Svečiuose Inga. Visai ne super arba L’OREAL blakstienų tušas „False Lash Superstar“

Estimated read time 2 min read

Geras tušas be jokių problemų atlaiko kelias ašaras ar sukaitimą. Pasidažai geru tušu ir esi rami, kad dienai bėgant nepavirsi į pandą. Būtent to tikėjausi ir iš šio L‘oreal blakstienų tušo „False Lash Superstar“.

Apie L‘oreal tušą „False Lash Superstar“

Gamintojas žada dirbtinių blakstienų efektą – super tankias, super ilgas ir super ryškias blakstienas. Ir dar push-up efektą. Kas tokių nenorėtų?

Sudėtis niekuo ypatingu neišsiskiria iš tokios pat kategorijos gaminių: yra keli lašai naudingų medžiagų (pantenolio, jojobos aliejaus ir kt.), yra ir šiek tiek galinčių dirginti medžiagų (denatūruoto alkoholio, fenoksietanolio ir pan.). Trumpai tariant, sudėtis panaši į dešimtis tušų toje pačioje lentynoje.

Naudojimas įprastas tokio tipo tušams. Pirmiausia, blakstienas tepame baltu pagrindu, kurio paskirtis – pastorinti blakstienas ir užtikrinti tankių blakstienų vaizdą. Po to, blakstienas dažome tamsiuoju galu – tušu, nuspalvinančiu ir paryškinančiu blakstienas.

L‘oreal instrukcijose nepažymėta, bet paprastai naudojant tokius tušus rekomenduojama leisti baltajam pagrindui išdžiūti (~20-30 sekundžių).

 
Potyriai ir įspūdžiai

Pakuotė normali. Klasikiniai deriniai, jokių paaugliškų cackių pacackių. Lengvai atsisuka, lengvai užsisuka. Konsistencija taip pat patinka – nei per skysta, nei per tiršta. Tepasi lengvai, nesigumuliuoja. Šepetėliu balto pagrindo ir tušo pasikabina tiek, kiek reikia: pertekliaus nereikia nuvalyti, sriegiai neapsiterlioja tušu. Kol kas tik pagyrimai.

Blakstienų vaizdui didelių liaupsių nebus. Nudažyta ryškiai. Blakstienos nėra sucementuotos. Už tai pliusukai. Patankinta ir pailginta vidutiniškai. Užtat didelį minusą dedu už paakių tepliojimą. Nusičiaudai – dešinys paakys ištepliotas. Išplauni kelias lėkštes – išlendi juodais taškeliais pagražintais paakiais. Ryte šypsaisi bendradarbiams ir, tik lifte pažiūrėjusi į veidrodį, supranti, kad jie žiūrėjo tau ne į akis, o paakius. Šitaip paakius tepančio tušo nesu turėjusi.

Vertinimas:

Naudinga: Tušo kaina – ~14 eur. Įsigyti galima turbūt visur, kur prekiaujama L’oreal.

Dėkoju Ingai! Kadangi šį tušą turiu, tai visiškai pritariu atsiliepimuii!

Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame

+ There are no comments

Add yours