau aš kuo puikiausiai naudoju vietoje kondicionieriaus, tai yra gerokai dažniau ir nelaikau taip ilgai ant plaukų. Nors jaučiasi, kad plaukai labiau sudrėkinti, tačiau visada po to dar naudoju nenuplaunamą kondicionierių, ko po “Karite” net ir nebereikia.

Tad mano įrašo esmė kaip ir aiški – būtina atsirinkti produktus pagal poreikį. Čia vis mano minimos mylimos “Karite” gal tikrai reikia ne visoms. Visgi ne tiek daug moterų turi persausintus ir šiurkščius plaukus. Tačiau įjungus šildymą visos greitai pajaučiame, kad ne pro šalį būtų drėgmės, tad va “Carthame” čia ir praverčia. Manyčiau, kad neturėtų apsunkinti plaukų, žinau, kad daug kam tai aktualu.

Na, o aš pati labai norėčiau išmėginti ir seilę varvinu į keratininę seriją. Taip pat Lietuvoje nematytas “Karinga” bei garbanotų plaukų linijas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Šiuo metu nerandu jos Eurovaistine.lt asortimente, bet visoms kitoms “Rene Furterer” priemonėms čia taikoma 25% nuolaida. Kaukės kaina yra apie 30 EUR už 200ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).