Man labai džiugu ir vėl kalbėti apie lietuvišką produktą. Tikrai džiaugiuosi, kad tautiečiai kuria, daro, bando ir auga. Šį kartą papasakosiu apie produktą “MANO” (“Mano ritualai?”). Juos išbandžiau du. Tiesą sakant, aš dažnai matydavau reklamas ir gerus atsiliepimus, bet iš tiesų susidomėjau tada, kai pamačiau neigiamą apžvalgą pas Besame. Suveikė taip, kad iš karto užsimaniau pabandyti ir tarsi prišaukti tie produktai patys atėjo. Apie aliejuką papasakosiu kitą savaitę, o šiandien noriu aptarti drėkinančią kaukę-serumą. Kompanija dar siūlo atkuriančią nuo plaukų slinkimo ir stiprinančią – augimui. Pirmai bėdai spręsti turiu kitų produktų, augimas neaktualus, atvirkščiai, ką daryt, kad nereiktų trumpintis kas dvi savaites? O va drėkinimas, maitinimas tokiems plaukams kaip mano, visada yra būtinas. Tad bandau!

Aprašymas yra labai ilgas, todėl siūlau jį paskaityti kompanijos puslapyje. Čia pateikiu sutrumpintą variantą:

Viskam gyvybės įkvepia vanduo. Ne išimtis ir mūsų plaukai, kurie trokšta žvilgėjimo suteikiančios drėgmės. Tačiau kartais jiems reikia kur kas daugiau, nei mūsų išgerto vandens – čia ir prasideda visa keturių žingsnių drėkinimo filosofija, kuria remiantis sukurtas ir šis produktas. Intensyviai drėkinanti aliejinė kaukė gali padėti:

1. Mažinti jau esamus plauko paviršiaus trūkumus, pašišiaušimą ir pažeidimo riziką.
2. Sustiprinti plauką sudarančią baltyminę struktūrą.
3. Užtikrinti drėgmės balanso palaikymą.
4. Pasirūpinti galvos oda.

Kaip kiekviena sudedamoji dalis prisideda prieš šių tikslų siekimo, aprašymą skaitykite žemiau.

Visi mūsų naudojami aliejai yra sertifikuoti, ekologiški, o augaliniai aliejai – šalto spaudimo, nerafinuoti. Tai užtikrina, kad pasieksite geriausią įmanomą poveikį, o produktas bus maksimaliai saugus naudojimui.

Sudėtis: Argania Spinosa kernel oil*, Persea Gratissima Oil*, Cocos nucifera oil*, Olea Europaea oil*, Simmondsia chinensis Seed Oil*, Nigella Sativa Seed Oil*, Butyrospermum Parkii seed butter*, Ricinus Communis Seed Oil*, d-alpha tocopherol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Lavandula Angustifolia Oil*, Cananga Odorata oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*.

Kaip matote, sudėtis yra visiškai natūrali. Ar ji saugi priklauso nuo jūsų polinkio į alergijas.

Man patiko, kad kompanija pridėjo spausdintą informaciją, kaip priemone naudotis tinkamiausiai, kaip ją geriausiai išplauti ir pan. Viskas yra svetainėje, bet ir po ranka smagu turėti.

Taigi, apie patį produktą. Buteliukas gana nedidelis, dizainas malonus akiai, pompa veikia puikiai (ko nepasakyčiau apie aliejuko buteliuką, bet ne apie jį ir pasakoju). 

Kvapas… Čia jau teks patiems aiškintis ar patinka. Nei rožių, nei žibučių nerasite. Jis man primena lyg ir pertusiną (sirupą nuo kosulio), lyg kažkokią kolą su žolelėmis, gal “Žalias devynerias”, jei mano atmintis tą kvapą piešia teisingai. Tad jei tokie baugina… Na, suprantate. Man pačiai kvapas pasirodė įdomus. Katino per morčių neprimena, kaip vienas indiškas aliejus, ir gerai :).

“MANO” drėkinamasis serumas-kaukė yra aliejų mišinys. Tad jo konsistencija atitinkamai aliejiška, sunki. Spalva žalsva. Aš jį naudoju naktimis. Dažniausiai ant sausų plaukų, nors aprašyme teigiama, kad galima ir ant drėgnų. Mano plaukai yra neilgi, bet stori, aš vienam ištepimui sunaudoju apie 4 dozes. Ištepusi dar prašukuoju, kad produktas gerai pasiskirstytų. Tada surišu laisvą kuodą kuo aukščiau ir einu miegoti. 

Išplauti aliejų nėra taip sunku, kaip atrodo. O ir gamintojai pasirūpino instrukcijomis:

Kaip išplauti galvą, kad neliktų riebaluoti plaukai?

Šampūno nereikia daug, bet svarbiausia visur kruopščiai pasiekti. Pirmą kartą nedaug sudrėkinkite plaukus, ir kuo kruopščiau išmuilinkite šampūnu. Galbūt labai neputos, tačiau mažiau praskiestas vandeniu, šampūnas labiau sureaguos su aliejumi. Gausiai išskalavus vandeniu, dar kartą kruopščiai išplaukite galvą šampūnu. Vėl išskalaukite. Nepamirškite kondicionieriaus – tai žvynelius priglaudžianti, pH atstatanti priemonė.

Aš nebandžiau plauti švelniausiais savo šampūnais, bet eiliniu, normaliu, kad ir naudojamu “Kilig” drėkinančiu, man puikiai išsiplovė. Po to naudoju kaukę ar balzamą. Tai daug ir nuo jo priklauso, bet plaukams ritualas patinka. Visų pirma, tai mano plaukai tapo blizgesni, tokie, kokie būna šviežiai nusidažius. Neatrodo tokie jau sausi. Žinoma, jų tipas nepasikeitė, jie linkę ir pūstis, ir veltis, bet po žiemos išsausėję neretai atrodo kaip nevykęs bobutės cheminis šukavimas. Dabar gi jie tiesiog normaliai sausi (ar taip galima pavadinti?). Įmanoma susitvarkyti pasitelkus formavimo produktus ir kokį kartą per savaitę turėti gerų plaukų dieną 😀 😀 :D. 

Šią aliejinę kaukę naudoju kas ketvirtą plovimą. Na, tiksliau, naktį prieš kas ketvirtą plovimą :D. Gal šiek tiek ir tingisi tepliotis, reikia prisivertinėti “nepamiršti”, bet jau kažkaip įpratau prie tokios rutinos. O ir morališkai kažkaip smagu galvoti, kad paprastai linkusi juos kankinti, duodu plaukams ir kažką naudingo. 


Naudinga: Įsigyti galite Manoritualai.lt, 100ml kainuoja 8 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).