Pabaigti produktai #27: galutinis įspūdis

Estimated read time 10 min read

Hey, kas geresnio? Aną dieną viena yotuberė įkėlė pabaigtų produktų filmuką ir tuoj kritikai ėmė aptarinėti, kad jie jau nebemadingi, nebeaktualūs, neįdomūs. Ką žinau. Man tai patinka. O iš skaitomumo statistikos matau, kad ir mano įrašus perskaitot. Todėl vis dar dalinuosi šiukšlėmis :). Šį kartą įtraukiau ir vienkartines kaukes, kurių nepamiršau nufotografuoti. O ir šiaip gal vieną kitą neaptartą įdomesnį produktą pamatysite. 

Kaip ir įprasta, tiems kas skaito pirmą kartą primenu kelis dalykus:

 • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa. 
 • žvaigždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). 
 • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo (rožinės), jei tik tokias rašiau.

1. “Beyond” lakštinė kaukė “Intensive ampule, propolis” – aham tai tik dar viena lakštinė kaukė, kurią užsidedu, nusiimu ir pamirštu. Neatsimenu, kad po šios būčiau pajutusi kažkokį efektą. Eilinė eiliniame kaukių debesyje.

2. “Emmedi HS Milano” plaukų kaukė “anti-frizz”*  – man patiko poveikis. Plaukai tikrai oplia ir tapdavo slidūs, tokie ir išlikdavo išdžiuvę. Kuo nesižavėjau, tai kvapu. Lyg ir žolinis, bet skiestas kažkuo saldžiu ir va tas prasimušantis saldumas erzino. Turiu dar beveik litrą šampūno, tai amžius amžinuosius naudosiu.

3. “Kilig” veido kaukė su vitaminu C* – įdomus produktas. Man primena skaistinamąjį kremą ir dar tokį sunkesnį. Po 10 minučių nelabai jau yra ką nuplauti, didelė dalis susigeria. Oda tikrai švyti. Manau, kad palaikymui reiktų naudoti bent kas kokią trečią dieną. Sunaudojusi tris dozes negaliu nieko pasakyti apie porų kimšimą. Per mažai. Tačiau šiaip pasirodė visai verta dėmesio. 

4. “Ellips” plaukų kaukės – vienkartinės plaukų kaukės – lauktuvės iš Malaizijos, nors mačiau ir Lietuvoje jų yra. Šiaip jau mano plaukams patiko. Nes riebios konsistencijos, akivaizdžiai su silikonais, tai, aišku, kad ir glotnino, ir žvilgino, ir kitus gerai žinomus triukus darė. Visai mielai turėčiau didelę pakuotę. 

5. “Garnier” universalus itin maitinantis kremas “Bio”* – oi, koks liuks! Šiaip jis skirtas veidui, rankoms ir kūnui. Aš daugiausiai naudojau pėdoms, nes jos pas mane tokios vargšės… Na ir nė kiek neblogiau nei nusmedai ir sebamedai, kuriuos tepiau prieš tai. Kremas riebus, bet greitai susigeria. Švelniai kvepia. Minkština iš karto. Tikrai galiu tik girti ir girti. 

6. “Avene” dušo žele “TriXera”* – jau ne pirmas buteliukas. Labai jau gera ta dušo žele, nes tiršta, skalsi, nesausina, tinka skutimuisi. Tik tokia jau nuobodi, tokia nuobodi, kad į baltą sieną būtų įdomiau žiūrėt, nei apie ją kalbėt. 

7. “J Beverly Hills” šampūnas “Addbody” – žinote, kartais aš kalbėdama apie “Garnier” ar panašius produktus, vis užsimenu, kad mano vonioje yra tikrai gerokai brangesnių priemonių, bet tos papiguškės man vistiek patinka. Tai va, čia vienas tų brangesnių. Šampūnas kainuoja gal 25 EUR ir yra geras. Bet lygiai taip pat, drąsiai teigiu, pilna tokių pat gerų ir už 3 kartus mažesnę kainą. O šiaip pasirodė švelnus, per daug nesausino, gerai plovė. Tiesiog normalus šampūnas. 

8. “MANO” drėkinanti kaukė-serumas plaukams* – svarbiausia yra netingėti tokias kaukes dėtis. Vistiek nemažai terlionės. Tačiau, tikiu, kad aliejai plaukams yra naudingi, todėl šį ar kitą aliejinį marmalą stengiuosi užsitepti reguliariai. “Mano” skaniai kvepia, maitina plaukus ir kažko blogo pasakyti negaliu. O gero? Na iš tiesų, išsplovus galvą atrodydavo, kad tie plaukai kažkokie sveikesni. O gal čia tik noras tikėti?

