Labas labas! Mano prasta nuotaika jau sklaidosi ir pradedu nebeprisiminti kas mušė ūpą. Ko gi moteriai tereikia. Tik nusipirkti puikius batus. Jau pasigyriau Instagram, tad galit pasakyt ar gražūs, ar niekada gyvenime, kaip jau man kažkas komentavo apie kerzus 😀

Pastaruoju metu ištisai landžioju po visokias elektronines parduotuves. Nes ruošiu swapbox vienai blogerei, jau turiu advento kalendoriaus partnerę, o ten yra ką paveikti. Gi ir dar vienoje internetinėje bendruomenėje keisimės kosmetinėmis dovanėlėmis per Kalėdas. Todėl, net jei ir neperku, tai dedu idėjas į tą mistinį omenį :D. Ir nežinau kaip išgyvens mano piniginė. Gerai, kad yra ne tik grikiai, bet ir šiaip paprastų bei neblogų produktų. Papasakosiu apie vieną jų.

Pamenate mano apžvalgą apie “Dr. Konopka’s” gelį paakiams? Tą kartą nieko labai gero nepasakiau. Šlamštas. Tačiau tuo pačiu metu mano namuose atsirado ir kitas kompanijos gaminys – giliai valantis karštas šveitiklis veidui. Apie šį esu šiek tiek geresnės nuomonės, nors kibti yra prie ko.

Produkto aprašymas:

Sudėtis:

Erzinančiai ilga ir galiu pakartoti viską, ką sakiau paakių gelio apžvalgoje. Tokia sudėtis neįtikina savo nauda, tik verčia manyti, kad prilašinta visko vien dėl marketinginio triuko.

Pakuotė man patiko. Aliuminė, tokia retro stiliaus.

Pati konsistencija kreminė, šveičiamosios dalelės gana smulkios.

Pavadinime rašo, kad čia karštas šveitiklis ir tiesą sakant nelabai supratau kuo. Esu turėjusi savaime kaistančių kaukių, tad įsivaizdavau, kad ir čia bus panašus poveikis. Bet nei kažko kaistančio, nei net truputį šildančio, aš nepastebėjau. Tiesiog šveitiklis. Ir jis man visai patiko. Būtent tuo, kad šveičiamosios dalelės smulkios ir jų daug. Dėl konsistencijos jausmas toks, lyg tai būtų smėlis. Aš stengiuosi odos nepažeisti, tai nebrūžinu stipriai, kaip tik atvirkščiai – švelniai švelniai masažuoju odą ir leidžiu tam “smėliui” dirbti.

Ne, tikrai nepastebėjau jokio gilaus valymo, tačiau išsausėjimus ir kitokius nereikalingus darinius nušveičia puikiai ir nesudirgina odos. Tuo man ir patinka. Jei ieškote švelnaus, bet aštraus šveitiklio (aha, skamba keistai, kaip ir saldus-sūrus šokoladas), tai rekomenduoju. Jei tikitės kažko kaitinančio ir giliai valančio, tai ne, čia ne tai!

Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite parduotuvėse “Elevita”. Kaina apie 2.5-3.5 EUR, priklauso nuo akcijų.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.