Ką pirkti Iherb.com: patikrinti grožio produktai ir įdomios naujienos

Estimated read time 11 min read

Pastaruoju metu aš visur matau manipuliacijas žodžiais “kiekybė” ir “kokybė”. Geriau mažiau, bet kokybiškos kosmetikos, sako žmonės ir aš sutinku. Ir visgi, kodėl jeigu daug, tai būtinai pigaus šlamšto, o jei jau kokybiškai, tai būtinai mažai? Jei aš, tarkime, galėčiau sau leisti 30 MAC lūpų dažų, tai ar jie taptų jau nekokybiškąją kiekybe?  Su užsiėmimais bei darbais irgi tas pats. Pastebėjau, kad savo neveiklumą ir tingumą žmonės maskuoja menama kokybe, o pavydą tiems, kurie daro ir padaro daug, parodo prunkštelėdami kažką apie kiekybę ir jos nevertingumą. Nesate pastebėję? Tai pasireiškia darbuose, tarp blogerių, kūryboje 🙂

Mano įžanga siejasi su tuo, kad šiuo metu namuose turiu labai daug (kiekybė) gerų (kokybė) kosmetikos ir kūno priežiūros produktų. Dėl to stengiuosi kuo mažiau visko pirkti, kuo daugiau išbandyti jau turimas priemones bei tas, kurios atkeliauja kitais keliais. Juo labiau, kad taupau dviems brangiems pirkiniams. Tačiau šopinimosi poreikis niekur nedingo. Aš nuolat kiurksau elektroninėse parduotuvėse. Dažniausiai lankausi savo mėgiamoje Iherb.com. Kiekvieną trečiadienį bėgu pažiūrėti, kam paskelbtos savaitės akcijos ir vis pildau krepšelį.  Todėl nusprendžiau užuot pirkusi, imti ir papasakoti, ką jau seniau esu įsigijusi ir galiu rekomenduoti kaip laiko patikrintus produktus. Būtent Iherb.com galima rasti gana nebrangių ir kokybiškų grožio prekių. Šiek tiek jau esu pasakojusi straipsnyje “Viskas apie Iherb.com: siuntimo kainos, kaip neužkliūti muitinei, ką pirkti”. Tačiau anas tekstas buvo skirtas daugiau pačiai parduotuvei ir pirkimo niuansams, o šiame noriu labiau akcentuotis į prekes.

Kalbėsiu tik apie grožio produktus, maisto papildus aplenksiu. Papasakosiu, kuo man patiko ir pan. Na, o aptarusi išbandytas rekomendacijas, dar įdėsiu sąrašą naujovių, kurios patraukė mano akį ir atsidūrė norų sąraše. Gal ir jūs susidomėsite.

Ką pirkti Iherb.com. Patikrinti produktai

“Rainbow Research Henna, Hair Color and Conditioner” – natūralūs chna dažai

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Labai norėjau į sąrašą įtraukti šį produktą, nes tai buvo ne tik mano pirmasis pirkinys iš Iherb.com, bet ir apskritai pirmas užsakymas iš elektroninės parduotuvės. Tuo metu (prieš kokius 8 metus) aš buvau visiškai ir ekstremaliai pasinešusi į natūralizmą. Žiūrėdami į mano dabar naudojamus produktus, turbūt nepatikėtumėte, ar ne? Tiesiog, galiausiai atsibodo ieškoti veiksmingų priemonių.

Taigi, pasinėrusi į tą sintetikos vengimo laiką, aš gi vistiek norėjau dažyti plaukus. Ir tuo metu itin stipriai trošau tapti ryža. Ėmiausi amžių patikrintos chna. Tačiau tie pigūs pakučiai, kuriuos galima rasti mūsų parduotuvėse, netenkino savo kokybe. Netikėtai, ieškodama informacijos internete, užėjau Iherb.com. Užėjau, ir pasilikau. Prieš tai, žinoma, nusipirkau “Rainbow Research” chna mišinį. Vėliau aš jį pirkau dar bent kokių 10 kartų. Ir tikai galiu rekomenduoti. Tik prisiminkite, kad su chna niekada nežinai, koks rezultatas gausis, taip pat ja nepašviesinsite plaukų. Galima tik pasitamsinti arba pasiraudoninti.

