Apžvalga: "Acure Organics" plaukų šampūnas su argano aliejumi

Estimated read time 2 min read

“Acure Organics” plaukų šampūnas su argano aliejumi. Moroccan Argan Stem Cell + Argan Oil.

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Skubu Jums aprašyti šį šampūną, todėl, kad Iherb parduotuvėje iki trečiadienio “Acure” produkcijai taikoma 20% nuolaida. Net gaila, kad aš jau praeitą savaitę padariau užsakymą, būčiau tikrai įsimetus ką nors iš šio gamintojo pasiūlos.

Šampūną nusprendžiau įsigyti po to kai išbandžiau tos pačios serijos plaukų balzamą. Net ir šiandien jis yra mano favoritas gausioje kondicionierių lentynoje :).

Šampūnas dabar kainuoja 8.50 be nuolaidos. Manau tai gana nebloga kaina už puikų produktą. Aprašymas:

Pakuotė rėkia, kad sudėtyje nėra mums jau gerai žinomų blogiukų:

O pilnas sudėtinių dalių sąrašas yra toks:

Teorija baigta. Sukam prie praktikos.

1. Kvapas. Jau balzamo aprašyme sakiau, kad kvapas toks keistas. Primena vitaminą B, gal šiek tiek valerijoną, gal dar kažką ko nepažįstu :). Šampūno gi šiek tiek saldesnis, bet vistiek iš tos pačios keistosios operos. Jau ir patikt pradėjo.

2. Poveikis. Putoja vidutiniškai. Ne taip blogai, kaip tie visi labai natūralūs šampūnai ir ne taip gerai, kaip ten koks nors Garnier. Tačiau, kaip ir visada, antras kartas suputoja stipriau. Plaukus išplauna man geriau nei natūralūs, pvz Bio2you, šampūnai. Tikrai nelieka to jausmo, kad aš čia užsėmiau riebalavimo, o ne švarinimo procedūromis. Tačiau pernelyg ir nenusausėja mano garbanos. Nerekomenduočiau riebių plaukų savininkėms, tačiau ir produktas gi skirtas sausiems, pažeistiems ir garbanotiems plaukams. “Triple moisture”, sako. Na iš šampūno drėkinimo aš nesitikiu, tą palieku balzamui.

Išvados? Man tiko ir patiko. Taip pat susižavėjau gamintoju. Tad tik pasirinkit tinkamą rūšį ir bėkit pirkti kol nuolaidos.

Visada laukiu jūsų nuomonių čia, Facebooke arba G+.

+ There are no comments

Add yours