Kai tik pildau dekoratyvinės kosmetikos kategoriją, taip čia atsiduria “Gosh”. Žinoma, aš naudoju ir kitus produktus, bet jau ne vienerius metus kompanija mano kosmetinėje dominuoja. Toli gražu ne viskas patinka, bet faktas, kad išbandžiusi aš tikrai esu ne mažą dalį jų asortimento. Kadaise jau ir rašiusi apie “Boombastic” tušą, bet kitos rūšies, patiko man jis lyg ir, tad ir žaliasis daug žadėjo…

Aprašymas:

Šis tušas ilgina ir užriečia blakstienas, vizualiai padidina jų apimtį. Spiralės formos šepetėlis leidžia lengvai nudažyti blakstienas ir atskiria kiekvieną blakstieną. Tušo sudėtyje esantis bambukų ekstraktas atgaivina blakstienas ir suteikia joms daugiau apimties. Amino rūgštys, vitaminai ir mineralai geba atkurti pažeistą blakstienų struktūrą, stiprina blakstienas ir didina jų lankstumą. Blakstienos aprūpinamos maitinamosiomis, drėkinamosiomis, stiprinančiomis medžiagomis. Jos taps XXL apimties, riestos, atskirtos ir ypatingai ilgos.

Šepetėlis yra tikras gigantas. Gaila, kad nesugalvojau palyginamosios foto su kažkokiu kitu padaryti, bet jis vos ne dvigubai didesnis. Ir faktas, kad dažytis blakstienas nėra lengva.

Na, o padažo tikrai neblogai. Ypač jei mėgstat daug tušo ir kiek palipusias dramatiškas blakstienas. Pas mane dėl užkritusių vokų jos nėra labai matomos, tad man patinka prisitepti 🙂

Visgi, mylėti šio tušo per daug neišeina, nes jis į dienos pabaiga byra. Džiugu, kad šiaip eigoje netepa, bet vakarop vistiek akis pradeda erzinti trupiniai. Nusiplauna normaliai, žinoma, priklauso nuo priemonės, bet šiaip problemų nekelia.

Taigi, kaip ir gražiai dažo ir šiaip galima naudoti, bet nėra tobulas. 


Naudinga: Ieškokite “Kosmada”, “Kristiana”, “Eurokos”. Kaina be akcijų yra apie 13.90 EUR, bet neretai įmanoma pagauti su 40% nuolaida. 

Visi “Gosh” atsiliepimai. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).