Žvilgtelėjau į laikrodį ir krūptelėjau. Oho, jau visa diena kažkur dingo tarp visokių darbų. Visgi greitai lekiantis laikas yra požymis to, kad nenuobodžiauju! Be to, kad sutvarkiau krūvą reikaliukų, aš dar spėjau iš pašto pasiimti pagaliau muitinės paleistus gražuolius leginsus (žr. Instagram) bei užsisakyti tobulą ilgą pakabuką. Reikia gi save pradėti apdovanoti, ar ne? O jei dar el. parduotuvė nepaves, tai ketvirtadienį turėtų atkeliauti naujas žaislinis fotoaparatas :). Jup, turėdama veidrodinį senuką, aš perku miniatiūrinę, labiau visokioms socialinių tinklų pramogoms skirtą muilinukę. Ir tikiuosi pirkimas praeis sklandžiai :D. Vienu žodžiu, žinau, kad gyvenimas banguotas, bet dabar atrodo, kad prasidėjo ta geroji banga ir tikiuosi, kad truks ilgai!

Na ir laikas apžvalgai, net atrodo, kad tokią rašiau jau labai seniai! Man labai patinka rašyti atsiliepimus apie retesnius, mažiau visur linksniuojamus produktus. Ypač jei jie patinka. Ir jūsų dėmesiui – “Mad Hippie Exfoliating Serum”. Svarsčiau, kaip teisingai reiktų išversti žodį exfoliating? Nusluoksniuojantis?

Į “Mad Hippie” gaminius aš atkreipiau dėmesį perskaičiusi Živilės atsiliepimą apie veido kremą. Sudomino viskas. Tiek kompanijos požiūris (kosmetika netestuota su gyvūnais, etiketės spausdintos naudojant sojos rašalą ir pan), tiek sudėtys. Taigi, aš nusipirkau tą kremą, tik dar net nepradėjau naudoti, nes niekaip nebaigiu kitų. Taip pat į mano krepšelį įšoko ir šis serumas. Na, ne taip jau pats įšoko, iš tiesų tai aš ilgai laukiau, kada parduotuvė jam pritaikys nuolaidų, nes nenorėjau dar ir muito mokėti prie ir šiaip jau gana nemažos kainos.

Serumas turėtų odą šviesinti, saugoti nuo senėjimo, lyginti, drėkinti, gydyti, raminti, veikti priešuždegimiškai. Kone stebuklas, o sudėtis taip pat daug žadanti:

Sudėtis išnagrinėta KosmetikosDNR puslapyje ir įvertinta tikrai labai gerai. Išties gausu įdomių ingreidentų. Ir AHA rūgštys, ir Niacinamidas ir Haliuronas. Vlioja išmėginti!

Pat serumas yra vos vos gelsvas. Lengvos, negličios konsistencijos. Lyg koks lengvutis aliejukas. Veidu slysta lengvai, greitai susigeria. Kvapas įdomus. Atrodo lyg džiovintos slyvos, ir dar obuolių sidras. Tačiau nėra labai įkyrus ir ilgai nesilaiko.

Aš serumą naudoju vakare. Aprašyme teigiama, kad po 10 minučių galima tepti kremą, tai taip ir darau. Kartais tepu “Uriage”, kuris irgi su rūgštimis, kartais “Bioderma”. Nors kartais kremo net netepu, nes serumas nesausina, kaip tik lengvai drėkina, nesukelia jokio diskomforto., pvz., nelimpa, neblizga, neerzina mano odos. Ryte būtinai reikia apsaugos nuo saulės! 

Po kokios  savaitės naudojimo manęs klausė ar patinka, o aš nežinojau ką atsakyti. Nebuvau pastebėjusi jokio poveikio. Tačiau dabar, kai laiko praėjo gerokai daugiau, aš galiu pasakyti, kad tikrai patinka.

Žinoma, vien serumui garbės suteikti negaliu, nes ir mano kremai, ir prausiklis, ir konjac kempinėlė prisideda prie gerų rezultatų. Visi šie dalykai tikrai pagerino situaciją. Oda tapo lygesnė, ne tokia šiurkšti, ne tokia riebi ir akivaizdžiai šviesensė. Nebesu tokia baisiai marga. Įvairūs paraudimai (būna tokių ir pati mechaniškai prisidarau) gyja greičiau. Na ir dar tas placebo efektas veikia, kuomet tikiu, kad užsiimu raukšlių profilaktika ir senėju ne taip greitai!

Manau, kad tikrai dar ilgai draugausiu su “Mad Hippie” gaminiais.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti serumą galite Iherb.com. 30ml kainuoja apie 25 eurus.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.