Apžvalga: “Desert Essence” avietinis šampūnas “Red Raspberry”

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Šios dienos herojus yra nuostabus avietinis šampūnas, kurį pirkau Iherb.com parduotuvėje. Pirkau jau tikrai seniai, kartu su tos pačios rūšies kondicionieriumi. Tiesa, man reiktų tris kartus didesnės balzamo pakuotės, nes jį sunaudoju tris kartus greičiau nei tą patį kiekį šampūno. Balzamas labai patiko, deja jau iš jo liko tik prisiminimas. O apie šampūną papasakosiu daugiau.

Atsimenu, kad parduotuvėje buvo akcija visiems gamintojo produktams ir aš tada blaškiausi kokią seriją pirkti. Į krepšelį įsimečiau jau rekomenduotą kremą garbanotiems plaukams bei avietinį duetą. Galutinai suviliojo “skani” pakuotė, geri įvertinimai ir tai, kad žadėjo spindesį. Kiek gi galima pirkti dalykus sausiems plaukams, norisi ir ką nors kito išbandyti.

Nenuvylė. Kaip jau minėjau, balzamą suvartojau greitai, jis mano plaukams patiko. Šampūnas taip pat. Jis labai gardžiai kvepia. Na kaip atrodo pakuotė, kokį kvapą įsivaizduojate, toks ir yra :). Neblogai putoja ir puikia plauna. Nesausina plaukų, bet ir nepalieka nešvarumo jausmo būdingo natūraliems šampūnams.

Jei tik pasitaikys palanki proga, mielai pirksiu dar. Bėda ta, kad man taip pat norisi išmėginti ir kitas “Desert Essence” priemonių rūšis.

eškok www.venividi.lt draugų Facebooke.