Šį savaitgalį teko nemažai bendrauti su užsieniečiu ir tas bendravimas priminė, kad mes pamirštame apsidairyti ir prisiminti kiek daug gražių bei įdomių dalykų mus supa. Todėl šiandien besivažinėdama po miškus aš į aplinką žiūrėjau platesnėmis akimis :). Pasikroviau daugiau energijos, parsivežiau mažą dalelytę (matėt instagram) Kalėdinės nuotaikos, o dar ant radiatoriaus džiūva konkorėžiai. Smagu.
Na, o apžvalgą parašyti noriu apie įdomų produktą, kurio pavadinime net neišdrįsau pavadinti kažkaip kitaip nei “veido priežiūros priemonė”. Liquid – skystis. Pats žodis lyg ir nieko nesako. Kas tas skystis? Tonikas? Valiklis? Na, čia tiesiog dar vienas korėjietiškos veido priežiūros rutinos žingsnis. Šis skystis tepamas ant veido po jo prausimo bei tonizavimo ir prieš serumus bei kremus.
Užrašai ant pakuotės leidžia suprasti, kad tai yra ir drėkiklis, kuris skirtas užkristi kelią inkštirų formavimuisi bei reguliuoti sebumo išskyrimą.
Šis produktas turi 4% BHA ir tai yra gana daug, populiarioji Paula Choice daugiau nei 2% nesiūlo. BHA rūgštis yra tas karys, kuris kovoja su inkštirais. “Cosrx” produktas, dažnai apžvalgose lyginamas Paulos alternatyvomis. Ir dar labai giriamas. Tiesa, BHA čia išgauta ne iš salicilo rūgšties, kaip įprasta, o iš Betaine Salicylate. Tiesiog Korėjoje salicilo rūgšties kiekis yra apribotas iki 0.5%.
Gamintojas priemonę, kaip minėjau, rekomenduoja naudoti po veido prausimo bei tonizavimo. Ypač inkštirų paveiktas vietas tepti storesniu sluoksniu, likusį veidą padengti plonai. Galimą tą daryti panašiai kaip toniku, užpylus ant vatos padelio, bet man tai atrodo produkto švaistymas, o jis ir nėra toks skystas, tad aš tiesiog tepu pirštais.
Primygtinai primenama naudoti apsaugą nuo saulės. Taip pat priemonės nenaudoti vienu metu su AHA rūgščių ar didelę vitamino C koncentraciją turinčiais produktais. Jei labai reikia, tai geriau vieną priemonę rinktis vakare, kitą – ryte, arba kas antrą dieną.
Kitus produktus, pvz., kremą galima naudoti skysčiui visiškai susigėrus į odą.
Sudėtis:
Sudėtis keistai trumpa, kas retai pasitaiko korėjietiškuose produktuose. Na ir tokia sakyčiau visai nebloga, ar ne?
Pats buteliukas nemažas, plastikinis, atrodo solidžiai, talpina 100 ml priemonės ir turi gerai veikiančią pompą.
Konsistencija skysta, bet nėra vandeninga, šiek tiek primena alavijo sultis ar kažką tokio. Kvapo beveik neturi, bent aš jo neužuodžiu.
Po mėnesio naudojimo aš turiu pasakyti, kad man ši priemonė patinka. Na, negaliu sakyti, kad aš atsikračiau inkštirų, išsigydžiau spuogus ar mano poros atsikimšo, bet kaip minėjau, tai labiau hormoninės problemos. Visgi su šiuo produktu visi spuogeliai sugyja greičiau. Be to, aš jaučiu kaip skystis gerina mano odos reljefą. Seniau liečiant veidą jausdavau, kad oda yra nelygi. Randeliai, spuogeliai, dar velniai žino kas. O dabar gi ji tapo švelnesne, lygesne, net kitas priemones kažkaip maloniau tepti.
Tiesa, nors rekomendacijose rašo, kad riebiai odai po jo nebūtina tepti kremo, bet man kartais (ne visada) jaučiasi tempimas, po to kai skystis visiškai susigeria, todėl aš tepu lengvą drėkiklį. Dar apie pojūčius: skystis visiškai nėra lipnus, skirtingai nei mano bandytas “Benton” BHA tonikas ar panašus skystis iš Paula’s Choice mėginuko.
100 ml man užteks ilgam, tačiau neabejotinai kartosiu, o keli kiti “Cosrx” produktai jau yra mano norų sąraše.
Įvertinimas:
Naudinga: Aš savo “Cosrx” skystį pirkau Iherb.com. Kainavo apie 18 EUR. Tačiau lengvai rasite Ebay ir korėjietiškose parduotuvėse.
Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.
DaliaM
Kaip dažnai naudoji jį? Kaip suprantu, vakarais? Aš irgi turiu šį, bet naudoju ne dažniau nei 1k. per savaitę, dažniau nesigauna, nes norisi ir serumus naudot :/ Tai gaunas vakarais savaitėje maždaug 1k. BHA, 1k. AHA, ir 5k. serumas (šiuo metu “Buffet”)…
Salomėja
Naudoju kas trečią-ketvirtą dieną 🙂
Gabrielė
“Tiesa, BHA čia išgauta ne iš salicilo rūgšties, kaip įprasta, o iš Betaine Salicylate.”
Noriu paklausti, ar veiksmingumas betaine yra toks pats kaip ir silicio rūgšties?
Salomėja
Gabriele, manau čia ne manęs klausti reikia :). O štai google sako, kad salicilo rūgšties reikia dvigubai mažesnės koncentracijos tam pačiam efektui.