Senokai jau turiu šį produktą, bet vis neaprašau, nes jis man atrodo kiek nuobodokas. Visgi, baigiu sutepti, tą darydama visai džiaugiuosi kai kuriomis savybėmis, tad, kaip kažkada sakiau, apie nuobodžius dalykus sukursiu antrą dienos įrašą. 

Jau esu minėjusi, kad daug laiko, ypač vasarį-kovą praleidome ne namuose, o praktiškai gyvenome per porą vietų. Kadangi klausėte, tai jokia čia paslaptis. Tiesiog, kai vasarį mirė tėtis, natūraliai atsirado poreikis padėti mamai. Nevairuojančiam žmogui užmiestyje, nuosavame, malkomis kūrenamame name nėra taip jau viskas paprasta. Tad važiuojame kaip tik išeina dažniau, yra ką veikti ir ruošiant malkas, ir sode, o dar ir įsikūrėme savo DIY dirbtuves, tad būna net savaitės viduryje nulekiam pažiūrėt ar sustingo klijai bei pan. Tad aš turiu atskirą kosmetikos krepšį, kurio nesivežioju ir palieku pas mamą. Sudariau jį taip, kad atspindėtų poreikius. Pvz. po gausybės lauko veiklų, ar darbų dulkėtose, šaltose dirbtuvėse labai reikia apsauginio sluoksnio odai. Ir man visai pasiteisina neįmantrus “Vitella” kremas. 

Aprašymas:

Vitella U maitinamasis losjonas skirtas kasdienei labai sausos, atopinės odos priežiūrai. Jis neleidžia odai išsausėti, skatina atsinaujinimą bei padeda išvengti paūmėjimų.

KAS GALI NAUDOTI?
Vitella U skirtas vaikų ir suaugusiųjų odos priežiūrai esant atopijai ir žvynelinei. Taip pat tinka sausai, suskirdusiai, niežtinčiai, pleiskanojančiai, dilgčiojančiai bei uždegiminei odai prižiūrėti.

KAIP LOSJONAS VEIKIA?
Vitella U sudėtyje yra šlapalo, pantenolio, vitaminų A, E ir alyvuogių aliejaus. Šlapalas yra natūrali medžiaga kuri skatina odos atsinaujinimo procesus bei ją maitina. Atopinės ir labai sausos odos sudėtyje yra mažiau šlapalo, todėl svarbu naudoti produktus kurių pagalba būtų galima atstatyti jo kiekį. Šlapalas taip pat pasižymi keratolitinėmis savybėmis, todėl padeda lengviau pašalinti suragėjusias epidermio ląsteles, ją labiau minkština ir švelnina. Vitaminas A dalyvauja odos atsinaujinimo procesuose ir svarbus natūraliai apsaugai prieš infekcijas. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvųjų radikalų padaryta žala. Dėl šių ingridientų pagerėja odos elastingumas ir atsparumas infekcijoms bei stabdomi senėjimo procesai. Pantenolis skatina odos atsinaujinimą ir kolageno gamybą. Vitella U geriausia naudoti reguliariai, du kartus per dieną ryte ir vakare. Tinkamas veido ir viso kūno odai. 

Sudėtis

Didinasi paspaudus

Kaip matote iš paveikslėlių, kremo dizainas būdintas vaistinių kosmetikai. Jis yra be kvapo, bet kaip ir visada, švelnus aromatas jaučiasi. Tas būdingasis visiems bekvapiams produktams.

Priemonė riebi, bet oda pasidengia lengvai, tik geriasi ilgai. Visam kūnui aš nesu linkusi naudoti, sunkokas, bet labai labai gerai pėdoms ir rankoms, kurios pas mane visada kenčia. Dėl to, kad susigeria sunkokai, rekomenduočiau naudoti vakarais. Nedirgina ir negraužia, nesukelia niežulio. Grynai toks paprastas, vazelininis tepalas nuimti sausumui ir apsaugoti odą. Kaip jau sakiau, geras, tik pakankamai neįdomus, nei kažkokių blizgučių, nei dainuoja, nei pakuotė kažkokia inovatyvi. Kremas ir tiek :D.


Naudinga: Įsigyti galite Medexy.lt. Kaina  – 10.20 EUR už 120ml. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).