 

“Light Mountain, Natural Hair Color and Conditioner” – natūralūs chna dažai

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Aš visada buvau žmogus, kuris neapsistoja ties vienu produktu, jei tik šis patinka. Todėl visiškai natūralu, kad norėjau išbandyti ir kitokius chna mišinius. Galiu pasakyti, kad pirmasis man patiko labiau, nes jis geriau sumaltas, todėl užmaišoma košelė tampa patogesnės konsistencijos. Tačiau kokybei priekaištų neturiu ir jei domitės natūraliu plaukų dažymu, rekomenduoju išmėginti. Patarimus esu surašiusi dar prieš 7 metus :).

 

“J.R. Liggett’s, Old-Fashioned Bar Shampoo” – kietas šampūnas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Dabar kietu šampūnu nustebinti sunku, bet kokia įdomybė jis atrodė prieš 8 metus! Esu išbandžiusi kone visas rūšis, ne kartą dovanojusi. Priemonė plauna puikiai, ypač man patiko variantas su kokosų ir arganų aliejais. Produktas itin skalsus ir vieno gabalėlio užtenka gerokai ilgiau nei įprasto šampūno buteliuko. Nebeperku tik dėl vieno minuso – mano vonioje nėra kur laikyti muilinę.

 

“Giovanni 2chic, Blow Out Styling Mist, Brazilian Keratin & Argan Oil” – purškalas plaukams

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Man patiko ne tik šis “Giovanni” purškalas, kuris puikiai glotnino plaukus, bet ir serumas “Frizz Be Gone” bei kondicionierius “Hair Reconstructor”. Visi šie produktai nėra natūralūs, turi sudėtyje visokių nereikalingų dalykų, bet tikrai nestokoja ir naudingų medžiagų, “KosmetikosDNR” daugumą įvertino tikrai teigiamai. Išbandžiau ne vieną kartą ir galiu sakyti, kad kokybė net lenkia kainą. Vėl knieti vėl susidėti į krepšelį pilną komplektą keratininės serijos.

 

“Desert Essence” šampūnai ir kondicionieriai

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Bandžiau avietinius, mangų ir kokosų. Visi tikrai labai patiko. Avietiniai labiausiai. Tai tiesiog dėmesio verti ir gerų sudėčių produktai, tarp kurių variantą sau atras visi. Girdėjau, kad plonų ir riebių plaukų savininkės giria citrininę liniją. Priemonių kainos puikios. Tiesa, produktų kvapai labai stiprūs, tačiau patiems jautriausiems yra ir bekvapė versija.

Apie avietinį šampūną rašiau čia, apie mangų balzamą – čia.

 

“Acure Organics Ultra-Hydrating Conditioner, Argan Extract + Argan Oil” – drėkinantis kondicionierius

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Tai pats mėgstamiausias mano kondicionierius iš Iherb.com parduotuvės. Jau senokai jo neturiu, bet žinau, kad sunaudojau ne vieną pakuotę. Jis tikrai drėkina, glotnina ir puoselėja. Dėl tokios sėkmės buvau puolusi bandyti daugiau “Acure” produktų. Nesakau, kad nepatiko, bet niekas neprilygo šio kondicionieriaus stebuklui. Gaila, kad šiuo metu nėra pirkti, bet tikiu, kad dar pasirodys prekyboje. Čiupkit.

Apie kondicionierių rašiau čia, apie šampūną čia.

 

“Mad Hippie Skin Care Products, Exfoliating Serum” – nusluoksniuojantis veido serumas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Jau kurį laiką esu pamišusi dėl visokių šviesinančių serumų su rūgštimis. “Mad Hippie” buvo vienas pirmesnių, kuriuos bandžiau ir paliko tikrai neblogą įspūdį. Per tą laiką, kol jį naudojau, pavyko gerokai pablankinti pigmentines dėmeles, taip pat tuo metu gerokai apmažino porų kimšimąsi. Vertas dėmesio produktas, o mano apžvalgą perskaitysite čia.

