Apžvalga: "Angel" kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams "Brazil Nut Hair Mask"

Estimated read time 4 min read

Vakar pasakojau istoriją, kaip aš spontaniškai nuėjau į kirpyklą. Ir ką, šiandien žiūrėdama į veidrodį aš galvojau, kad man visai tinka trumpesni plaukai, bet plaudama ir liesdama juos, truputį gailėjau. Kiek mažai liko, o tiek daug priemonių turiu. Žinote, net kai nerašiau blogo, aš jų labai daug mėgindavau ir naudodavau. Nuvažiuodavau į “Elevitą” ir nusipirkdavau penkias kaukes, tris kondicionierius, grįžusi vos ne kas dieną čiupdavau vis kitą. Jums to nerekomenduoju daryti, nes žmonės kalba, kad geriausia yra naudoti vieną seriją, po to kitą, jei jau ana atsibodo. Tačiau aš nesistengiu savęs pakeisti, mano plaukai gana sveiki, kaip jau žinome, tad leidžiu sau bandyti bandyti ir bandyti. Žinoma truputį pristabdau ir dabar jau turiu taisyklę, kad jei atnešu į vonią kažką naujo, tai turiu iš jos tiek pat buteliukų ir išnešti. O kadangi gerų produktų išnešti nesinori, tai stengiuosi sąžiningai sunaudoti.

Vienas iš jau pamiltų produktų yra “Angel” kaukė. Vakar ją minėjau vasario atradimų įraše ir artimiausiu metu ketinu aprašyti visus ten rodytus produktus, kurie dar neturi apžvalgų. Pradedu nuo kaukės.

Milžiniška, net 500 ml puodynė mane šiek tiek varo į neviltį. Vonioje gyvens kokius metus. Bet tikrai niekam nebus perleista, nes, kaip jau sakiau, ji labai verta dėmesio.

Aprašymas:

Sudėtyje esantys vitaminai, maitinamieji augalų ekstraktai ir augaliniai baltymai, jaunina ir maitina musilpusius plaukus. Išgauta iš Braziliškų riešutų kauliukų, prasisikverbia į plauko vidų maitindamas jį reikalingomis aminorūgštimis. Maitina plaukų folikulus, suteikia plaukams paklusnumo, glotnumo, žvilgesio ir gyvybės. Taip pat veikia kaip apsauga nuo UV spindulių ir užterštos aplinkos.

Naudojimas: paskirstyti reikiamą kiekį kremo delnuose, užtepti ir švelniai įmasažuoti ant švarių, išplautų plaukų nuo šaknų iki galiukų. Optimaliam rezultatui pasiekti naudoti plaukų garintuvą, šildytuvą ar apvynioti plaukus pašildytu rankšluosčiu. Laikyti 10-15 minučių, priklausomai nuo plaukų kondicionavimo lygio. Kruopščiai nuskalauti šiltu vandeniu.

Sudėtis:

Tai tikrai nėra natūrali kaukė, joje gausu silikonų, kurie užtikrina gražią plaukų išvaizdą, bet yra ir žadėto riešutų aliejaus ir kviečių proteintų, ir jojobos aliejaus, ir drėkiklių (NMF) ir kolageno…

Pati kaukė yra melsvo atspalvio.

Labai tiršta ir gana stipraus kvapo. O jis man nelabai patinka. Jau esu minėjusi, kad visos “Angel” priemonės iš geltonos serijos (esu bandžiusi aliejuką ir purškiklį) juo pasižymi. Tai nėra blogas kvapas, kad kažkuo smirdėtų, tikrai ne, tiesiog tiesiog šie produktai parfumuoti ne mano skonio aromatu. Visgi, nėra jis ilgai išliekantis ar erzinantis, todėl toks minusas nublanksta prieš poveikį.

Jau vakar minėjau, kad kaukę prilyginčiau man labai patikusioms “Kerastase” ir “L’oreal Absolut Repair”.

Išplaunu galvą stipriau valančiu šampūnu, užtepu priemonės ir apsuku šiltu rankšluosčiu. Laikau apie 10 minučių. Daugiau tiesiog kantrybės neturiu. Išskalauti plaukai tampa paslankūs, glotnesni, tiesesni, džiūdami beveik nesipučia, atrodo, kad poveikis išlieka dar kelis plovimus. Aš ją varijuoju su lengvesnėmis kaukėmis. Nepamirškite, kad plaukų priežiūros priemones vertinu per prigimtinai sausų, besisukančių ir besipučiančių plaukų prizmę. Mano tikslas yra panaikinti plaukų sausumą ir išvengti “pašiušimo” bei pasipūtimo. Šis produktas kol kas yra mano šių metų favoritas. “Kerastase” gal ir nenugali, bet jau vien dėl kainos ir poveikio santykio, gana stipriai konkuruoja.

Priminsiu, kad aš jau esu bandžiusi kitos serijos “Angel” kaukę, ta taip pat patiko, bet yra kur kas lengvesnė.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite Kuryba.eu. 500ml kainuoja 15.60 EUR, 1 litras kainuos – 24.50 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours