Veido šveitimas yra viena mėgstamiausių procedūrų. Mėgstu labiau, nei teptis kaukėmis, o ir efektas pajuntamas iš karto. Todėl visada su džiaugsmu bandau tokias priemones. Jei reiktų įvardinti labiausiai patikusią, tai sakyčiau, kad mano visų laikų favoritas yra “Sensilis” ryžių pudra. Skiedžiant prausikliu, galima reguliuoti tos priemonės stiprumą. Vėliau bandžiau visokių. Pigių, brangių ir net be šveičiamųjų dalelių. Pagrindinis reikalavimas yra, kad gerai šveistų, bet nepažeistų odos. O kai kurie produktai tikrai per aštrūs, kaip antai vienas garsus rusiškas abrikosų kauliukų šveitiklis.

Gavusi pabandymui “Avene”, tikrai apsidžiaugiau. Ši kompanija man asocijuojasi su švelnia, bet kokybiška odos priežiūra. Viskas, ką bandžiau, paliko teigiamą įspūdį, o kartais net pagelbėjo iškilus problemoms.

Priemonė pristatoma taip:

Švelnus šveitiklis, specialiai sukurtas jautriai odai.

Papildytas „Avene“ terminio šaltinio vandeniu, kuris gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą. Mikrogranulės švelniai mechaniškai šveičia odą, pašalina negyvąsias ląsteles, skatina odos atsinaujinimą. Švelnus, gaivus šveitiklis apsaugo nuo išsausėjimo ir suteikia komforto. Naudojamas prieš kaukę ar drėkinamąji kremą, šveitiklis paruošia odą geresniam veikliųjų medžiagų įsisavinimui, gerina odos tekstūrą, grąžina skaistumą ir sveiką spindesį.

Sudėtis:

Sudėtis KosmetikosDNR svetainėje įvertinta tikrai labai teigiamai, o ir atsiliepimai geri.

Pažiūrėjau sudėtį ir sutrikau. Kompanija šveitimui pasirinko naudoti polietileną, o apie jo žalą ekosistemai, manau, ja daugelis girdėjo. Trumpai tariant, dalelės nesuyra, patenka į vandenynus, kur šių privalgo žuvys. O po to net ir mes patys. Nieko gero, nors tiesiogiai (naudojant pagal paskirtį), mūsų odai žalos nedaro. Juk jei kokio parabeno ar alkoholio vaidmuo ir blogumas dar gali būti abejotini, nes vis pasirodo prieštaringos informacijos, tai su tomis žuvytėmis yra faktas. O ir Europos gamintojai iki kažkada ten turi atsisakyti šio ingrediento (užbėgu už akių ir sakau, kad “Avene” atsisakė, bet skaitykite toliau).

Bet priemonę jau turiu, tad ką daryti? Išmesti? Vistiek tokiu būdu pateks ten, kur nereikia. Sudeginti? Irgi ne džiaugsmas aplinkai. Užkast kur nors statybose, kad užpiltu betonu? 😀 😀 😀 Tad pasirinkau sunaudoti. Na ir priemonė patiko. Šveičia labai maloniai, neįmanoma perspausti, nedirgina odos, jos neišsausina. Jei ne moralinės problemos, tai neabejodama rekomenduočiau, tačiau nuo tokios minties vis susilaikiau. O bet tačiau, visai neseniai į mano rankas pateko kitas produktas, kurio kol kas dar nemačiau pirkti:

Tai yra šveičiamasis gelis, kuris, pasak gamintojo, jau atitinka gamtosaugos reikalavimus ir polietileno jame nebėra. Šveičiamąją funkciją čia atlieka celiuliozė ir jojobos (? kaip ji vadinasi lietuviškai?) vaškas. Taip pat priemonė praturtinta niacinamidu, kurį aš asmeniškai labai mėgstu.

Taigi, woohoo! Iš esmės, tas pats puikusis produktas, tik pagaliau jokių moralinių dilemų ir galiu rekomenduoti!

Žinoma, daugeliui kyla klausimas, ar nepasikeitė savybės į blogą, pakeitus sudėtį. Mano subjektyviu vertinimu produktai yra identiški. Atskirtumėte?

Naujasis – kairiau, žemiau, o senasis – dešiniau, aukščiau.

Naujokas taip pat puikiai ir švelniai šveičia, mano odos nedirgina, nesausina ir apskritai yra labai malonus. Manau jau greitai atsiras parduotuvėse, tad rekomenduoju, ypač jei jūsų oda yra jautri.


Įvertinimas (vertinu tik naują produktą):

Naudinga: Ieškokite vaistinėse nuo rudens. Eurovaistine.lt kol kas dar turi tik seną versiją. 50ml kainuoja apie 18 EUR, bet skirtingose vaistinėse būna taikomos neblogos nuolaidos.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).