Šiandien vėl norisi pradėti įrašą plepalais, kurie ne į temą… Turbūt daug kas vakar skaitėte tą istoriją, kaip “Kristianos” pardavėja išvarė neįgalius jaunuolius iš parduotuvės. Iš vienos pusės, galima pagalvoti, kad pati parduotuvė gal ir ne prie ko, jei mergina pasitaikė kažkokia nemaloni. Visų gi nesužiūrėsi, kiekvienai IQ testo neliepsi kas mėnesį daryti. Visgi abejinga “Kristianos” reakcija glumina. Tikiu, kad jie pasitars su įvaizdžio formavimo specialistais ir kažką sugalvos, bet ar ne per vėlu bus jau? Update: mano džiaugsmui ta situacija buvo išspręsta tikrai draugiškai, paremiant centrą kuriame lankosi jaunuoliai, buvo atsiprašymas ir viskas išvirto į draugystę. Valio!

Tačiau šį kartą pakalbėsiu apie kitos parduotuvės priemonę. “Cascada” yra ta vieta, kurioje pirkau dažančią plaukų kaukę “Ice Cream KroMask Professional”.

Pradėkime nuo to, kam man jos reikėjo.

Jau ne kartą rašiau, kad žili plaukai man smogė gana anksti. O dabar jų turiu jau labai daug. Nebuvo tai didelė bėda, kol turėjau ilgesnius plaukus ir juos dažiau. Nuaugusios šaknys labai nekrisdavo į akis, nes plaukų banguotumas kažkaip maskuoja. Tačiau jau metus aš skutu vieną šoną. Ir vos jį nudažau, žiū po savaitės jau reikia koreguoti ir vėl skusti, tad nudažyti plaukai nusikerpa. O lieka, žinoma, žili. Nuolatos dažyt kažkaip beprasmiška. Todėl nusprendžiau šio šono dažymui, o kito šono spalvos pagyvinimui nusipirkti dažomąją kaukę. Buvo truputį sunku rasti reikalingą spalvą, man tokio pobūdžio produktai dažniausiai būna ryškus. Pagooglinusi radau šią.

Kaukė pristatoma taip: Kromask Professional – inovatyvi serija spalvos intensyvinimo ir plaukų maitinimo produktų, skirta individualių spalvų efektų sukūrimui. Ypatingai tinka plaukų spalvos intensyvumo palaikymui tarp dažymų, taip pat spalvos ir žvilgesio suteikimui nualintiems, bespalviams plaukams. Tinka naudoti jaunimui, nes sudėtyje nėra amoniako ir oksidantų.

Madingos ar klasikinės spalvos, skirtos paryškinti, sustiprinti spalvos toną natūraliems ar šviesintiems plaukams. Puikiai tinka nepakartojamų spalvų efektų sukūrimui šviesintiems ar šviesintiems sruogelėmis plaukams.

Naudojimas: Išplaukite plaukus su šampūnu, nusausinkite rankšluosčiu. Užsidėkite apsaugines pirštines. Užtepkite reikalingą kiekį produkto (apie 20-30 ml), išmasažuokite ir vienodai paskirstykite per visą plauko ilgį (nuo šaknų iki galiukų) retų šukų pagalba. Palaikykite 3-5 minutes, priklausomai nuo to, kokio intensyvumo norite plaukų spalvos (ilgesnis laikymas (iki 15 min.) sustiprina tono intensyvumą). Kruopščiai išplaukite. Priemonė netepa, bet venkite priemonės užtepimo tiesiai ant galvos odos.

Priemonę ant trumpojo šono plaukų tepu kempinėle, o kitoje pusėje tiesiog įtrinu į šaknis, o likučiais išmasažuoju likusius plaukus. Laikau 15-30min, tada išplaunu. Be šampūno, kaip eilinę kaukę. Plaukus nudažo puikiai, žilus taip pat, tik nuo jų greičiau nusiplauna. Apskritai ši kaukė nusiplauna maždaug po 4-5 plovimų. Kartoju kartą per savaitę. Su mano plaukų ilgiu produktas naudojasi skalsiai, turiu jau apie mėnesį, bet dar neįpusėjau. Po panaudojimo plaukai lieka švelnūs. Taip pat džiugina ir dozatorius, mat nereikia dažuotomis rankomis užsukinėti buteliuko.

Pasiteisinęs būdas atsišviežinti.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Kaukę pirkau parduotuvėje “Cascada”. 300ml kainavo apie 12 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.