“Acure Organics” plaukų kondicionierius su argano aliejumi. Moroccan Argan Stem Cell + Argan Oil.

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Perskaitėte pavadinimą ir pamanėt, kad visai jau Salomėja išprotėjo? Plaukų balzamas siurbs grindis? O gal sumaišiau du skirtingus produktus ir ketinau parašyti apie dulkių siurblį? Visai ne! Čia tiesiog pokštas. Ir jį sugalvojau ne aš, o “Acure Organics”. Štai koks linksmas aprašymas:

Gerai jau, kaip supratote, namų nesiurbs, bet pataisys plaukus :). Iš tiesų tai man šis kondicionierius labai patiko, nors turi du iš karto pastebimus trūkumus. Pirmasis yra konsistencija. Priemonė skystoka ir būtų čia joks trūkumas kitokioje pakuotėje. Tačiau šioje man tai trukdo. Atkemšu ir apsilaistau. Antras trūkumas yra kvapas. Produktas smirda. Gal aš čia per stipriai, bet tas kvapas toks tarsi vaistų, o medikamentai gi nekvepia. Visa laimė, kad išgaruoja ir plaukuose nelieka. Na nesakau, kad neįmanoma tverti, gal kažkiek panašu į pastiprintą vitamino B kvapą… Net nežinau, kuri sudėtinė dalis čia tas mažasis smirdukas.

Minusus išvardinau, o toliau seks pagyrimai. Turiu pasakyti, kad šis balzamas šiuo metu mano mylimiausias. Mano nesutramdomi plaukai, kurie kaip žinia gyvena savo gyvenimą, sakė, kad priemonė yra tai ko jiems reikia. Visų pirma, man svarbiausias yra glotninimas nesuriebinant plaukų. Na žinote, garbanių problema ta, kad plaukai pučiasi, bet tik padaugink kokio aliejuko ir sukris į tokią nesąmonę, kad norėsis pasislėpti. Taigi, garbanėms rekomenduoju. Glotnina, plaukai tampa slidūs ir švelnūs. Gamintojas sako, kad balzamas skirtas normaliems ir sausiems/pažeistiems/garbanotiems plaukams. Taigi, tik besiriebaluojančių plaukų savininkai turėtų vengti šios oranžinės pakuotės.

Užsisakiau ir tos pačios serijos šampūną. Irgi žada kambarius siurbti :).

“Acure Organics” balzamą pirkau “Iherb” parduotuvėje. Ten jis kainavo 5.99$ minus 20%, nes tą savaitę buvo taikoma akcija visiems gamintojo produktams.

Aš jums rekomenduoju šį balzamą, o kokį jūs rekomenduojate man? Diskutuokime čia arba Facebooke.