Majonezo plaukams? “TonyMoly” kaukė “Hair Mayo Hair Nutrition Pack”

Estimated read time 3 min read

Savaitė jau įpusėjo, o aš dar nieko apie plaukus? Taisausi! Nors aš šį “TonyMoly” majonezą jau tiek kartų minėjau, kad buvau beveik tikra, kad esu aprašiusi. Būna ir taip.

Kai tik pamačiau šį produktą iš karto užsinorėjau. Bet mane stabdė tai, kad tas noras toks labiau vien dėl prikolo. Nors esu absoliuti plaukų priežiūros maniakė, prisipažinsiu, kad aš nelabai mėgstu naminių kaukių procedūras. Kiaušiniai, avokadai, medus ir pan., man labiau patinka kai į skrandį keliauja, o jau plaukus atiduodu grožio chemikams. Tegul dirba. Visgi, jei tais visais medumis ir pan. dalykais esu tepliojusis galvą, tai majonezas manęs nesuviliojo niekada. Weird. Atsiprašau už angliškus žodžius, bet kartais jie tokie tikslūs.

Tai va, žiūrėdama į “TonyMoly” pakuotę galvojau, kad kaip linksma, bet tuo pačiu ir truputį bjauru. Nes rimtai primena majonezą. O jei ir kvapas toks bus? Bet kaip įdomu! Taip ir plėšiausi. Čia panašiai, kaip negalėti atitraukti akių nuo paveikslo, kuris toks bjaurus, kad net gražus. Na, su kauke taip nėra jau drastiškai, bet buvo tiek viliojimo jausmas, tiek atstūmimo.

Pakuotė tokia, kad tikrai geriau nedėti į šaldytuvą, nes galite netyčia sugadinti kam nors salotas 😀

Pristatymas:

Plaukų kaukė skirta sausiems ir pažeistiems plaukams. Kaukės sudėtis praturtinta makadamijos riešutų aliejumi, sviestmedžio sviestu, kiaušinio trynio ekstraktu bei natūraliu actu. Kaukė veikliosios medžiagos intensyviai maitina, stiprina plaukų struktūrą, šiurkčius ir sausus plaukus paverčia į elastingus ir blizgančius.

Naudojimo būdas: Paskirstykite kaukę ant išplautų, drėgnų plaukų nuo šaknų iki galiukų. Palikite veikti 3 min. ir nuskalaukite vandeniu.

Sudėtis: Water, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, C13-16 Iso Paraffin, Cyclopentaxylosane, Isopropyl Alcohol, Macadamia Seed Oil, Shea Butter, Buteth-3, Citric Acid, Butylene Glycol, Tributyl Citrate, Egg Yolk Extract, Vinegar, Ethylhexyl Glycerin, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Ci 19140, Ci 15985, Fragrance

Sudėtis nėra nekalta. Žinoma yra naudingų ingredientų, bet ir ne tokių puikių taip pat. Dominuojantis silikonas sufleruoja, kad efektas turėtų būti neblogas.

Konsistencija tiršta, majonezą primena. O štai kvapas tikrai ne. Jis tiesiog stiprus, saldokas ir tiek.

Pirmą kartą produktą išbandžiau iš karto po to kai nusidažiau plaukus. Tad jie jau ir taip buvo šviežiai blizgūs, bet po kaukės pasirodė tiesiog wow. Žvilgantys, glotnučiai, tarsi net truputį drėgni. Man efektas pasirodė puikus, tad prisipyliau priemonės į kelioninę talpą ir pasiėmiau į atostogas. Labai džiaugiausi savo sprendimu, nes po produkto reikėjo mažiau formavimo/poploviminių priemonių (paprastai aš naudoju visą kompleksą, šiek tiek to visiems plaukams, šiek tiek ano galams…).

Nieko nesitikėjau, šiek tiek skeptiškai žiūrėjau, bet galiu pasakyti, kad puikus, kai skubiai reikia gražios plaukų išvaizdos (priminsiu, kad mano plaukai yra garbanoti, sausi, labai linkę pūstis, ypač nuo drėgmės ar saulės). Įtariu galėtų patikti ir tiesinančioms plaukus, nes juos glotnina. Labai smarkiai piktnaudžiauti nepatariu, nes tai visgi silikonais remtas poveikis, tačiau turėti slaptą majonezą ginklą visada yra pravartu.


Įvertinimas:

Naudinga: Majonezą Lietuvoje įsigyti galite Mrwoo.lt. Kaina – 12.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours