Pasižvalgius po forumus, FB grupes ar draugių kosmetikos lentynėles, man atrodo, kad sausi šampūnai yra kažkas privalomo. Juos naudoja daug merginų. Labai daug! Ir aš kelis bandžiau, įskaitant ir populiariausią “Batiste”. Ir galiu pasakyti – nekenčiu sausų šampūnų! Tiesiog nekenčiu! Visų pirma aš esu linkusi nešukuoti plaukų, nes jie pas mane garbanoti. Šukavimas tik ištiesina bangas ir jos tampa pasipūtusiomis kaip pas bobutes po nevykusio cheminio. O sausas šampūnas dar labiau prisideda prie to tragiško įvaizdžio. Taip pat aš nemyliu to matinio, šiugždančio jausmo. Iš viso, rekomenduoju paskaityti mano tekstą “10 faktų apie mane ir grožį! Ar žinojai?”. Rašytas prieš du metus, bet iš esmės aktualus, o ten esu įkėlusi nuotrauką, kuri iliustruoja mane apimančius jausmus kai naudoju sausą šampūną.

Na ir pasitaiko, kad tais atvejais, kai kompanijos nesuderina produktų tiksliai, į mano namus atkeliauja tokios priemonės. Taip pat jų būna grožio dėžutėse ir pan. Viską išdovanodavau draugams arba konkursuose. Tačiau atkeliavusio “Klorane” buteliukas šiek tiek išoriškai buvo brokuotas, tad į konkursą jau nepaleisiu, atiduoti šiuo metu nebuvo kam, o vieną blogų plaukų dieną nusprendžiau išmėginti, nes vistiek ketinau plauti.

Priemonė pristatoma taip:

Sudėtyje esantis avižų ekstraktas minkština plaukus ir saugo galvos odą. Ciklodekstrinas bei natūralūs polisacharidai (mikronizuoti milteliai, kurie labai gerai sugeria riebalus) puikiai valo plaukus be vandens. Jau po kelių minučių plaukai tampa lengvi, švarūs, padidėja jų apimtis. Paprasta ir praktiška naudoti.

NAUDOJIMAS:

Prieš naudojimą gerai suplakite. Tolygiai purškite 30cm atstumu ant plaukų, palaikykite 2 minutes ir gerai iššukuokite. Tinka dažnam naudojimui.

Šampūnas nėra baltas, jis tokios švelnios rusvos kūno spalvos.

Na ir tai yra vienintelis šampūnas, kurio aš neatidaviau ar kitaip nenusikračiau. Kodėl? Visų pirma aš sugebėjau jį įmasažuoti ir išskaidyti pirštais nešukuodama. Tiesiog masažavau šaknis ir jis vizualiai išnyko (taip, manau, kad nuosėdų lieka ant galvos odos, bet turbūt su visais taip jau yra). Kitas patikęs dalykas, kad jis nesuteikė to klaikaus matiškumo. Anaiptol. Vietos, į kurias purškiau šampūno atsikėlė nuo šaknų ir atrodė ne matinės, o kaip tik turinčios žvilgesio. Tiesa, aš naudoju nedaug priemonės. Nepurškiu ant visų šaknų, tik matomose vietose prie sklastymo. Man užtenka 3-4 purkštelėjimų.

Aš niekaip negaliu teigti, kad štai, aš pamilau sausus šampūnus, kur aš anksčiau buvau ir t.t. Tikrai ne. Man daug geriau yra iš tiesų išsiplauti galvą. Tačiau supratau, kad net man ekstra atveju įmanoma pasinaudoti tokiu daiktu ir kad jie nėra visi vienodi. Su savo vartojimo įpročiais šį buteliuką naudosiu kokius 5 metus. Bet jau nesinori piktai pažiūrėti į tuos, kurie kliedi apie sausus šampūnus. Beje, skaitinėjau aš čia ir supratau, kad prieš keletą metų tokie “Klorane” produktai (yra ne viena rūšis) pasaulyje buvo labai ant bangos ir pastoviai patekdavo į visokius metų topus.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Eurovaistine.lt ir jų grožio vaistinėse. Kaina – 10.16 EUR už 150ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).