9. “L’Oreal Paris” blakstienų tušo pagrindas “Paradise Extatic”* – dar vienas daiktas, kurį reikia nepamiršti naudoti. Mano bėda ta, kad skubėdama užtepti tušo, kol balta masė nenudžiuvo, vis pamiršdavau jį užsukti. Vienas kitas pamiršimas ir gana greitai išdžiuvo. Bet efektas buvo. Tikrai suteikia blakstienoms rojaus 😀

10. “Maybelline” blakstienų tušas “Snapscara”* – va šitas tušas buvo tikrai labai geras. Netepė, gražiai dažė, gerai nusivalė. Tiesiog gi turiu jį daugiau nei metus, tad laikas į pensiją. 

11. “Physicians Formula” blakstienų tušas “Sexy Booster, Cat Eye Mascara”* – jei apie “Maybelline” rašau gražiai, tai šitas nusipelnė kur kas mažiau liaupsių. Nedarė jis tų blakstienų Sexy, o ir tepė vakarop, tad pralaimėjo konkurencinėje kovoje ir tyliai sau džiūvo. 

12. “Klorane” natūralaus atspalvio sausas šampūnas su avižomis* – du su puse metų – vienas nedidelis flakonėlis sausojo šampūno. Štai tokie yra mano vartojimo įpročiai šioje srityje. Bet galiu pasakyti, kad ši priemonė man vienintelė patiko. Nemiltuoja galvos, neerzina ir iš tiesų “plauna” plaukus. Va todėl ir gyveno iki pabaigos, kai tuo tarpu kitus sausus šampūnus, kažkokiu būdu patekusius į mano rankas, aš tiesiog išdalindavau. 

13. “Nivea” antiperspirantas – netraukiu dažnai į šiuos įrašus “Nivea” deziko, bet iš esmės tik jį ir naudojam. Man jokie kiti neveikia. Kartais pažaidžiu su natūraliais, kartais su moteriškais, bet saugumo suteikia tik eilinis iš vyrų skyriaus.

14. “Antipodes” žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklis “Hallelujah”* – oi kaip patiko! Aš gi pačiulių kvapo gerbėja. Ir šiaip gerai tirpino makiažą. Tepdavau ant sausos odos, masažuodavau ir nuplaudavau. Liuks. Kažkada gal vėl norėsiu pasilepinti, tai nusipirksiu. Kvepia, veikia, neerzina ir labai ilgam užtenka!

15. “Geomar” kūno šveitiklis* – įraše papasakojau apie daug skirtingų šveitiklių. Tai jau ir baigiu juos sunaudoti. Regis dar vienas likęs. Šiaip man jie labai patinka, bet aš tingiu šveistis, tai šią procedūrą atlieku taip priešokiais. Atrodo, kaip galima tingėti sau malonumą suteikti, bet va 🙂

16. “Lendan”  sistemos “Plex Forte” antras žingsnis* – kažkas panašaus į olaplex, kurio aš nesu bandžiusi. Pirmą žingsnį reikia pilti į dažus, o antrą tepti jau ant išplautų plaukų. Tai sunkoka man pasakyti, ar priemonės veiksmingos. Kažkokio esminio skirtumo nepajutau ar su juo, ar be. 

17. “Ultimate Skin” veido kaukė “Express moisture” – dar viena vienkartinė. Ši, pamenu, buvo labai stora, smarkiai prikvėpinta. Ir dar taip nemaloniai, tarsi kvepalus ant veido dėtum. Bet, reikia pripažinti, labai gerai drėkino. 

18. “Sesderma” intensyvaus serumo ampulės “C-VIT”* – įraše apie jas kalbėjau jau subaigusi, tai kažko naujo nepasakysiu. Tik užfiksuoju, kad toks produktas buvo.

