Pirmadienį pradėsiu nuo gan keistos priemonės apžvalgos. Tiesą sakant, kai ją rinkausi, tikėjausi visai kažko kito. Mane tiesiog suklaidino neteisingas aprašymas elektroninėje parduotuvėje. Bet apie viską nuo pradžių.

Man visada labai smalsu išmėginti mažiau girdėtus gamintojus, nors “Rica” nėra visiška naujiena, jau galėjote paskaityti apie dažomąją plaukų kaukę. Bežiūrinėjant asortimentą akis užkliuvo už purškiklio, kuris turėtų atstatyti plaukus. Parduotuvės aprašyme nurodomas naudojimo būdas:

Naudojimas: naudoti ant drėgnų plaukų, tolygiai purkšti ant šaknų ir švelniai įmasažuoti. Neišskalauti.

Taigi, pamaniau, kad tai bus šaunus nenuplaunamas ir lengvai naudojamas kondicionierius.

Gavusi produktą sutrikau, nes tiek vertimas, tiek angliškas aprašymas nurodė visai kitokį naudojimo būdą:

Čia gi sakoma, kad priemonę reikia palaikyti 3-5 minutes ir kruopščiai nuskalauti. Toks skirtumiukas, kuris produktą paverčia visai kitos paskirties priemone. Na, bet nematau priežasčių neišmėginti.

Sudėtis:

Kai aprašyme akcentuojama, kad priemonė be parabenų, tai dažniausiai yra sufleris ieškoti kažko blogiau. Šiuo atveju du paskutiniai ingredientai yra konservantai, kurie teigiama, kad 1 iš 10 žmonių gali sukelti alergijas. Tad tiesiog tai įvertinkite. Aš bent kol kas neigiamų pasekmių nesu pajutusi.

Buteliukas nedidelis, su purkštuku.

Naudoju tuo būdu koks nurodytas ant dėžutės. Išsiplaunu galvą. Nusausinu rankšluosčiu plaukus ir gausiai supurškiu šia priemone. Ant pačių galiukų dar uždedu kokio nors kito kondicionieriaus.

Nepastebėjau kažkokio itin stipraus atstatymo, nes gal mano plaukai ir nėra labai pažeisti, bet švelnumo ir spindesio produktas tikrai suteikia, panašu, kad ir spalvą šiek tiek saugo, nes pastebiu, kad mano šviežiai dažyti plaukai mažiau plaunasi. Naudojasi gana neskalsiai, jo konsistencija visiškai skysta.

Visgi, man tokį purškalą man naudoti plovimo metu gana nepatogu. Šlapiomis rankomis sunku spaudžioti purkštuką, gerai paskirstyti priemonę, aš daug labiau mėgstu įprasto tipo kondicionierius ar kaukes. Tačiau, kažkokių esminių priekaištų irgi neturiu. Plaukus gražina, tik tiek, kad rinkdamasi ne to tikėjausi :).


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Kuryba.eu. Kaina – 18.60 EUR už 100ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).