Išgirdau klausimą, ar mano blogas mirė. Hm, kodėl turėtų? Visgi, minėjau, kad savo apžvalgose pasistengsiu, kad įžangos nebebūtų “ne į temą”, tad nesiplėsiu, o atsakymą apie tinklaraščio pokyčius galite rasti ankstesnio teksto komentaruose. Rašymo langą šiandien atsiverčiau norėdama papasakoti apie išmėgintas “Sesderma” ampules veidui. Apsidairiusi vonioje matau, kad vis daugiau vitamino C čia atsiranda. Ir švytėjimo suteikiantis fluidas, ir prausiklis, ir neseniai gavau kaukę… Gal dar tos metų laikas, kad norisi priemonių, kurios suteikia skaistumo ir – kaip taisyklė – pakuojamos į ryškiaspalves pakuotes. 

“Sesderma” intensyvaus serumo ampulės su vitaminu c aprašomos taip:

Itin stipraus ir staigaus poveikio produktas, suteikiantis odai švytėjimo. Skirtas normaliai ir sausai odai prižiūrėti ir odos senėjimo dėl pernelyg didelio saulės poveikio procesams stabdyti bei pavargusiai odai, praradusiai gyvybingumą ir skaistumą, prižiūrėti. Taip pat odos priežiūrai po stipraus poveikio kosmetinių ir dermatologinių procedūrų (cheminio pilingo, mikrodermabrazijos ir pan.). Gali būti naudojamas kaip papildomas produktas esant pigmentacijai. Tinka visų tipų odai.

* Vasaros metu rekomenduojama naudoti kartu su apsauginėmis priemonėmis nuo saulės (bent SPF15).

Sudėtis

Trumputė 🙂

Ampulės nėra didelės, pakuotėje pridėtas kamštukas joms nulaužti. 

Konsistencija labai labai riebi. Na, toks jausmas, kad net riebesnė už kokį ricinų ar panašų gryną aliejų. Užtepusi ant veido, kokią minutę jaučiu šildymo jausmą. Tačiau paraudimo ar kitokio sudirgimo nematau. 

Geriasi tikrai labai sunkiai, tad tokia priemonė tiks tik vakarui. Tačiau skaistumo tikrai priduoda. Kai jau tas riebumas galiausiai susigeria, oda lieka tarsi švytinti. Atrodo gaiviau. Jausmas lyg po geros kaukės. Deja, tokių kiekvieną dieną neprinaudosi. O ir ampules rekomenduoja tepti tik 1-3 kartus per savaitę. 

Jei pamenate, esu rašiusi apie “Benemedio 301” ampules. Jų sudėtis praturtinta rožių aliejumi, tačiau pati konsistencija net per pusę nėra tiek riebi, kiek “Sesdermos”. Naudoti maloniau, o efektas gana panašus. 

Šiaip, sakyčiau, visai neblogai, prieš kokį įvykį pasidaryti ampulių sesiją. Gal net paprasčiau nei su kaukėmis. 


Naudinga: Įsigyti galite Medexy.lt, kaina – 18 EUR už 5 ampules. 

Visi “Sesderma” atsiliepimai.  

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (Pr produktas)