19. “Antipodes” šviesinantis lengvas dieninis kremas su manuka medumi “Manuka Honey Skin-Brightening Light Day Cream”* – šį kremą naudojau iš tiesų ilgai. Gal metus? Ir beveik nuolat. Tad kažin ar dar gali būti tvirtesnė nuomonė. Jis man patiko tuo, kad ir drėkino, ir lengvai gėrėsi, ir neblogino situacijos, tai yra nepastebėjau, kad labiau kimštų poras, nei jos tą šiaip daro. Ko man pritrūko iš gana nepigaus produkto? Kažkokio wow efekto. Pvz., pavadinime sako, kad jis yra šviesinantis. Nepasakyčiau, kad pastebėjau įtaką veido odos tonui. Visgi, malonus, tikrai malonus kremas. 

20. “Being by Sanctuary” prausimosi putos su čili mango ir tonka pupelių aromatu – čia toks iš keistesnių dalykų. Gavau dovanų, tad nežinau, kur galėtumėte jas nusipirkti. Tad štai, patiko man kvapas. Jis toks kitoks. Ir saldus, ir kartus, ne per įkyrus. Tačiau pačios putos pasirodė vidutinės. Nors ir putoja, bet pvz., skutimui netiko, nes kažkaip nepadarydavo tos slidžios plėvelės. Ir šiaip prausė net šiek tiek per gerai, tai yra sausino :D. Užtat būdavo smagu tepti to paties kvapo kūno sviestą. To dar nebaigiau.

21. “Dr. Hauschka” akių ir antakių paletė, spalva 01 STONE* – dvi spalvas sudaužiau, vienos nenaudojau, vieną išsilupau, kad nelaikyt viso plastikinio šmoto. Visai ta paletė nebloga, jei nemėtai ant žemės. Man gal patiktų kiek kompaktiškesnė. Jei jau maža, tegul ir būna maža. 

22. “Dr. G” BB kremas “Pore+, Perfect Pore Cover BB SPF30 PA++” – gana neblogai maskuojantis BB kremas. Atspalvis gal kiek pilkšvokas, taip pat konsistencija tiršta, tad nėra labai paprasta aplikuoti. Tačiau šiaip lyg ir patiko, nes ant veido atrodė neblogai, o svarbiausias man čia buvo SPF.

23. “Gosh” matiniai lūpų dažai “Velvet Touch”. Spalva “002 Matt Rose”* – tiesiog paseno. Faini man šitie dažai. Gražiai atrodo, iš tiesų matiniai, nesausina. Daugiau nėra ką pridurti. 

24. “Gosh” blakstienų tušas “Boombastic XXL swirl volume”*  – nesužavėjo. Su tuo būmbastiniu šepetėliu baisoka dažytis, nes jis didesnis už akį. Bet bėda tame, kad man šitas tušas tepa. Jo pirmtakas, senas “Boombastic” juodame įpakavime patiko labiau. O šiaip man labiau patinka normalaus dydžio šepetėliai. Su šiuo tas pats, kas statybiniu teptuku nagus lakuoti. Gal ir įmanoma, bet kam taip vargti?

25. “Maybelline” blakstienų tušas “Snapscara”* – mėlynas. Tai retai panaudojamas. O šiaip kaip ir viskas su juo gerai.

26. “Maybelline” kreminiai šešėliai “Color Tattoo” – man labai patinka, bet pastoviai uždžiovinu. Kažkaip laikosi tik mėgstamiausia spalva, o visos kitos, kurias pirkau vėliau, jau sukietėjo. Gaila, kad Lietuvoje mažai spalvų.

27. “Colourpop” kreminiai šešėliai “Jelly much” – šitas tai buvo nesusipratimas. Visai nesupratau konsistencijos, nei kaip juos naudoti. Pirkdama tikėjau, kad bus kreminiai šešėliai, bet tiesiog nepatiko, nes priminė spalvotą kremą, galiausiai irgi sugebėjau sudžiovinti. Ai, dar ir su spalva nepataikiau, tai net negaila.

28. “Kiehl’s” paakių kremas “Youth Dose Eye Treatment”* – lyg ir patiko, bet tik tam tikrais atvejais, tik kaip makiažo pagrindas – toks tarsi silikoninis, su šiek tiek spalvos. Paakiai atrodė lygesni. Tačiau man reikia kažko efektyvesnio 🙂

29. “Gold Beauty Line” paakių kaukės “Gold Effect”* – garsus produktas. Sutikau pamėginti, buvo smalsu ar nukris paakiai, jei tai iš tiesų aliexpressinis produktas. Nenukrito (nes tai sunkiai įsivaizduojama, bet ir suerzinimų nepatyriau) ir visai net nieko buvo. Beje, dalimi kaukių pasidalinau su drauge, jai irgi patiko. Tačiau jei visai rimtai, tai nesuprantu, kodėl šiam produktui būtų galima nepagailėti 45 EUR, kai pilnos parduotuvės 5 kartus pigesnių ir tikrai gerų kaukių. 

30. “Vitella” maitinamasis kūno losjonas* – irgi nuobodus kaip balta siena, bet sunaudojau ir nesiskundžiu. 

31. “L’Oréal Paris” plaukų plovimo priemonė “Elvital Low Shampoo”. 3 in 1: šampūnas, kondicionierius ir kaukė* – nagi štai ir paskutinį iš trijulės baigiau. Šis – baltas – man patiko labiausiai. Plaukai ir švarūs buvo, ir slidūs, ir nepraradę garbanojimosi savybių. Net nesuprantu, kodėl aš vėl nenusiperku šios priemonės? Gal dėl to, kad pasižadėjau apmažinti kosmetikos krūvas namuose? Arba todėl, kad atsiranda vis kažkas naujesnio? 

32. “Dove” šampūnas iš “Regenerate Nutrition” serijos* – tai va, naudoju ir “Dove”. Šis šampūnas labai vidutinis, man labiau patinka auksinė linija. Aš apskritai nelabai suprantu priemonių dažytiems plaukams. Kažkokios įtakos spalvai nepastebiu, o kai laviruoja taip, kad įtiktų tiek riebiems dažytiems, tiek sausiems dažytiems, tai nieko gero ir nesigauna. 

Tai va tiek tų pabaigtuvių. Iki kito karto!

P.S. Išskyrus “Garnier” kremą ir vienkartines kaukes, diduma produktų sunaudoti per 0,5-2 metus. 


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

 

Kreditai pirmai nuotraukai: Designed by Freepik

3Comments

Add yours
 1. 1
  Asta

  Sveika, Salomėja. Kiek daug visgi pas tave tų pabaigtukų . Suprantu, kad tu juos naudojai ilgą laiką, o ne per mėnesį sunaudojai. Bet kai aš pati beveik nieko nenaudoju, tai čia atrodo kalnai priemonių . Bet viena priemonė mane jau kurį laiką domina iš taviškių, tai “Antipodes” žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklis “Hallelujah”. Jau kurį laiką planuoju šį prausiklį užsisakyti (tavo aprašymo dėka), bet toje internetinėje parduotuvėje jis priskirtas prie kategorijos “Cleansing milk”. Pagal sudėtį aš irgi galvočiau, kad čia pienelis, o ne prausiklis, nes nerandu sudėty nieko, kas “prausia”. Noriu paklausti, kuo, tavo manymu, jis skiriasi nuo pienelio? Ar verta jį naudoti pvz. vakare, jeigu aš visiškai nenaudoju makiažo?

 2. 2
  Asta

  Oi, el. paštą įvedžiau netyčia į website langelį, tai prieš tai komentaras gavosi tarsi ne mano… (nu, maniškiai visada būna su rožiniu ornamentu, tai toks turėjo būti ir buvęs komentaras)

 3. 3
  Salomėja

  Asta, aišku, kad daug pabaigtukų. Aš gi rašau blogą apie produktus, tai jei nieko nenaudočiau, kažkokios keistos apžvalgos būtų. :). Bet kaip sakiau, dauguma priemonių naudotos apie metus, ten sauso šampūno flakonėlis virš dviejų :D.
  O ir šiaip, na tikrai naudoju. Prausiuosi. Tai man reikia prausiklio. Oda linkusi sausėti, tai man reikia kūno kremo. Plaukeliai linkę įaugti, tai man reikia šveitiklio :). Prausiu veidą, tai man reikia prausiklio. Plaunu galvą, tai man reikia šampūno ir kaukės. Taip pat priemonių nuo pūtimosi. Ir deziko būtinai reikia 🙂 Ta va, vien dėl elementarios higienos man prireikia 8 produktų. Bet ir veido kremo po to norisi, kartais kažkokią kaukę užsidėti. Bet jei kažkam užtenka vien tik vieno muilo viskam, nematau tame nieko blogo. Dėl “Antipodes”, tai nemanau, kad reikia tokios priemonės, jei nevalai makiažo, nes jis iš tiesų panašus į kremą, o plaunamas tampa tokia tarsi emulsija. Tavuoju atveju, manau ir paprasto vandens gal visai gana dulkėms nuplaut?

+ Leave a Comment