Apžvalga: “Rene Furterer” nenuplaunamas glotninamasis plaukų kondicionierius LISSEA

Estimated read time 4 min read

Kiek save pamenu visada buvau plaukų priežiūros priemonių maniakė. Ir niekada neturėjau plaukų, kurie man įtiktų :). Jie pas mane labai stori, banguoti (o tas erzina, nes norėtųsi arba garbanotų, arba tiesių), sausi ir nepaslankūs. Sunkiai pasiduodantys dažymams. Tad paauglystėje buvau apsistačiusi plaukų žele indeliais. Gal vyresni skaitytojai prisimins, kad būdavo tokie spalvoti. Gal ir dabar dar galima rasti apatinėse lentynose. Po to prasidėjo vaškų era, o plaukų žibalą naudojau kaip aliejuką, nes jis sulipindavo pasipūtusiu plaukus ir šie atrodydavo šlapi.

Ir dar daug visko buvo, tada užaugau, baigiau mokslus, pradėjau dirbti, gaudavau neblogą algą ir visą ją išleisdavau plaukams. “Tigi”, “Osmo”, “Milk Shake”, “Matrix” – tokiais produktais apsistačiau. Vėliau tapau bedarbe, pajamos sumažėjo, bet ne manija, todėl priemones keitė natūralūs produktai, aliejai, rusiška kosmetika, Iherb.com asortimentas.

O dabar viskas miksuota. Aš netikiu, kad tik brangios priemonės yra geros ir turiu nuo 3 eurus kainuojančių produktų iki 40+. Blogo rašymas mano maniją padeda patenkinti. Ar turiu gražius plaukus? Aš jais nebesiskundžiu, nors ir neatrodo taip, kaip norėčiau.

Neseniai gavau galimybę išmėginti “Rene Furterer” produktus. Ir ne vieną, todėl tikrai sulauksite daug apžvalgų. Apie priemones žinojau labai mažai. Esu mačiusi vaistinės el. parduotuvėje, taip pat akis užkibo už reklamų žurnaluose, bet ir viskas. Kiek paskaitinėjusi sužinojau, kad Rene Furterer yra kirpėjo pavardė. Šis remdamasis savo senelės, kuri pasigamindavo šampūnus iš natūralių medžiagų, išmintimi, 1957 metais sukūrė plaukų ir galvos odos priežiūros priemonių liniją. Rene Furterer plauką lygina su augalu, kuris gali augti tik sveikame dirvožemyje. Taigi, norint turėti sveikus plaukus, reikia suprasti, kad galvos odos priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir pačių plaukų. Produktų išskirtinumas tas, kad priemonėse naudojami didelių koncentracijų eteriniai aliejai. Bent jau tokia teorija. Tiesa, turiu paminėti, kad šie produktai nėra natūralūs ar ekologiški. Čia tiesiog papildoma pastaba tiems, kurie ieško būtent tokių.

Aš apžvalgas pradėsiu nuo nenuplaunamo kondicionieriaus LISSEA. Jau pamačius žodį “glotninamasis” man suspindėjo akys.

Apie produktą:

Nenuplaunamas plaukų kondicionierius neapsunkina plaukų, jie tampa dar lengviau iššukuojami.

Kondicionierius papildytas natūraliu dumplainių vašku, kuris pasižymi unikaliu glotninamuoju poveikiu, bei maitinamuoju avokado aliejumi, kuris atkuria ir švelnina plaukus jų neapsunkindamas. Lengvina iššukavimą ir šukuosenos formavimą, neapsunkina plaukų, padeda suvaldyti nepaklusnias garbanas ir mažina plaukų pūtimąsi.

Rezultatas: plaukai tampa glotnūs ir blizgūs, atgauna elastingumą, nesipučia.

Sudėtis:

Iš karto sakau, kad visos “Rene Furterer” priemonės pribloškia maloniais išskirtiniais kvapais. Ne veltui ant logotipo yra SPA raidelės. Pvz., turiu purškaliuką, kuris labai skaniai kvepia, bet niekaip negalėjau atspėti kaip. Kiviais? Prieskoniais? O pasirodo, kad bazilikais! Šis kondicionierius ko gero turi silpniausią kvapą. Jis lengvai saldus, smarkiai paieškojus galima apčiuopti citrusinių vaisių pokvapį.

Konsistencija lengva ir skalsi, tikrai užteks produkto labai ilgam. Tepu šlapius plaukus. Šie nesulimpa, išdžiuvę vizualiai net neatrodo, kad būtų kuo pritepti, tačiau tampa švelnūs švelnūs, slidūs slidūs, gražiau krenta, o svarbiausia, kad priemonė neapsunkina ir nenutempia bangų žemyn. Tas pats efektas tiek naudojant su tos pačios serijos šampūnu, tiek su kitais.

Kadangi mano plaukai labai pučiasi, tai kai visiškai išdžiuva, aš galus dar papildomai tepu aliejuku, gaila, kad neturiu iš “Rene Furterer”, nes dabar visur matau aliejaus reklamas ir aišku, kad norisi 😀

Tai vienas iš labiausiai pasiteisinusių nenuplaunamų kondicionierių, kuriuos bandžiau pastaruoju metu. Apskritai esu sužavėta kompanijos gaminiais, jie pastūmė į šoną mano buvusius prof. priežiūros favoritus.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurovaistine.lt. 125ml kainuoja 25.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Evelina

    Man šis kondicionierius tikras atradimas! Jau ne vieną buteliuką sunaudojau ir džiaugiuosi gražiomis garbanomis, kokių anksčiau niekada neturėjau. Net kirpėja gyrė, kad plaukai labai sveiki ir nesivelia (nors kirpausi prieš pusę metų ir plaukų nešukuoju, kad nedingtų garbanos) 🙂

+ Leave a Comment