 

“Cosrx BHA Blackhead Power Liquid” – BHA serumas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

 

Šis serumas vienu metu buvo mano šventasis gralis. Poveikis pasijuto labai greitai. Koks? Odos tekstūros gerinimas. Žinoma, vėliau kažkaip pripratau, o gal ir oda pagerėjo ir nebesijautė jau taip smarkiai, tačiau dabar aš vėl jo pasiilgau. Paįvairinimui įsigijau AHA Whitehead skystį, tačiau benaudodama suprantu, kad BHA patiko labiau. Atrodė vienu metu ir švelnesnis, ir veiksmingesnis. Tikrai kažkada ir vėl pirksiu.

Mano apžvalgą rasite čia.

 

“Derma E Anti-Wrinkle Vitamin A Glycolic Cleanser with Papaya” – veido prausiklis

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Šį produktą įtraukiau į metų geriausius. Vien tai  pasako daug. Ir vėl gi jis man patiko tuo, kad naudojant gerėjo oda. Ji buvo lygesnė ir šviesesnė. Mažiau riebalavosi. Produkto skalsumas ir kaina taip pat labai patrauklūs. Prausiklis man patiko labiau už dabar naudojamą “ODA”. Pilna apžvalga čia. Jei turite brandžią, riebią odą su plačiomis ir kimštis linkusiomis poromis, taip pat vargina pigmentinės dėmės, tai šis produktas galėtų tapti vienu iš geresnių draugų rutinoje.

 

“Earth Science Active Age Defense, A/B Hydroxy Acid Night Rejuvenator” – veido serumas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Apie šį serumą taip pat kalbėjau ne kartą. Ir į metų geriausius traukiau, ir mėnesio favoritus. Iš esmės, man jis patiko tuo, kad jo naudojimo metu atrodė, kad oda atrodo jauniau, skaisčiau, švariau ir panašiai. Tikrai vienas tų produktų, kurie daro tai, ką žada. Kodėl nekartojau? Tik iš noro atrasti dar kažką, bet visada jį sau mintyse turiu kaip pavyzdį :).

Apžvalga čia.

 

“Sierra Bees Organic Lip Balms” – lūpų balzamai

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Aš nežinau ar yra bent vienas žmogus, kuris apsiperka Iherb.com, bet dar nėra bandęs šių balzamų. Jiems pastoviai taiko kokią nors akciją ir pakuotę galima įsigyti už centus. Ir prisipažinsiu, kad jie verti tikrai didesnių pinigų. Puikios sudėtys, geras poveikis, rūšių įvairovė. Net ir tai, kad balzamai yra nedidukai – tikras privalumas, nes telpa į mažiausią kišenėlę, o po vieną vistiek neparduoda. Aš labiausiai mėgstu mėtinius, nes šiaip esu šaldančių lūpų balzamų gerbėja, bet bandžiau turbūt visus :).

 

“Holika Holika Clearing Petit BB” – BB kremas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Daug kas jį bandė, ne visiems patinka, ne pati geriausia sudėtis, bet nepaisant visko, tai yra mano visų laikų mylimiausias BB kremas. Ir kai tik jų būna prekyboje, tai Iherb.com siūlo tikrai labai patrauklią kainą. Aš reguliariai šį produktą pakartoju. Esu bandžiusi ir visus kitus “Petit” variantus, bet “Clearing” limpa geriausiai.

Apžvalgą rasite čia.

 

“Everyday Coconut Face Toner” – veido tonikas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Dar vienas mano metų geriausiųjų prizininkas :). Labai šaunus tonikas. Visų pirma, tai purškiamas, todėl patogu naudoti. Aš juo gaivindavau ne tik veidą po prausimo, ar šiaip dienos eigoje, bet ir plaukus ar kūną. Didelio kiekio purkštuko dėka užtenka itin ilgai. Kaina taip pat draugiška. Rekomenduoju!

Mano apžvalgą perskaitysite čia.

“Cococare, 100% Cocoa Butter” – kakavos sviestas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Žinoma, kakavos sviestą galima nusipirkti bet kurioje ekologiškų prekių parduotuvėje, tačiau šis man labai patinka savo formatu. Primena gigantišką lūpų balzamą, tik tiek, kad tūbelė neišsisuka, o išsistumia. Tokį pieštuką labai patogu pasiimti į keliones. O ten kakavos sviestas pasitarnauja įvairiapusiškai. Ir sužvarbusiai ar nudegusiai odai, ir nagų odelėms, ir suskirdusiems kulnams. Kam tik norit :).

 

“Real Techniques by Sam and Nic, Miracle Complexion Sponge” – makiažo kempinėlė

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Ši kempinėlė yra klasika, todėl, nors aš šiuo metu naudoju kitokią, privalau ją paminėti. Kodėl? Nes man regis nerasite geresnės kainos nei Iherb.com. O dar ir akcijų visam prekiniam ženklui pasitaiko! Šioje parduotuvėje gausu RT įrankių už gerą kainą, esu pirkusi ne vieną.


Štai toks yra mano rekomenduojamų priemonių penkioliktukas! O dabar kartu apžiūrėkime keletą priemonių iš mano norų sąrašo.

Ką pirkti Iherb.com. Akį traukiančios įdomybės

“Real Techniques by Sam and Nic, Expert Air Cushion Sponge” – makiažo kempinėlė

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

“Cushion” tipo pudros jau seniai nebėra naujiena. Atsiradusios P. Korėjoje, jos netruko įkvėpti ir vakarų gamintojus. Pvz., gana populiari buvo “L’oreal” tokio tipo pudra. Tad štai, pasirodo, kad toms pudroms galima įsigyti specialią kempinėlę. Jausmai dvejopi. Ir vilioja išbandyti, nes man nelabai patinka tos, kurias originaliai prideda gamintojai, ir tuo pačiu baido, nes atrodo toks perteklinis produktas. Kaip jums?

 

“Reviva Labs Bamboo Charcoal, Pore Minimizing Mask” – poras mažinanti kaukė

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Mane visada domina porų mažinimas. Stebuklo dar nesu radusi. Tačiau “Reviva Labs” jau ne kartą bandyta (net dabar naudoju naktinį kremą bei paakių serumą) kompanija, kuri nusipelnė pagarbos, tad šis produktas yra mano norų sąraše.

 

“EcoTools Clay Konjac Facial Sponge” – konjac kempinėlė

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Konjac kempinę aš labai mėgstu! Ir neatsisakau išbandyti pigesnius variantus, o “EcoTools” kaina net labai patraukli. Manau, kai maniškė susidėvės, keisiu į šią iš Iherb.com.

 

“After Spa Magic Make Up Remover Reusable Cloth” – makiažo valymo rankšluostis

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Kaina labai “karšta”, todėl tikrai traukia įsigyti dar vieną rankšluostį į savo “W7” ir “Makeup Eraser” kompaniją! Neseniai rašiau, kodėl man tokie rankšluosčiai patinka. Žada, kad jau penktadienį bus prekyboje, patykokit!

 

“Cosrx Clear Fit Blemish Cushion” – “cushion” tipo pudra

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Kad jau esu “Cosrx” gerbėja, tai tokia priemonė tikrai negalėjo pralįsti pro mano akis. Noriu!

 

“Azelique Illuminating Tinted Moisturizer Broad Spectrum SPF 20” – kremas su atspalviu

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Nesu didelė sunkaus ir perkrauto makiažo gerbėja, todėl mane lengva sudominti BB kremais ar atspalvį suteikiančiais drėkikliais. Šis nematytas negirdėtas, tuo ir įdomus. Iki vasaros pagalvosiu, bet labai vilioja.

 

“Dr. G Pore+, Perfect Pore Cover BB SPF30 PA++” – BB kremas

Ką pirkti Iherb.com | Grožio blogas

Iš aprašymo atrodo, kad čia yra man skirtas produktas: drėkina, turi spalvą, vizualiai mažina poras, saugo nuo saulės. Tiesą sakant aš jį ne kartą jau buvau įsidėjusi į krepšelį. Nežinau, kas mane stabdo, bet reikia vieną kartą nusipirkti ir pabandyti, ar ne?

