Vai vai, liko tik kelios dienos ir galėsiu atidarinėti advento kalendorius! Vienas iš jų bus “Kiehl’s”. Kaip laukiu! Tiesa, iš to, kaip abejingai sutikote mano siūlymą kartu pamąstyti ką galėčiau parašyti į kasdienius kalendoriaus išpakavimų įrašus ir siūlymą kažko paklausti (na, kad ir ko norėčiau dovanų iš Kalėdų senelio, čia gi buvo proga mano artimiesiems susižinoti, nesinaudojot!), tai manau, kad kiekvieną dieną to visai ir nereikia. Susidėliosiu kas kelias ir tuo pačiu paplepėsim apie Kalėdas. Vistiek labai laukiu! Nes kai ateis šventės, jau būsim beveik išgyvenę vieną žiemos mėnesį ir iki vasaros arčiau :D. Kol jos laukiu, rytais akis praverti man padeda naujasis “Kiehl’s” paakių kremas “Youth Dose Eye Treatment“.

Kremas su pro-retinoliu, vitaminu C ir raudonųjų vynuogių ekstraktu žada drėkinti, mažinti raukšles ir paburkimą. Lengvas ir gerai dera su makiažu. Lygesnė, drėgnesnė ir skaistesnė oda turėtų atrodyti iš karto, o po dviejų savaičių žadamas juodų ratilų, raukšlių ir paburkimo sumažėjimas.

Sudėtis:

O taip, daug silikonų. Dėl to man šis kremas labai primena makiažo bazes ir itin patinka rytais. Dar labiau makiažo bazę jis primena dėl spalvos, kuri yra šiek tiek rusva ir turi lengvo švytėjimo.

Išsklaidžius, žinoma, visiškai nesimato. Tačiau iš tiesų tas pirminis efektas ir yra toks koks žadamas: skaistesnė, gaivesnė, drėgnesnė oda. Nors girdėjau priešingų vertinimu, bet kremas man puikiai dera su makiažu.

Ilgalaikio efekto nepastebėjau, o labai ir nesitikiu. Visgi man atrodo, kad jo sudėtis sukurta tam čia ir dabar rezultatui. Todėl “Youth Dose” naudoju išskirtinai tik rytais ir tai mano mylimas makiažo pradžios produktas.

Nuotraukose šmėžuoja ir kitas “Kiehl’s” kremas – “Creamy Eye Treatment with Avocado”. Noriu ir jam skirti šiek tiek dėmesio.

Paakių kremas su avokadais yra kone garsiausias šios srities “Kiehl’s” produktas ir visiškas bestseleris. Jis žada maitinti paakius, yra tirštos, tikrai į avokadų tyrę panašios konsistencijos.

Ir man visiškai nepatinka. Jie pirmąjį aptartą produktą aš esu nuoširdžiai pamilusi, nepaisant to, kad ilgalaikio poveikio labai nesitikiu, tai šis kremas nelimpa nors tu ką. Visų pirma man labai sunku jį paskirstyti. Jei oda bent vos vos drėgna, pvz nuo toniko (vos vos, turiu omenyje iš tiesų tik užuominą į drėgmę), paakių kremas visiškai nesisklaido. Atrodo, lyg bandyčiau į šlapią paviršių įtrinti šaltą sviestą – eina tokiais nesitepančiais gabaliukais. Ant visiškai sausos odos situacija geresnė, bet vistiek man jis sunkiai tepasi ir geriausiai pavyksta aplikuoti įtapšnojant po truputį. Bet tada poveikis nepatinka. Paakiai atrodo riebūs, o ryte atsibundu dar labiau patinusi. Va tau ir populiariausias. Dar vienas įrodymas kokie mes esame skirtingi, nes šį kremą dievina žmonės, kurių nuomone tikiu ir pastoviai jį perka. Viena draugė visas ausis išūžė kažkada sužinojusi, kad turiu šį kremą, bet dar nebandžiau. Nes gi tai stebuklas. Na, ne man.

Tai va. Du kremai. Vienas labai patinka. Ir jis šios apžvalgos herojus. Kitą gi norėjau tik paminėti, kad nereiktų dedikuotos neigiamos apžvalgos rašyti, bei parodyti, kad mano santykiai su “Kiehl’s” vis dar yra hits and misses.


Naudinga: Produktus rasite “Kiehl’s” parduotuvėse (“Akropolis” ir “Panorama” Vilniuje). “Youth Dose Eye Treatment” kainuoja apie 40 EUR už 15ml, avokadinis kremas – apie 30 EUR už 14g.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).