Ar mėgstate pirmadienius? Aš nesu tikra. Viena vertus, visada su naujomis jėgomis kimbu į reikalus, nors nesu linkusi romantizuoti kurios nors dienos, kita vertus, savaitgaliai irgi yra gerai! Ypač saulėti, nes aš kaip koks zombis galiu atsisukti į saulę ir rymoti užhipnotizuota. Saaaauuuulė…  Vakar mes nufotografavome dar vieną mano aprangos variantą, kurį paskelbsiu savaitgalį. Šį kartą pokalbio tema bus “ar margos kelnės tik liekniems?”. Tai va, šioks toks anonsas. O kaip jūsų išeiginės praėjo? Gal siautėte vakarėliuose? Tikiu, kad studentų gyvenime rugsėjį tokių itin daug, o kišenės pustuštės, tad kaip tik pakalbėkime apie nebrangų tušą, kuris tarsi subalansuotas vakarėliams – “Essence smudge-proof and waterproof Instant volume boost mascara”.

Prisipažinsiu, kad bijau atsukti tokias dideles ir storas tūbeles, nes įsivaizduoju, kad ten manęs tyko milžiniškas šepetėlis. Aš juo tik bac į akį ir po vakarėlio! Bet ne! Šį kartą tas šepetėlis tik tiek, kad ilgas, bet nėra labai jau storas ir didelis.

Pažadai įprasti – didins apimtį, atsparus vandeniui, o kas dar gana netikėta, jau pavadinime skelbiama, kad šis tušas yra “Smudge proof”, tai yra atsparus ištepimams, dėmėms, bent jau aš taip įsivaizduoju. Jėga! Vadinkime jį antipandutiniu tušu!

SudėtisAQUA (WATER), VP/EICOSENE COPOLYMER, VP/HEXADECENE COPOLYMER, PARAFFIN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, PALMITIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ACACIA SENEGAL GUM , HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYESTER-4, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM NITRATE, POTASSIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM DEHYDROACETATE, CI 77499 (IRON OXIDES).

Dažo produktas tikrai gražiai. Nesiginčiju, kad tokios blakstienos tikrai tinka vakarėliui.

Tačiau yra vienas didelis minusas. Tik vienas. Bet didelis. Truputį apsimelavo “Essence”, nes man tušas tikrai tepa paakius ir dar gana greitai. Tai yra 3-4 valandos ir aš jau panda. O jei dar į mankštą nueinu! O ten intensyvumas tikrai mažesnis, nei siautulingame vakarėlyje. Kur ten, mes gi storos tetos tik rankytes ir kojytes pamažu kilojam. O pagrindinė problema yra pasivalyti tas pandutes. Nes tušas tai atsparus vandeniui, tai lengvai nenusitrina. Tai va ir naudoju aš jį tik epizodiškai.

Tiesa, paakių tepimas yra subjektyvi problemėlė ir kiekvienam pasireiškia skirtingai. Jūs gal neturite pandos geno :D.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Kaina – apie 3.40 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).