Apžvalga: “L’Oréal Paris” plaukų plovimo priemonė “Elvital Low Shampoo”. 3 in 1: šampūnas, kondicionierius ir kaukė

Estimated read time 4 min read

Ką gi, ką gi, plaunantys plaukų kondicionieriai atėjo ir į eilines (aka drugstore) parduotuves. Tik tiek, kad tą patį skirtingi gamintojai vadina savaip. Neseniai buvau “Phyto” produktų pristatyme, kur atstovė kaip tik klausė ar pamename, kad kadaise tarp Holivudo žvaigždžių buvo kilusi mada plauti galvą kondicionieriais ir va kompanija pristatė panašiai veikiantį kremą. Aha, nors tai buvo paskelbta kaip kokia naujovė, bet aš pati per pernai išmėginau ne vieną tokią priemonę. Priminsiu:

“Schwarzkopf Professional” valomasis kondiconierius su keratinu šviesiems plaukams “BlondMe” – profesionalios priežiūros priemonė skirta tausoti blondinių plaukus. Rečiau plaunam, labiau tausojam.

“Schwarzkopf Professional” micelinis plaunantis kondicionierius “Bonacure Repair Rescue” – profesionalus produktas visiems. Man labai patiko, deja, neįmanoma gauti.

“As I am Coconut CoWash” – ideali priemonė garbanėms.

“Palmer’s” plaunantis kondicionierius “Olive Oil Formula” – jau drugstore priemonė, kuri vis dar neateina į Lietuvą. Vienas mano favoritų.

Na ir dabar “L’Oréal Paris” trinktelėjo naujovių ir garsiąją “Elvital” seriją papildė produktais “Low Shampoo”, kurie atstoja šampūną, kondicionierių ir kaukę ir yra labai jau panašūs į mano minėtas priemones.

Loreal Elvital "Low Shampoo" | Grožio blogas

Vos tik produktus pamačiau parduotuvėje, nesusilaikiau ir nusipirkau “Extraordinary Oil” rūšį. Kažkaip nesitikėjau, kad gausiu pamėginti. Taigi, priemonę naudoju jau tikrai senokai. Vėliau išbandžiau ir “Total Repair”.

Loreal Elvital "Low Shampoo" | Grožio blogas

Low Poo (Low Shampoo) koncepcija – plauti plaukus kuo rūpestingiau ir švelniau. Tai alternatyva įprastiems šampūnams. Low Poo leidžia plauti galvą be putų ir sulfatų, nepakenkiant jau ir taip išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams.

Kaip naudoti Elvital Low šampūną su formule „trys viename“?
1. Sudrėkinkite plaukus įprastai ir išspauskite 10–15 dozių šampūno, priklausomai nuo plaukų ilgio.
2. Tolygiai paskirstykite šampūną nuo galvos odos iki plaukų galiukų. Švelniai įmasažuokite. Palikite 3 minutes.
3. Kruopščiai skalaukite, kol bėgs visiškai švarus vanduo.

Loreal Elvital "Low Shampoo" | Grožio blogas

Loreal Elvital "Low Shampoo" | Grožio blogas

Kadangi jau esu naudojusi panašius produktus tai žinojau ir kaip naudotis, ir ko maždaug tikėtis. Priemonių konsistencija kreminė, patogu, kad buteliukai su dozatoriais, o talpa parinkta neatsitiktinai, nes bent jau mano storiems plaukams reikia apie 15-20 paspaudimų.

Laikausi instrukcijos. Šiuo būdu plaunu galvą, kai labai nenoriu jos plauti :). Kitos merginos griebiasi sauso šampūno taip norėdamos išvengti dar vienos šampūno porcijos. Aš gi naudoju plaunančius kondicionierius. Galiu užtikrinti, kad visos šios priemonės tikrai nesukuria idealios švaros jausmo, todėl netiks riebių plaukų savininkėms. Kita vertus, joms jie ir nesiūlomi, juk kaip taisyklė, tokie produktai skirti sausiems, pažeistiems, garbanotiems, sunkiai valdomiems plaukams, kuriems sunkesnės priemonės yra išsigelbėjimas.

“L’oreal Paris” priemonės nėra mano lyderės, labiau patiko “Schwarzkopf Professional” micelinis plaunantis kondicionierius (daugiau gaivumo jausmo), bet pro yra pro. Sakyčiau ir “Palmer’s” man kiek mielesnis, bet visgi aš turiu dar vieną neaprašytą alternatyvą, kuri man patinka mažiau. Taigi, “Elvital” produktus šioje nišoje statau į vidurį, bet tą geresnę pusę.

Kas liečia skirtingas rūšis, tai aš labai didelio skirtumo tarp oranžinio ir balto buteliuko nepastebėjau. Matyt todėl, kad iš esmės produktai skirti panašioms problemoms, vienas sausiems ir nusilpusiems, kitas – sausiems ir pažeistiems. Visgi, manau, kad pirkdama pasirinkau teisingai, nes “Extraordinary Oil” versija man tiesiog mielesnė.

Ar rekomenduočiau? Tikrai taip, bet tik ne gležnų, plonų, riebių, sukritusių plaukų savininkėms. Ir dar priminsiu, kad tai nėra visiška šampūno alternatyva. Tai papildoma priemonė skirta paretinti plovimą aršesniais produktais.

Įdomu išbandyti? Padovanosiu oranžinį ir raudoną buteliukus :). Konkursas vyks feisbuke ir bus trumpas, ieškokite tame poste, kuriame paskelbsiu apie šį įrašą.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”, “Maxima” ir kitose “L’oreal Paris” prekybos vietose. 400ml kainuoja apie 8 EUR be nuolaidų.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

“Intense Repair” rūšis yra PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours