Prieš pat šventes aš gavau labai smagų “Maybelline” siuntinuką, kurį pakasiau, kad per remontus neapdulkėtų ir džiaugtis pradėjau tik šiais metais. Jame slėpėsi puikieji lūpų dažai ir nors esu jau vieną spalvą aprašiusi seniai, ketinu dar pakalbėti ir apie kitas. Siuntinyje radau ir spalvingą paletę, apie kurią nuomonė dvejopa, tad kai ji galiausiai nusistovės viską išguldysiu apžvalgoje. Na, o pačius pirmus čiupau tušus “Snapscara”. Esu žmogus, kuris kiek turi tušų, tiek ir atidaro. Jokio ten “kai sunaudosiu, tada imsiu kitą”, tad kartais pas mane jų ir dešimt gali būti. Tačiau ne visi išgyveną natūralią atranką. “Snapscara” išskirtiniai tuo, kad jų yra net keturios spalvos (tiesa, pirkti mačiau tik tris). Ir aš itin nudžiugau gavusi mėlyną!

Tiesiog aš mėgstu spalvotus tušus, bet jų pasiūloje nėra tiek ir daug. Kadaise turėjau džiuginantį iš “Deborah”, o po to kažkaip ir nebemačiau tikrai ryškaus. 

Naujokai pristatomi taip:

Tai nepaprastas blakstienų tušas – tai Snapscara! Su lenktu šepetėliu ir formule be vaško, blakstienų tušas Snapscara užtepamas akimirksniu, o 100% formulė be vaško užtikrina sodriausią pigmentų prisotintą spalvą be jokių gumulėlių, byrėjimo ar netvarkos. Išsirink iš atspalvių Pitch Black, Deja Blue ar Black Cherry ir džiaukis išraiškingomis, sodriomis, žvilgsnius traukiančiomis blakstienomis. Belieka mėgautis lengvai ir greitai sukuriama glotnia apimtimi, išliekančia visą dieną.

O su šiltu vandeniu ir paprasčiausios vatos gabalėliu blakstienų tušas nusivalo akimirksniu. Jokio odos tempimo, byrėjimo, raudonumo ar pajuodusių meškėno akių.

Tušų šepetėlis yra truputį lenktas ir siaurėjantis. Dažytis man gana patogu. Na, o pats rezultatas yra per vidurį. Pvz., juodas tušas man pasirodė gana kasdieninis. Tikrai nedraminis :). Tačiau tai nėra blogai. Mėlynas gi dažo taip pat, tik tiek, kad suteikia savo smagią spalvą ir tai jau įdomiau. 

Aš visada užkraunu du tris sluoksnius, norint galima tiesiog lengvai perbraukti, tada blakstienos tikrai nelips. 

Tad mano įspūdis toks: juodas yra gana eilinis tušas, tinkantis kiekvienai dienai, man kažko pritrūksta iki tobulumo. Gal iš “Maybelline” tikiuosi kažko labiau wow. Mėlynas – žaismingam žvilgsniui ir kasdienybės paįvairinimui.

Nepastebėjau byrėjimo ar paakių tepimo, o šiltu vandeniu, kaip ir žada aprašymas, lengvai nusivalo. 


Naudinga: Ieškokite “Drogas”, Pigu.lt ir kitur. Kaina – 8-10 EUR, priklausomai nuo nuolaidų. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).