 

Šį kartą tiek! Eikite ieškoti piniginės :). Šiuo įrašu aš tenorėjau priminti savo geriausius atradimus ir parodyti tuos produktus, kurie gal dar tik taps šventais graliais :). Pasidalinkite savo geriausiais arba parodykite komentaruose, ką jūs norėtumėte nusipirkti!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Pirmas paveikslėlis yra Designed by Freepik

Total
0
Shares

14Comments

Add yours
 1. 1
  Dalia

  As laukiu nesulaukiu savo pirmojo uzsakymo su RT kempinelen ir ecotools akiu sepeteliais, elf lupu sveitikliu. Planuose desert essence citrinis sampuras ir cosrx skystis, bet pastarojo kaina kiek kandziojasi, tai vis susilaikau. Po sio straipsnio mano noru sarasas laaabai prasiplete 😀 ypac tas prausiklis sudomino, buvau apie ji pamirsus 🙂 laukiu atlyginimo 😀

 2. 2
  Salomėja

  Dėl cosrx, tai verta palūkuriuoti, kol korėjietiškiems produktams nuolaidą paskelbs. Kas kažkiek mėnesių jie taip padaro. Bet buvo man regis jau prieš savaitę ar dvi, tai dabar vėl teks ilgokai laukti.

 3. 3
  Beata

  Turėjau aš tą gabalinį šampūną, taip norėjau su juo susidraugaut, bet niekaip nepavyko-plaukai visada būdavo apsinešę muilo likučiais ir atrodydavo kaip mėnesį neplauti. Ir su actu skalavau, ir balzamus naudodavau, ir kaukes, niekas nepadėdavo, matyt vanduo per kietas 🙁 o kakavos sviestas bei lūpų balzamai irgi patiko!šiaip daug esu bandžius iherb prekių, bet mano must have yra Alvera pažastukas, kartais įsidedu tiek vienetų, kiek telpa į 22 eur:-D

 4. 4
  Salomėja

  Tai jau ne pirmą kartą gundai, reiks išmėginti kai jau pritrūksiu galutinai savų 🙂

 5. 6
  Salomėja

  Ar aš? :):):)
  Galim kartu sukraut iškraut sukraut iškraut krepšelį. Ką įsidėtum?

 6. 8
  Renata

  Dr.G Pore+ BB kremas irgi vilioja,be to jau laukiu šio gamintojo pylingo veidui,kurį Besame savo bloge taip isgyrė,kad staigiai nusipirkau

 7. 9
  Salomėja

  Taip, po Besame apžvalgos ir aš jo užsimaniau. Bet kol turiu Ordinary rūgštį, sakiau, kad susilaikysiu 🙂

 8. 10
  Dalia

  Nu va pražiopsojau :/ dar neturiu įpročio sekti kas savaitę nuolaidų, bet, manau, priprasiu 😀

 9. 11
  Besame apžvalgos

  Labai fainas straipsnis! Tam iherb tiek visko daug, kad net nežinau kur žiūrėt, o galiausiai nerandu poto nieko Turbūt vienintelė iš tų internetinių parduotuvių, kur kartais jaučiuos kaip paklydusi. Labai naudingas buvo toks sąrašiukas, pora priemonių įsidėjau į wishlistą 🙂

 10. 12
  Salomėja

  Iš tiesų ten visko labai daug ir dar nuolat atsiranda! Plius man patinka, kad visada nurodytos sudėtys, tad kas renkasi pagal tai, iš karto viską mato. Tai galima dienų dienas leisti benaršant 🙂
  Kuo papildei norų sąrašą?

 11. 13
  Besame apžvalgos

  Dr.G BB kremą ir Ecotools konjac kempinėlę 🙂 panaršiau ten tai dar norimų produktų pasipildė, bet kolkas realiai nieko nereikia. Nesenai dariau iš ten užsakymą, bet tokie ne itin įdomūs dalykai jame – kokosų ir ricinos aliejai ir makiažo kempinėlė 🙂

 12. 14
  tortilija

  Dėkui už nuorodą, ateity tikrai pasinaudosiu 🙂 Matau labai daug neblogų produktų vienoje vietoje. Lietuvoje sunkiau rasti tokių prekių. Vat neseniai ieškojau eterinių aliejų, tai radau panoramoj neblogą akciją Odylique aliejams https://www.panorama.lt/akcijos/ Bet šiaip ateityje tai tikrai reikės pirkti iš iherb.com 🙂

+ Leave a Comment