Nežinau, ar visi girdėjo apie “Antipodes”, gal ir ne, nes tai nėra labai jau masiškai paplitusi produkcija. Tačiau, tiek kiek man pačiai teko išgirsti, buvo vien tik geri atsiliepimai. Produktus gyrė tiek apie natūralesnę kosmetiką rašančios kolegės, tiek tos, kurios sudėtimis nesidomi. Na, o pati pabandžiusi dvi priemones likau sužavėta ir vis dažniau save pagaunu naršančią po asortimentą. Vieną pirmųjų pamėginti užsimaniau prausiklį “Hallelujah”. Spėkit, kodėl? Aišku, kad dėl pačiulių. Tiesiog tai yra trigeris, kuris patraukia mano dėmesį, o tada jau domiuosi priemone. Nors “Antipodes” žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklį “Hallelujah” labiau vadinčiau kreminiu valikliu. Tuoj viską papasakosiu. 

Aprašymas:

Pačiuliais ir žaliosiomis citrinomis kvepiantis nepriekaištingai tyras kreminis prausiklis – tai išmanios funkcinės formulės priemonė, gausi Naujosios Zelandijos augalų ekstraktų. Laukinių žaliųjų citrinų, pačiulių ir kawakawa eteriniai aliejai skaistina odą ir kelia nuotaiką. Avokadų aliejaus pagrindas švelniai pašalina nešvarumus, o morkų sėklų aliejus palaiko odos švytėjimą ir jos sveiką būklę.

Kasdienis ritualas: kiekvieną rytą ir vakarą išspauskite prausiklio ant pirštų galiukų ir švelniai ritmiškai įmasažuokite į veido ir kaklo odą. Nuplaukite šiltu švariu vandeniu. Tinkamas daugelio būklių odai.

Sudėtis: Water, Avocado Oil, Macadamia Nut Oil, Jojoba Seed Oil, Carrot Seed Oil, Kawakawa Leaf Extract, Mandarin Oil, Lime Oil, Patchouli Oil, Vitamin E, Aqua, Glycerine, Persea Gratissima, Macadamia Ternifolia, Buxus Chinensis, Wheat Straw Glycosides, Cetearyl Alcohol, Daucus Carota Sativa, Macropiper Excelsum, Citrus Nobilis, Citrus Limetta, Pogostemon Cablin, Tocopherol, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, D-Limonene¹, Linalool¹, Citral¹, ¹ Component Of Essential Oil.

Pakuotė stiklinė, tad patiks siekiantiems naudoti mažiau plastiko. 

Pats prausiklis yra kreminės konsistencijos.

Vieno dviejų paspaudimų kiekį aš įmasažuoju į sausą veidą, skiriu dėmesio akims, jas taip pat švelniai masažuoju, kad ištirptų makiažas. Tada nuplaunu šiltu vandeniu. Sudrėkintas prausiklis tampa tarsi pieneliu ir lengvai nusiplauna, nors ir neputoja.

Skaičiau, kad kelios kolegės sakė, jog makiažo iki galo ši priemonė nenuplauna. Mano patirtis priešinga – įveikia net vandeniui atsparų tušą. Vėliau tonizuodama veidą, nešvarumų likučių randu retai. Bet gal taip yra todėl, kad aš negailiu pačios priemonės ir gana ilgai masažuoju veidą. Beje, nuprausus vandeniu jis lieka minkštas ir malonus liesti, gal iš to kyla šiek tiek jausmo, kad iki galo nenusiprausiau. Žinot, nėra to šiugždančio švarumo. Užtat oda visiškai nesudirginama ir neišsausinama. 

O kvapas? Patiks tikrai ne visiems. Pačiulis stiprus, permuša citrinas. O jo aromatas specifinis, žinau žmogų, kuriam primena pelėsius. Bet aš mėgstu, turiu net gryno eterinio aliejaus, taip pat mišinį, kuriame jis dominuoja, tad esu pripratusi ir “Antipodes” prausikliu tiesiog mėgaujuosi. Senokai beturėjau tokios paskirties priemonę, kuri taip patiktų, nes paprastai būna, kad “ai, nesausina, nedirgina ir gerai”. Beje, jau kurį laiką rytais naudoju ir šios kompanijos lengvą kremą ir, nenustebinsiu, taip pat esu sužavėta, tai dar po savaitėlės kitos suruošiu atsiliepimą, likit kartu!


Naudinga: “Antipodes” produktų ieškokite “Bioteka” parduotuvėse ir el-bioteka.lt. 200ml prausiklio kainuoja 32.95 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).